Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze zaręczyny

zaręczyny oświadczyny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Milena

Milena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 31 lipiec 2014 - 11:44

Super!

#22 welonka

welonka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 14:03

My się zaręczyliśmy w górach, czyli tam gdzie się poznaliśmy:)

#23 Milena

Milena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 18:02

W jakich?

#24 mloda_ola

mloda_ola
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 12:14

Zaręczyliśmy się w moim mieszkaniu:) Gdy wróciłam z pracy czekała na mnie romantyczna kolacja i mój ukochany z pierścionkiem. Było cudownie - całe mieszkanie w świecach i płatkach róż - aż chce mi się płakać ze szczęścia, gdy to sobie przypominam:)

#25 Arleta

Arleta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 10:11

A u nas była kolacja w restauracji. Mój narzeczony w pracy chodzi w garniturze, więc gdy zobaczyłam go w restauracji niczego nie podejrzewałam. Usiedliśmy, zaczęliśmy wybierać coś do jedzenia, ale narzeczony powiedział, że musi na chwile wyjść, bo na ważny telefon (rzeczywiście ktoś "dzwonił", ale przypuszczam, że był to ustawiony budzik :P). Po powrocie przyszedł z bukietem czerwonych róż, klęknął i się oświadczył. Akurat nie było praktycznie innych gości w restauracji. Piękna chwila :)

#26 Kamylka Biera

Kamylka Biera
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:54

mi chłopak wrzucił pierścionek do basenu i kazał nuerkować ;p

Chwytaj chwile każdego dnia!

#27 Emily

Emily
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 14:35

Ryzykowny sposób z tym basenem i chyba kazałabym mu samemu nurkować :P Mój mąż oświadczył mi się na wzgórzu w Austrii niedaleko miejscowości do której w czasie studiów jeździliśmy do pracy i do teraz wracamy tam co jakiś czas spędzić kilka dni, bo jest przepięknie. Cały plan uknuł z naszym szefem, z który bardzo się zaprzyjaźniliśmy i niczego nie podejrzewałam, to był niesamowity szok :)

#28 czekoladka

czekoladka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 13:36

na pustyni, bo ja lubię takie klimaty :D podczas wakacji 

#29 monika339

monika339
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 07:54

Ja jeszcze mam to przed sobą, ale pewna jestem jednego odnośnie zaręczyn - muszą wyjść z inicjatywy faceta. 

#30 Paula883

Paula883
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 15:21

Jeżeli chcielibyście aby Wasze zaręczyny wyglądały bosko i niezapomnianie to polecam zastanowić się nad chwilówka online. w mojej ocenie jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą zrobić niepowtarzalne zaręczyny.

#31 anabell18

anabell18
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 19:16

A u mnie to byl czysty spontan, bez zadnego przygotowania, a i tak wyszlo cudownie :D

#32 lena.

lena.
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 14:06

Moje zaręczyny były jak najbardziej tradycyjne. Kolacja, pierścionek z brylantem (przepiękny, kupiony na https://www.ekokarat...czynowe/2291008), kwiaty. Potem oczywiście poinformowaliśmy moich rodziców i wyznaczyliśmy datę ślubu. Wszystko jest więc na swoim miejscu, jak być powinno :P

#33 karol443667

karol443667
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 09:39

Moim zdaniem każda osoba swoje zaręczyny miała bardzo ładne. Bo jakby takich zaręczeń nie było to by źle to było.

_________________________________________________________________________________

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaręczyny, oświadczyny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych