Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blue Sky Tremolo; Tornado; Revers. Jaki zespół polecacie na wesle

wesle zespół muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 coco

coco
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:15

Kochani, piszę do Was bo mam ogromny dylemat i liczę na Waszą pomoc :)

Jestem w trakcie organizacji wesela. Zastanawiam się nad zespołem muzycznym. Zależy mi na muzyce na żywo, tanecznej i dobrym prowadzeniu wesela. Tak aby nie było nudno :) 
Chciałabym, aby zespół dobrze zajął się moimi Gośćmi. Żeby nie było długich przerw i męczących zabaw...

W temacie podałam trzy nazwy zespołów o których czytałam dobre opinie. Co o nich myślicie? Może macie jakieś inne propozycje?

Będę wdzięczna za każdą opinię.

xoxo,

coco.

#2 Kaska

Kaska
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:25

Są tu tematy i musisz sama zdecydować, zarówno Tornado jak i Blue Sky Tremolo to są bardzo dobre zespoły i na pewno spełnią twoje oczekiwania i wszystkich gości.

Jak mają jeszcze wolny termin.

#3 coco

coco
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 16:28

"Kaska" czytałam wszystkie wpisy, ale może ktoś jeszcze ma inne doświadczenia związane z tymi zespołami, bądź innymi (powtarzam :) ) , którymi chciał i mógłby się podzielić.

Niemniej jednak, dziękuję Ci za zainteresowanie tematem.

coco.

#4 kruszynka24

kruszynka24
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 19:57

Z zespołem  BST bawiłam się u kuzynki, to bardzo fajny zespół, mili ludzie, wszyscy goście świetnie się bawili, grają przeróżne kawałki dla każdego, przyjemne wokale dla ucha :) no i kolejny plus, maja saksofon i dobrego gitarzystę, oczepiny, zabawy bez zbędnych brzydkich zabaw. Będą grali też u znajomej która dopasowała termin do nich. Polecam.

Zobacz jeszcze Bailar, też bardzo fajny zespół z saksofonem i gitarą.

#5 coco

coco
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 09:23

Super :) Dziękuję "kruszynka24"! O takie opinie mi chodziło! :)

Oferta zespołów weselnych jest tak szeroka, że informacje i bezpośrednie wrażenia są bezcenne! 

Z tego co widzę BST zbiera coraz więcej plusów :) Stąd też widzę już światełko w tunelu w temacie podjęcia odpowiedniej decyzji. :)

Jednak może ktoś był na imprezach organizowanych przez inne formacje? 

Słyszałam, że zespół muzyczny Revers, jak widzi że goście weselni są już upojeni alkoholem zaczyna grać z playbacku? o.O  Wiadomo Wam coś o tym? Trochę nie chce mi się wierzyć...

Jak w ogóle jest z piciem alkoholu przez zespół, który robi oprawę muzyczną na weselu?

Jestem ciekawa Waszych opinii :)

Piątka!

coco 

#6 adecki.bau

adecki.bau
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 12:12

Blue Sky Tremolo

Wesele 29.07.17r. Mimo, że wcześniej nie mieliśmy okazji bawić się przy ich muzyce, zaryzykowaliśmy i wzieliśmy w ciemno. Młodzi, utalentowani, inteligentni. Na prawdę najlepiej prowadzący wesele zespół, przy jakim mieliśmy okazję się bawić. Znakomita współpraca z zespołem. Repertuar i zabawy zgodne z tym, co ustaliliśmy przed weselem. Mimo, że kilku zabaw i piosenek nie mieli w repertuarze, udało się zorganizować i wyszły świetnie. Zdecydowanie polecam ten zespół i daje 10/10!

#7 Bartek1

Bartek1
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:06

My mieliśmy Tornado i polecamy każdemu.  Wejdz na ich profil fb. same superlatywy; https://pl-pl.facebo...nado.podlaskie/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesle, zespół, muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych