Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ozdoby samochodowe

ślub wesele ozdoby samochodowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krysia

Krysia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:37

Będziecie ozdabiać samochód lub inny pojazd na ślub? Dla mnie te wszystkie figurki na masce auta, i tabliczki w stylu "Nowożeńcy" to trochę kiczowate :)

#2 aniolek

aniolek
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 23:43

A dla mnie to taka jakby nie patrzeć tradycja i owszem, jak najbardziej. :P

#3 Diana

Diana
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 10:50

Ja mam poglądy podobne do aniołka - są rzeczy, które są z nami od lat no i chociaż jakaś ich część powinna być widoczna. :)

#4 Jagoda

Jagoda
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 11:16

Ja będę miała tylko kilka drobnych kwiatów przyklejonych i do klamek białe kodardy. Więc bez sztucznego przepychu, raczej skromnie, ale też i elegancko.

#5 Huah

Huah
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 12:42

Ja miałam baloniki i serpentyny, oprócz tego kokardy i figurkę + tablicę.

#6 Bellatrix

Bellatrix
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 14:54

A próbowała któraś z was puszek, jak to jest w amerykańskich filmach? :P

#7 Kalisi

Kalisi
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 18 luty 2017 - 22:14

Myślę, że delikatne kwiaty są dobrą dekoracją.

www.parka.com.pl - cudowne zaproszenia ślubne

#8 ana_bullfinch

ana_bullfinch
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 22:02

Ja też raczej postawię na jakieś delikatne dekoracje kwiatowe - jeśli zrobi się to umiejętnie to nie będzie wyglądać kiczowato ;) Tutaj masz galerię przykładowych dekoracji https://www.wesele-s...ansport-slubny/- może coś komuś spodoba i wykorzysta u siebie.

#9 bennn

bennn
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 19:28

my zrezygnowaliśmy z takich ozdób, bo niby tradycja ale oboje pamiętamy jakie reakcje budzą u nas ozdobione auta, które widzieliśmy przy okazji innych wesel

#10 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 23 maj 2017 - 15:29

Ja już wynajmuję samochód udekorowany :) http://www.czymdoslubu.pl/ nie muszę dodatkowo martwić się o koszta żeby kupić dekoracje. Tutaj mają duży wybór długo zastanawialiśmy się z narzeczonym na co się zdecydować i jednogłośnie postanowiliśmy że pojedziemy do ślubu pięknym czerwonym Cadillakiem. Myślę że goście będą zachwyceni a ten samochód przyozdobi ten piękny dzień.

#11 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:47

ja tez w zestawie miałam dekoracje

#12 trenerek

trenerek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 20:19

Podaruję sobie dodatkowe tablice rejestracyjne, ale jakieś kokardy czy kwiaty na aucie na pewno się pojawią.

#13 KamilaKami

KamilaKami
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:31

Dużo fajnych ozdób samochodowych znajdziecie tutaj: https://www.dodatkiweselne.pl/

Ogólnie z dekoracjami samochodu nie ma co przesadzać, żeby nie wyglądał jak choinka ;) Jakaś fajna rejestracja z tyłu, jakas ozdoba na przód, po bokach po jednej i tyle.

#14 rawpower

rawpower
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 19:52

Wyglada to bardzo ciekawie.

#15 lubinka

lubinka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 14:02

Tak, tylko jeszcze nie zdecydowałam się jak :P Myślę nad małymi bukiecikami, najlepiej białymi lub czerwonymi - nie chodzi tutaj o patriotyzm, ja po prostu lubię te kolory. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze żółć i błękit, ale trudno o niebieskie kwiaty :P

#16 Kasienka

Kasienka
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 01 październik 2018 - 07:52

My zarówno dekoracje na samochód jak i dekoracje kościoła na ślub zamawialiśmy na stronie Happenings.pl. Mieli tam naprawdę bardzo duży wybór artykułów dekoracyjnych za naprawdę niewielkie pieniądze, więc aż żal było nie skorzystać. Polecamy tam zajrzeć, jeśli jeszcze jesteście przed ślubem ;) 

#17 Szmulski

Szmulski
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 15 październik 2018 - 13:25

Odstraszają mnie jakoś dekoracje. Wolę klasyczne rozwiązania :D

#18 saszki

saszki
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano wczoraj, 10:47

Nie lubię takich ozdób. Ociekają kiczem, często nie są gustowne. Szkoda na nie pieniędzy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ślub, wesele, ozdoby samochodowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych