Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kamerzysta

Kamerzysta ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magdalena

Magdalena
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2016 - 16:16

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat firm Pro Kadr i Video Island? Którą lepiej wybrać?

#2 adi_114

adi_114
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 10:59

Zdecydowanie wybrałbym Prokadr - miałem już styczność z nimi kilkukrotnie. Tylko jeśli już ich wybierzesz, zwróć uwagę na to, aby przyjechali ze sprzętem nieco nowszym. Z doświadczenia wiem,  że czasem potrafią "łapać" imprezy termin w termin co z czasem się przekłada na słabszy sprzęt podczas rejestracji. Ogólnie robią bardzo fajną robotę i napewno pozostaną Wam miłe wspomnienia. Z VideoIsland Spotkałem się tylko raz i pozwól, że zdanie na ich temat zachowam dla siebie. Spróbuj też rozważyć propozycję jakieś nowej firmy w Białymstoku - z tego co pamiętam filmują wyłącznie lustrzankami (nie chodzi o PanoramaProjekt :D ) ale nazwy nie pamiętam, jeśli będziesz zainteresowana postaram się znaleźć. Z tego co zauważyłem to nie boję się powiedzieć, że to tańsza alternatywa dla Panorama Projekt i chyba nie odbiegająca za bardzo jakością. Pozdrawiam

#3 ewelka754

ewelka754
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 19:16

Ja nie znam ich, ale mogę polecić wideofilmowanie Warszawa. Zajmują się również fotografowaniem. Zdjęcia i filmy wychodzą im naprawdę świetne.

#4 Micio

Micio

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisano 06 październik 2018 - 15:24

W ofercie http://studiopaparazzi.pl/ znajdziesz zarówno usługi fotografa weselnego, jak również kamerzysty. Świetnie rozumieją się z klientem, dzięki czemu bez problemu można ustalić priorytety i wykonać idealne ujęcia, które zaskoczą wszystkich. 

#5 szariczka

szariczka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 22 październik 2018 - 15:39

Bardzo polecam ekipę z Grodziska Remake-Studio www.remake-studio.pl Dojeżdżają w każde miejsce w Polsce, posiadają duże doświadczenie i głowy pełne pomysłów. Najlepiej zajrzeć na ich stronę i zapoznać się m.in. z portfolio.

#6 Edyk45

Edyk45
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 19:23

W sumie to każdy kamerzysta jest dobry na swój sposób. Sami widzicie, że mnóstwo osób poleca swojego sprawdzonego. Dlatego też moim zdaniem wystarczy obejrzeć portfolio kamerzysty i raz dwa można zdecydować się na jakiegoś z nich.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kamerzysta, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych