Skocz do zawartości

Zdjęcie

Makijaż ślubny

makijaż ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:22.07.2017

Napisano 28 maj 2017 - 12:26

nigdy nnie wybielałam zebów,dużo czytałam teraz o sodzie i węglu aktywny,nie wiem czy nie zacząć do tego,bo widzę że zel który polecasz kosztuje 149zł,a może warto jednak go kupic.mam dylemat :/

ślub za dwa miesiace mam,musze kupic cos pewnego

#42 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:33

No to kup na próbę i zobaczysz.Z tym,że za 149zł jest zestaw bez szczęk,jak kupujesz pierwszy raz to musisz ten za 183zł,a potem majac już szczęki następnym razem juz ten tańszy.Mówie Ci warto.

#43 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:22.07.2017

Napisano 18 czerwiec 2017 - 14:32

zamówiłam.zobaczymy co z gego wyjdzie

#44 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 09:52

Nie będziesz żałować.

#45 labbb

labbb
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 12:40

hmm ja wybielam zęby paskami i po 3, 4 dniach mam przeważnie kolor jakiego oczekuję ;)

A macie jakieś sposoby na to, żeby makijaż nie spłynął w upale? Wybieram się na wesele w lipcu i wszystkie prognozy długoterminowe zapowiadają temperatury między 33-36 stopni. Wiem, że moze się to zmienić, ale wolałabym się przygotować

#46 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:35

Jeśli chodzi o paski to jest dużo podróbek.

Co do makijażu w upał.Nałozyć lekki podkład, np. chanell voile, nie nakładać cieni, bo się rozpłyną, użyć bazy pod makijaż i sprayu utrwalającego make-up.

#47 magda_nowak95

magda_nowak95
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 14:57

Jesli chodzi o makijaż to najlepiej jest iśc do kosmetyczki, nie ma to jak profesjonalny makijaż :) Owe Panie z Bałegostoku znajdziecie na http://www.onaion.gd...yzura-i-makeup/

#48 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 15:12

Ja lubię czerpać inspiracje z neta. Ostatnio szukałam fajnych wskazówek związanych z ślubem i trafiłam na portal wesele-slub.com. Widziałam na nim wiele artykułów związanych z tematyką ślubną, zamierzam się z nim zapoznać. Myślę, że znajdę tutaj fajne porady i wskazówki.

#49 Nadia

Nadia
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:01

Ja jestem alergiczką więc musiałam być ostrożna jeśli chodzi o kosmetyki. Zapisałam się miesiąc przed ślubem na próbny makijaż. Przyszłam rano w tygodniu, a później cały dzień nosiłam ten makijaż. Dzięki temu sprawdziłam jak sie zachowuje po paru godzinach i najważniejsze, czy nie uczula. Polecam ten sposób nie tylko alergiczkom. 

#50 madlenka

madlenka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 23:16

Ja z powodu alergii wolalam nie ryzykowac i malowalam sie sama :) a dla alergikow moge polecic cienie do powiek z http://alilla.com:) sa hipoalergiczne i swietnie sie trzymaja :)

#51 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 30 październik 2017 - 08:42

Malujecie się same do ślubu czy kosmetyczka ? Bo ja chciałam sama ale teraz mam dylemat bo mam już kosmetyki itd ale znalazłam w drogerii internetowej Puderek gąbki do makijażu Beauty Blender -  https://puderek.com....4_beautyblender i słyszałąm opinie że gąbka jest lepsza niż pędzel w nakładaniu fluidu, pudru itd. Ktoś używa gąbek i może wyrazić swoją opinię ?

#52 sttarka

sttarka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 18:50

Nie radzę samej malować się do ślubu chociażby z tego powodu, że stres jest ogromny i zawsze może się coś nie udać. Na taką uroczystość wypada mieć perfekcyjny makijaż, a taki zrobi tylko profesjonalna kosmetyczka. Ja miałam robiony w poznańskim salonie  http://www.goodtimedayspa.eu/  i wypadł wspaniale. Trochę mocniejszy od tego, który mam na co dzień przez co świetnie prezentował się w obiektywie aparatu. Spisał się też do welonu, którym miałam przysłoniętą twarz. I co równie ważne, trzymał się przez wiele godzin.  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych