Skocz do zawartości

Zdjęcie

DJ na wesele

prezenter muzyka wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 Joanna P-D

Joanna P-D
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 11:15

Serdecznie polecamy wszystkim DJ Grodzkiego! Na naszym weselu poderwał do tańca wszystkich gości, a mój 85 - letni dziadek poruszał się w rytmie muzyki jak nastolatek! Wszyscy goście są zadowoleni, a zabawa trwała do 6 rano. Repertuar muzyczny świetnie dobrany do temperamentu gości, a i sam DJ pięknie śpiewa. Byly biesiady przy stole, a konkursy oczepinowe rozbawiły wszystkich. Gorąco polecamy, bo jak powiedziała moja mama " Wojtus jest wspanialy".
Asia i Paweł

#22 asia25

asia25
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 08:23

Reklama aż po same Himalaje. Mnie specjalnie ten dj.jakoś nie zachwycił.

#23 Wiesio

Wiesio
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 00:15

w dodatku żałosna

#24 Karina2013

Karina2013
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:35

Pan Grzegorz Piotrowski z Białegostoku jako DJ na naszym weselu był koszmarny, i potwierdzili to wszyscy goście. Przed weselem (na kilka tygodni) wysłaliśmy mu cały dokładnie rozpisany plan wesela (szkice tego miał już na kilka miesięcy przed weselem), a jakoże mieliśmy sporo dodatkowych elementów i różne części kulturowe, Dj dostał od nas listę w excelu z całym rozpisaniem utworów, kolejnością, czasem trwania, informacjami jakich utworów nie grać jeśli część rozpisana okazuje się za długa i folder z utworami (szybkie, wolne i z jakiego stylu) gdyby trzeba było utwory dograć. Dodatkowwo wysłaliśmy mu na maila wszystkie utwory, posegregowane w folderach i z numerami te które w danej części chcemy mieć w kolejności (na cały czas trwania wesela). Zajęło nam to kilka miesięcy, żeby utwory przygotować. I mówiąc szczerze wystarczyło najzwyczajniej puścić z playlisty, bo cały materiał i kolejność były wysłane.

Dj w ogóle nie przesłuchał utworów. Już przy pierwszym posiłku zaczął grać jakąś swoją muzykę, bo chyba uznał, że nasz dokładny wybór z wielu wersji i wykonawców jest uboższy niż jego płyta z przeciętnym coverem (uprzedzałam go wcześniej, jak i co ma grać i żeby nie dawał nam żadnych przeróbek). Potem już było tylko gorzej. Na drugi taniec, który był zaplanowany na taniec z gośćmi, nie zagrał tego co podaliśmy, tylko całkowicie inną muzykę (jeszcze raz podkreślam, że miał wysłane wszystkie utwory w kolejności i we właściwych wersjach). Wiele razy musieliśmy ratować sytucję na parkiecie, bo goście nie wiedzieli, co mają przy takiej muzyce robić, do DJ pomieszał poszczególne części. Utwory, też były przerywane, włączane nowe po 5 sekundach, bo nie wiedział co gra, a jak się nie łapał w utworach to dawał najbardziej chamskie disco polo. Piosenki, które zaznaczyliśmy jako nasze ulubione i żeby koniecznie pojawiły się na weselu, nigdy nie zostały zagrane.

Na rzutnik daliśmy kilka zdjęć to nawet tego nie potrwafił zrobić i przez kilkanaście minut wyświetlał liste z utworami jaką mu wysłaliśmy, a zdjęcia nie w slideshow tylko ręcznie przerzucał w programie windowsowskim, daliśmy mu też w PDF dokument z ok 7 piosenkami w koleności, które były dla gości do śpiewania, i tu pomieszał kolejność teksów i nie mógł się połapać, mimo że technicznie w pdf wydawałoby się to niemożliwe.

Przykładów jest mnóstwo. Jednym słowem jesteśmy wściekli, bo takiego braku profesjonalizmu i szacunku do wysiłku jaki włożyliśmy w przygotownia wesela nigdy nie spotkaliśmy. NIKOMU NIE POLECAMY !!!

#25 TOMASZ

TOMASZ
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:03

A MOŻE TO DLATEGO ŻE SAMA "ZROBIŁAŚ" LISTĘ NAGRAŃ , A DJ STARAŁ SIĘ JEDNAK URATOWAĆ IMPREZĘ ...ŻAŁOSNE , KOLEJNA KRYPTOREKLAMA.

#26 kate

kate
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:29

Pan Grzegorz Piotrowski z Białegostoku jako DJ na naszym weselu był koszmarny, i potwierdzili to wszyscy goście. Przed weselem (na kilka tygodni) wysłaliśmy mu cały dokładnie rozpisany plan wesela (szkice tego miał już na kilka miesięcy przed weselem), a jakoże mieliśmy sporo dodatkowych elementów i różne części kulturowe, Dj dostał od nas listę w excelu z całym rozpisaniem utworów, kolejnością, czasem trwania, informacjami jakich utworów nie grać jeśli część rozpisana okazuje się za długa i folder z utworami (szybkie, wolne i z jakiego stylu) gdyby trzeba było utwory dograć. Dodatkowwo wysłaliśmy mu na maila wszystkie utwory, posegregowane w folderach i z numerami te które w danej części chcemy mieć w kolejności (na cały czas trwania wesela). Zajęło nam to kilka miesięcy, żeby utwory przygotować. I mówiąc szczerze wystarczyło najzwyczajniej puścić z playlisty, bo cały materiał i kolejność były wysłane.

Dj w ogóle nie przesłuchał utworów. Już przy pierwszym posiłku zaczął grać jakąś swoją muzykę, bo chyba uznał, że nasz dokładny wybór z wielu wersji i wykonawców jest uboższy niż jego płyta z przeciętnym coverem (uprzedzałam go wcześniej, jak i co ma grać i żeby nie dawał nam żadnych przeróbek). Potem już było tylko gorzej. Na drugi taniec, który był zaplanowany na taniec z gośćmi, nie zagrał tego co podaliśmy, tylko całkowicie inną muzykę (jeszcze raz podkreślam, że miał wysłane wszystkie utwory w kolejności i we właściwych wersjach). Wiele razy musieliśmy ratować sytucję na parkiecie, bo goście nie wiedzieli, co mają przy takiej muzyce robić, do DJ pomieszał poszczególne części. Utwory, też były przerywane, włączane nowe po 5 sekundach, bo nie wiedział co gra, a jak się nie łapał w utworach to dawał najbardziej chamskie disco polo. Piosenki, które zaznaczyliśmy jako nasze ulubione i żeby koniecznie pojawiły się na weselu, nigdy nie zostały zagrane.

Na rzutnik daliśmy kilka zdjęć to nawet tego nie potrwafił zrobić i przez kilkanaście minut wyświetlał liste z utworami jaką mu wysłaliśmy, a zdjęcia nie w slideshow tylko ręcznie przerzucał w programie windowsowskim, daliśmy mu też w PDF dokument z ok 7 piosenkami w koleności, które były dla gości do śpiewania, i tu pomieszał kolejność teksów i nie mógł się połapać, mimo że technicznie w pdf wydawałoby się to niemożliwe.

Przykładów jest mnóstwo. Jednym słowem jesteśmy wściekli, bo takiego braku profesjonalizmu i szacunku do wysiłku jaki włożyliśmy w przygotownia wesela nigdy nie spotkaliśmy. NIKOMU NIE POLECAMY !!!

Witam,
Jestem zdziwiona opinią, którą Pani wystawiła, ponieważ mamy zupełnie odmienne zdanie. DJ Piotrowski grał u nas na weselu 17 sierpnia. Zarówno my jak i goście są bardzo zadowoleni z jego pracy. Od nas również otrzymał listę z piosenkami które chcieliśmy by były wyemitowane- i tak było. Umówiliśmy się, że kolejność grania sam będzie ustalał w zależności od tego jak goście będą się bawili i przy jakiego rodzaju muzyce. Parkiet cały czas był PEŁEN! wesele skończyło się o 5:30, jesteśmy bardzo zadowoleni i POLECAMY WSZYSTKIM DJ PIOTROWSKIEGO.

#27 kajol

kajol
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 11:45

a możecie mi coś powiedzieć o DJ'u Adamie z Flesh Agency? z narzeczonym nie chcemy zespołu, bo wolimy bardziej rockowe kawałki i średnio sobie wyobrażam, by ktoś śpiewał kawałki Pearl Jam, czy Deep Purple :) chcielibyśmy razem z DJ'em ułożyć playlistę i żeby się tego trzymał, czekam na opinie

#28 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 13:56

kajol. Nie wiem czy to dobry pomysł wesele tylko na rockowo, byłam na takim, mnie takie kawałki pasuja, ale goście są różni, wiec nie był to trafiony pomysł,ludzie mało i słabo się bawili, u mnie muzyka była rózna przeplatana. My daliśmy swojemu zespołowi płytke z takimi utworami zeby puszczali w przerwie i też było ok.
Trzymac sie listy ? hmmm......przemyśl to:)

#29 zuzek666

zuzek666
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 10:26

Witam
Miałam (nie)przyjemnośc bawić się na weselu przy obsłudze muzycznej pana Dawidziuka. I powiem wam ,że każdy pieniądz wydany na lichego dj`ja to pieniądz wyrzucony w błoto. Uważam,że jeśli ktoś decyduje się na dj`a to ma prawo do każdej piosenki, do ułozenia każdego scenariusza swego wesela, i ABSOLUTNIE NIE MA OPCJI ŻE W REPERTUARZE BRAKUJE NAJPOPULARNIEJSZYCH SZLAGIERÓW ( tylko dlatego że dla pana dj`ja się nie chce kliknąć dwa razy. Kasa jaką biorą za TWoj, za mój, za może Wasz dzień, który miałby być najpięknięjszym jest nie małą sumką, umówmy się to miesięczna wypłata, a oni (nie wszyscy) i tego usznować nie umieją, myślą że jak są wyszczekani to cwaniactwem wszystko załatwią, a potem mają wymówki=a bo goście pijani, i nie wiedzą co mówią, a to Młodzi licho czego od nich wymagali. Aj rzucam robotę zostanę DJ`jką, takie szopki to każdy potrafi, kupię mikrofon, dwie walizki płyt CD- rozstawię na stole dla lepszego efektu, ale i tak z MP3 z laptopa puszczę, kilka świateł, reklama w internecie i pojechali. KOmu wesele zagrać według scenariusza?

#30 thomas

thomas
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 16:42

Mam do wybotu dj. Leszka Grzegorczyka, Krzysztofa Szpile, Wojtka Grockiego, Krzysztofa Głowackiego, Marka Dawidziuka. Kogo byście polecii??

#31 marzenka

marzenka
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 20 styczeń 2014 - 07:42

Jeżeli dj. to L. Grzegorczyk! - będziesz z niego zadowolony:) pozostałych nie znam

#32 brzuszczak

brzuszczak
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 styczeń 2014 - 11:37

Jak tak czytam Wasze posty to mam wrażenie, że chyba jednak lepiej postawić na zespół muzyczny...

#33 aniakempa

aniakempa
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 11:34

kajol - możesz więcej napisać o tej flesh agency? my też chcemy rockowe przyjęcie - ogólnie najpierw robimy obiad dla rodziny, a później chcemy zrobic impreze dla chetnych gosci i znajomych, bo po pierwsze budzet mamy maly a po drugie tradycyjne wesela to nie dla nas.

#34 brzuszczak

brzuszczak
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 10:06

kajol - możesz więcej napisać o tej flesh agency? my też chcemy rockowe przyjęcie - ogólnie najpierw robimy obiad dla rodziny, a później chcemy zrobic impreze dla chetnych gosci i znajomych, bo po pierwsze budzet mamy maly a po drugie tradycyjne wesela to nie dla nas.

"Rockowe przycjęcie" - super sprawa! Powiem Ci, że ja też nie chciałam tradycyjnego wesela, ale w koncu mamy tak pół na pół, więc też nie jest źle;)

#35 Kalineczka

Kalineczka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2014 - 13:34

Czy ktoś może bawił się na weselu, do którego grał Dj Piotr Markowski?

#36 Renka

Renka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 14:12

Witam,
Może ktoś był na weselu, które prowadził dj Bart, dj Bałtyk, dj Kris, dj Leszek Grzegorczyk i chciałby podzielić się swoją opinią?

#37 _Urszula_

_Urszula_
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:21

A ja polecam DJ Kube, zdecydowaliśmy się na niego (nasze wesele odbędzie się w maju tego roku :) )
po tym jak bawiliśmy się na weselu znajomych, które poprowadził wręcz cudownie!
Super zabawy i kontakt z gośćmi, żadnych "krępujących" zabaw!
Bardzo miły, konkretny i profesjonalny :)

#38 weslny.klimat

weslny.klimat
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2014 - 09:26

Witam, Potrzebuję opinii o Dj. Bart i Dj. Kuba Szwejkowski. Może ktoś bawił się na prowadzonych przez nich weselach ? :)

#39 gość 2323

gość 2323
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 20:06

Dokładnie popieram, niech odpowiednie instytucje zaczną działać i sprawdzać tych bezrobotnych co są pseudo dj albo tylko puszczaczami muzyki bo na muzyce się nie znają Poza tym niech zaczną legalnie prowadzić na to działalność a nie biorą zlecenia na czarno. Właśnie Ci uczciwi płacą zusy, mają koszta a Ci co cwaniakują na czarno psują tylko rynek.

#40 zaręczona

zaręczona
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 10:24

W sumie to każdy dj jest puszczaczem kawałków i nie wiem za co płacic jednej osobie tyle kasy, dodatkowo trzeba zatrudnic kogoś z akordeonem do biesiad i do marsza z domu zeby nie było jak na stypie, jak dla mnie to bezsens a muzyke radiową mam w domu na co dzień i to za darmo :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezenter, muzyka, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych