Skocz do zawartości

Zdjęcie

Savilla czy Niagara?

wesele sala weselna niagara savilla białystok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Volterra

Volterra
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 18:08

Planujemy wesele na 2017 rok, obie sale mają ciekawe propozycje. Mogę prosić o jakieś świeże opinie i doświadczenia, lub podpowiedź którą z tych sal byście wybrali? Szczególnie zależy mi na opinii dotyczącej obsługi i jedzenia, wystrój jak wiadomo to rzecz gustu :)

• ArnollldGok i jept2866 lubią to

#2 Karolina85

Karolina85
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 19:04

Byłam w obu miejscach i zdecydowanie jestem za Savillą.

Jedzenie dużo lepsze niż w Niagarze. Wystrój w obu miejscach jest ok więc kwestia gustu.

W savilli sala wydaje mi się bardziej przestronna. Moja siostra robiła w savilli wesele i ja swoje tam planuje. Współpraca z właścicielami bardzo w porządku, wszystko da się ustalić. Jedzenia dużo i naprawdę bardzo smaczne.

#3 Kamylka Biera

Kamylka Biera
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:50

byłam u znajomych na weselu w Sevilli i też mogęśmiało polecić ;)

Chwytaj chwile każdego dnia!

#4 Abby

Abby
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:49

Każdy chwali swoje. dla mnie sala w Niagarze a szczególnie ta duża na górze jest przepiekna, jedna z najpiękniejszych w Białymstoku, z gustem urządzona bez zbędnych dekoracji. Szkoda, że nie było takiej sali jak ja miałam swoje wesele. Bawiłam się na weselu w Niagarze i jedzenie przepyszne i ilościowo też sporo. Polecam szczupaka faszerowanego niebo w gębie. Polecam Niagarę :)  :)  :)

#5 kamil

kamil
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 18:06

Niagarę polecam!

#6 EwaE

EwaE
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:03

Sprawdź też salę w Restauracji Receptura jak masz jeszcze chęci na szukanine lokalu bo naprawdę mega jedzenie mają i na bardzo wysokim poziomie obsługę. Myślę, że to będzie warte zachodu, tymbardziej że jeszcze trochę czasu masz. Pozdrawiam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, sala weselna, niagara, savilla, białystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych