Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czekoladowa fontanna

fontanna ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Perła

Perła
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Data ślubu:10.2012

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:16

Czy ktoś z was miał? Jako, że ja kocham czekoladę bardzo długo się nad nią zastanawiałam, aż w końcu wyczytałam gdzieś mnóstwo negatywnych komentarzy na jej temat i zrezygnowałam, może źle zrobiłam, jak uważacie?

#2 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:21

Mnie tez odradzono,wiec zrezygnowałam z fontanny,ze wzgledu na dzieci ktore potrafia porzadnie się wysmarowac az po uszy,szyje ....ubranie :) a rodzicom pozostaje klopot.

#3 Tina

Tina
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • MiejscowośćCo chwila gdzie indziej
  • Data ślubu:wnet

Napisano 23 kwiecień 2012 - 10:52

Nie tylko rodzicom, bo i później pannie młodej, jak ktoś jej ubrudzi suknie czekoladą. Fuuu

#4 AniaMania

AniaMania
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 12:35

a ja mam calkiem dobre wspomnienia z fontanna , tylko ze chyba wazne jest zeby nie bylo to z knajpy organizujacej impreze ale zeby byla to firma specjalizujaca sie w tego typu usługach. byla na weselu gdzie jedna firma zajeła sie kompleksowo kawa, drinkami i wlasnie fontanna czekoladowa, byla tez serowa fontanna. cały czas byl porzadek i czysto

#5 Aga173

Aga173
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 13:19

Mnie tez odradzono,wiec zrezygnowałam z fontanny,ze wzgledu na dzieci ktore potrafia porzadnie się wysmarowac az po uszy,szyje ....ubranie :) a rodzicom pozostaje klopot.

To chyba rodzice powinni ogarnąć swoje "pociechy" żeby tego kłopotu nie było ;)
Gorzej jest z ubrudzoną suknią panny młodej... Na moim weselu będzie fontanna jako prezent od sali, w której organizuję wesele :)

#6 marlenas86

marlenas86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 03:29

a ja widziałam jak to wygląda w praktyce...masakra przy foundee, obrus był upaćkany czekoladą.

#7 ela80

ela80
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 13:08

Czekoladowa fontanan to chyba już kicz. Nie warto

#8 kubba102

kubba102
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 11:19

Kicz czy nie, na dwóch weselach, na których byłem i gospodarze zorganizowali fontannę, była naprawdę niezłą atrakcją, gościom (mnie też) się podobała i nie zarejestrowałem żadnych kłopotów. Tylko faktycznie przyjechała z zewnątrz, z osobnej firmy.

#9 kowal Prezenty PODKOWA

kowal Prezenty PODKOWA
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 12 maj 2013 - 11:09

2013 ROK Modny - szczęsliwy ŚLUBNY PREZENT WYJATKOWY dla Młodych od organizatorów- rodziny , przyjaciół- Podkowa kowalska ręcznie kuta z kuzni zobacz allegro moj nick schemat77 lub napisz kowal501@o2.pl

#10 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 15 kwiecień 2014 - 12:06

Fontanan czakoladowa to świetny pomysł i fajna zabawa. Nigdy nie zauważyłam będąc na weselach a ost to hicior na tych na których bywam, aby ktos był brudny a już na pewno nie młoda:)P Powstała taka głupia gadka szczegolnie wsrod wlascicieli sal ze po co fontanna ato to a to tamto. PO prostu nie chce im sie zajmowac tym bo to dla nich klopot. Na swoje tez ją zamowie na pewno :)

#11 Milena

Milena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:46

My też będziemy mieć taką fontannę.

#12 Olette32

Olette32
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 12:38

U Nas była czekoladowa fontanna i okazała się być świetnym dodatkiem.

Zwłaszcza biała czekolada z owocami.

_______

porównywarka kredytów hipotecznych na kredyt-na-nieruchomosc.pl

#13 romcio334

romcio334
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 16:01

Jakbym miał w domu taką fontannę czekoladową to nie wiem czy wytrzymał bym bez skosztowania

#14 Celli46

Celli46
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 17:15

O tak to świetna atrakcja.

__

skorzystaj z depilacji https://depilacjagdynia.pl/

#15 klusia

klusia
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:53

Ale zrobiliście mi smaka! A ja tutaj jestem na odwyku od słodyczy! Grr... Kurczę, naprawdę nie powinnam czytać tego postu :P Nie po to biegam, aby wbić się w sukienkę, żeby ktoś mi tutaj machał fontanną czekoladową przed nosem!

#16 marek444

marek444
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 07:21

Taka czekoladowa fontanna wygląda bardzo ładnie.

#17 rokita

rokita
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 08:42

Bardzo kaloryczna, ale bardzo widowiskowa rzecz :D Zwłaszcza gdy można w niej zanurzać owoce. Warto się w nią zaopatrzyć, jeśli chcemy zaskoczyć gości, czymś bądź co bądź, jeszcze wciąż oryginalnym :) Zastanawia mnie tylko koszt i sposób podliczenia :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fontanna, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych