Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kierunki waszych wypraw

podróż poślubna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 adm-for

adm-for

Administrator

• Administrator
  • 24 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 11:08

Dokąd w podróż poślubną? Piękne polskie Mazury, a może Karaiby? :)
Białostockie Forum ślubne
Weselne porady i ciekawostki
Poleć innym forum slubne Białystok - www.forumslubne.bialystok.pl

#2 Ela

Ela
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 13:07

U mnie niestety na podróż poślubną nie było czasu, bo dwójka małych dzieci na głowie, ale mąż obiecał, że sobie kiedyś odbijemy. :P

#3 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:31

Oni cholera zawsze obiecują i na tym sie konczy,moj tez obiecał,ale ja mu i tak nie popuszczę,niech no tylko przyjdzie lato.

#4 Fantastyczna

Fantastyczna
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 00:13

A ja byłam w Bieszczadach, w leśniczówce. Dlaczego tak? Bo Bieszczady kocham chyba bardziej niż męża. :D

#5 YourInnerVoice

YourInnerVoice
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 10:24

A ja to bym chciała do Norwegii, bo jest to przepiękny kraj. Raz byliśmy w zimę i chciałabym tam pojechać znów. :)

#6 polA

polA
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:44

YourInnerVoice - a gdzie dokładniej w tej Norwegii byliście? Bo ten kraj ma to do siebie, że południe różni się od północy i wbrew pozorom czasami piękniej jest w lato, niż w zimę. :)

#7 Agattu

Agattu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 11:13

A ja uwielbiam gorąc, piasek i wodę. Z racji tego, miodowy spędziliśmy wraz z mężem na Majorce. :)

#8 Diana

Diana
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 10:59

My byliśmy we Włoszech. Urocza wioska, uroczy ludzie, uroczy spokój, uroczy język. Chciałabym tam jeszcze kiedyś pojechać.

#9 Bellatrix

Bellatrix
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:00

Ja bym chciała Australię zwiedzić, ale nie masz szans, z racji tego, iż potrzebne są tam wizy. :(

#10 ivette

ivette
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2012 - 11:00

My wybralismy sie na Teneryfe, ale patrzac z perspektywy, to powinnismy jechac w inne miejsce :)

#11 melka

melka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 22:36

My również wybraliśmy Majorkę :) nie wiem, czy kiedykolwiek później będzie nas na takie wyjazdy w przyszłości stać, więc warto wykorzystać jeszcze ten moment, gdy pieniądze są. Podróż poślubna jest raz w życiu, więc warto zaszaleć :) Polecam biuro, w którym kupiliśmy wycieczkę, fajnie i wcale nie tak strasznie drogo jak na ceny w sezonie. Fajne kobietki, biuro nazywa sie Lets go holiday. Na miejscu wynajelismy samochod na dwa dni, kolejne 5 dni to błogi odpoczynek :) Mam nadzieję, że jeszcze wybierzemy się na taką wycieczkę :) Jeszcze pozostał dla nas plener, nie zdążyliśmy ze wszystkim niestety do wyjazdu. Pozdrawiam wszystkich nowożeńców i całą resztę.

#12 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 18:15

A my Zakopane, oboje kochamy góry :)

#13 Swiss

Swiss
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2012 - 11:27

Ja byłam w Polcse, na Mazurach, bo tam się poznaliśmy. Rozważalismy orient, ale moi znajomi wrócili z Afryki z chorobą tropikalną i nam przeszło;)

#14 Justynka

Justynka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 15 październik 2012 - 12:03

U mnie kraje tropikalne odpadaja za nic nie wsiadę do samolotu raczej tez zostajemy w Polsce.

#15 marlenas86

marlenas86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 03:31

ja bym chciała na taką wioskę pojechać, żebyśmy byli tylko we dwoje, żadnych atrakcji i przygód. może tak na tydzień, a później tydzień na Mazurach

#16 kojstra

kojstra
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 09:36

Ze swoją żoną rozważaliśmy Cypr i Grecję. Wybraliśmy to pierwsze i nie żałujemy. Było kapitalnie. Każdemu polecam to miejsce na podróż poślubną :)

#17 Justyna1984

Justyna1984
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 09:54

My wibieramy się w góry, specjalnie przełożyliśmy podróż poslubną na zimę ;-)

#18 ewelina8472

ewelina8472
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 17:54

Tatry Tatry i jeszcze raz Tatry. Pamiętajcie by wychodzić ze schroniska zaraz po słońcu, i cieszyć się pustkami na szlakach.

#19 markopolos

markopolos
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2014 - 10:29

My wybieramy się na Majorkę :) Super zabawa przez dwa tygodnie :P
Sprawdź www.hotelinwarsaw.com dla każdego.

#20 luna

luna
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 10:40

Ja kupiłam wycieczkę w http://www.bulgarianawakacje.pl/ dla siostry, która będzie brać ślub w czerwcu. Pojadą na Bułgarię do Istambułu. Zwiedzą, o ile będą chcieli, kilka ciekawych miejsc. Między innymi hipodrom, pałac sułtanów Top Kapi, błękitny meczet i Haga Sofia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych