Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieczór kawalerski

wiecz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomo

tomo
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:28

A więc zacznę - z racji tego, że mój przyjaciel będzie się za niedługo żenił, wypadałoby zrobić mu jakiś porządny kawalerski. Teraz pytanie - gdzie owy proponujecie zrobić? Bo większość naszej grupy jest spoza Białegostoku, więc wpadniemy tu tylko na kilka dni, a, że jest takie świetne forum, to zapytam. :)

#2 Krysia

Krysia
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 09:46

Pewnie jakiś klub i jakaś dobra impreza. Zdaj później relacje, bo coś mężczyźni nie chcą o swoich wieczorach kawalerkich opowiadać.

#3 Diana

Diana
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 10:51

Krysia - zazwyczaj nie mówią o tych, na których było gorąco. :P

#4 BujajacaWOblokach

BujajacaWOblokach
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:22

Mój mężczyzna np. - nie chciał własnego wieczoru kawalerskiego. I nie żałuje. :P

#5 Maja

Maja
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 12:00

Kurcze to takiego chłopa ze świecą szukać, inni tylko czekają, żeby się uchlać, pójść na striptiz, albo jeszcze i gorzej ...

#6 Eli

Eli
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 17:00

Mój by mógł pójść, bo wiem, że i tak by palcem innej nie ruszył, nawet jakby gołą du... przed nim wywijała, a jakby miał świadomość, że to prostytutka to tym bardziej.

#7 borsuk

borsuk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 20:36

gdzie na dobrą imprezę i z ładnymi paniami? bo befor w samochodzie, który mnie zawiezie hahah! MEGA!
bas wypasiony, że będzie słychać w całym mieście!

#8 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 09 grudzień 2014 - 07:42

Najlepiej jechać do innego miasta:)

#9 Sansa

Sansa
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 10:54

Wydaje mi się, że powinno zorganizowac coś szalenego, ale w granicach rozsądku oczywiście:)

Szukasz tekstów do zaproszeń? Wejdź na tekstyslubne.wordpress.com

#10 awerk

awerk
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 21:22

ja uważam, że taki wieczór zarówno kawalerski jak i panieński to zabawa i jeśli młodzi naprawdę się kochają to żadnych zdrad i tego typu rzeczy nie będzie nawet jeśli pojawią się jakieś zabawy w klubach czy coś takiego ;p no sorry - każdy chyba ma swoje granice i jakiś rozum prawda? :) kluby też są dla ludzi :)

#11 piotrr

piotrr
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:29

Najlepszy wieczór kawalerski ever jaki można sobie wymarzyć to browar miejski restauracja GLOGER HOUSE na Andersa 87. Nalewaki pełne piwka robionego na miejscu i męska polska kuchnia, czego chcieć więcej.

#12 Krzysiek88

Krzysiek88
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 14:25

Tylko klub Exclusive !  Byłem już tam na 3 wieczorach i jest co wspominać :D chociaż słyszałem od znajomego, że na sali boulevardu też organizują i też jest miodzio ;) Full pakiet z najlepszymi dziewczynami :) ale co najważniejsze super organizacja i nie trzeba o nic się martwić. Polecam 

#13 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 10:57

Mój obecny już mąż był na wieczorze kawalerskim na torze gokartowym - to dość niecodzienny, ale naprawdę świetny pomysł. Na początku nie bardzo chciał się do tego przekonać, ale w końcu zdecydował się. Z tego co mówił to bawili się świetnie, a on jako pan młody mógł jeździć za darmo ;). Byli na torze A1Kartingowy (dla zainteresowanych http://a1karting.pl/)i miło wspominają zabawę. :)

#14 AgaGogolewska

AgaGogolewska
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 maj 2017 - 12:41

Polecam wieczory kawalerskie organizowane przez Exclusive. Lokal znany przez wszystkich, centrum miasta, wszystko na poziomie. Na wieczory kawalerskie mają specjalne pakiety gdzie za 100 zł od głowy ma się zapewnione wszystko - wejściówki, stoliki, alkohol i zagrychę i oczywiście niespodzianka dla młodego jak na klub nocny przystało >> prywatny striptiz. Pełna kulturka i anonimowość. 

#15 elisa

elisa
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 17 maj 2017 - 06:52

Teraz bardzo modne są wyjazdy kawalerskie, na przykład w góry na paintball czy podobne atrakcje. Co do propozycji wyżej... nigdy w życiu! Prywatny striptiz przed ślubem? Jakiś żart!

#16 raily

raily
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:21

Mam pytanie. Głównie do dziewczyn, ale chłopaki równiez mogą się wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie. Formuła wieczoru kawalerskiego jest aktualnie bardzo popularna. Co jednak sądzicie o wynajmowaniu na wieczór kawalerski striptizerek?

http://adultarea.pl/...zenia,striptiz/

Widzę,że w sieci jest sporo ogłoszeń. Sporo kobiet oferuje taniec na 18 te urodziny, ewentualnie właśnie na kawalerski, tak wiec zapotrzebowanie jest.... Zgodziłybyście się czy jednak nie? 

#17 19betek19

19betek19
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 19:24

A może by tak... paintball? :D Podobno przednia zabawa, grzecznie, no i zawsze to jakiś poziom adrenaliny :D

#18 Dartos31

Dartos31
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 17:32

Ostatnio modne na wieczory kawalerskie są początki w escape roomach, moim zdaniem to całkiem fajna zabawa :)

#19 Patrycja27

Patrycja27
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 01 październik 2017 - 15:10

Tu jest fajny artykuł z różnymi pomysłami na wieczór kawalerski: https://www.planujem...czor-kawalerski - warto spojrzeć żeby się zainspirować :) U nas super sprawdził się właśnie escape room, emocje były spore a całe towarzystwo było po sukcesie gotowe na dalsze imprezowanie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych