Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza sala na wesele do ok 50 osob

Bialystok sala weselna Agroturystyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 anna123

anna123
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2017 - 09:05

Polecam serdecznie Lipowy Most. Znajduje się w Supraślu, jest to piękna posiadłość, jeśli para życzy sobie np. sesję zdjęciową w plenerze to szczerze polecam. Posiadają sale do 50 osób ale też i do 200. Warto :)

#22 szczęściara

szczęściara
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 05:37

Jak się komuś zamarzy wesele w Sudetach, to słyszałam że najlepiej urzadzić je  w  Karczma Świerardów-Zdrój  Wystarczy popatrzeć na zdjęcia by zobaczyć że to bardzo urokliwe miejsce. Bawić się może na weselu 50 a nawet 100 osób. Do dyspozycji gości 2 sale. Kuchnia polska i izerska. Prawdo podobnie pstrąg po izersku w trzech odsłonach to hit. Ja bym nie miała nic przeciwko weselu w takim miejscu.

#23 lilianagomowska

lilianagomowska
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 11:07

zdecydowanie polecam sale posiadające własny ogród i te mające dobre opinie z jedzeniem

zobacz sam

#24 mczay

mczay
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 06 luty 2019 - 15:21

A ja wesele zdecydowałam się zorganizować u siebie w ogrodzie, tylko meble kupiłam nowe na https://oltre.pl/ bo tamte stare wymagały już wymiany. No i goście bawili się super, meble sprawdziły się jak trzeba, są solidne, cieszę się że wybrałam tego producenta. Teraz na wiosnę chcę jeszcze domówić kilka.

#25 Aleksandra1501

Aleksandra1501
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2019 - 21:55

polecam salę w Hotel mazury Pory Roku Hotel przepiękny, przyroda wokol niego jeszcze bardziej. Miła obluga, dobre jedzenie . klimatyzowane sale, dobrze naglosnione , sauny fińskie, masaże, i duzo duzo innych i ciekawych atrakcji. Wrazenia dla gosci weselnych beda do konca zycia z pobytu w tym miejscu

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bialystok, sala weselna, Agroturystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych