Skocz do zawartości

Zdjęcie

DJ na wesele

prezenter muzyka wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 AniaMania

AniaMania
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 12:53

szukam Dj-a na wesele. kogo mozecie zaproponowac?
  • pryzopWet lubi to

#2 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 14:57

Nie jestem jakos przekonana do Dj, ale jezeli juz to z tych co slyszalam moge polecic Krzsztofa Glowackiego.

#3 kamil

kamil
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 12:12

Jak dla mnie to kazdy zespol jest lepszy od dj-a a i cena nie swiadczy o usludze, Tanszy zespol moze czasami lepiej rozkrecic wesele niz droga przereklamowana kapela. Wiem cos na ten temat bo kilka lat zajmowalem sie obsluga wesel i sporo widzialem i zespolow i dj Oszczędzac tez na muzyce nie warto.
A gdzie i kiedy masz to wesele?

#4 Kass

Kass
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 19:55

Co do DJ-a - to raczej jest coś dla młodszych pokoleń, aniżeli tych starszych.

#5 AniaMania

AniaMania
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 12 maj 2012 - 12:08

ok dowiedzialismy sie o wolnych dj-ach z Białegostoku na moj termin i prosze o pomoc. mamy do wyboru: Paweł Bałtyk. DJ Kris, Andrzej Grycel, Wojciech Grodzki, Piotr Kuźma, Leszek Grzegorczyk. czy ktos byl na weselu z ich udziałem.? prosze o opinie

#6 helka

helka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 maj 2012 - 14:09

Jezeli miałabym wybierać to L. Grzegorczyka. Odradzam W. Grodzkiego jego zachowanie i teksty sa nie do przyjecia.O pozostałych nic nie słyszałam.

#7 AniaMania

AniaMania
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 13 maj 2012 - 21:10

dzieki wielkie Helka

#8 dj kruk nie polecam

dj kruk nie polecam
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2012 - 09:17

NIE POLECAM DJ KRUK'a Z BIAŁEGOSTOKU
Umawia się z parą młodą ( tylko pozory współpracy) aby zaproponowali,przygotowali listę swoich utworów, które miałyby być zagrane - a prawda jest taka, że później połowy tych utworów nie usłyszy się.
W trakcie zabawy WESELNEJ nie uwzględnia próśb gości jak ktoś sobie zażyczy dany utwór etc.
Ponadto nagrywa, kameruje zabawę tj. wesele - imprezę prywatną ( mówiąc na wstępie (spotkaniu przed imprezą), że to tylko dla siebie, do pokazania przyszłym interesantom ( klientom) w domu) jednak potwierdził swoim kolejnym wyczynem , jakim jest bezczelnym .. (pozostawię dla siebie jak takiego Pana określiliśmy). W naszym przypadku bez naszej zgody wrzucił 3 filmy z wesela, które odnaleźliśmy przez przypadek po roku czasu od wesela na portalu YouTube i nie trwały 3 minuty tylko do 22 minut, na którym było grono naszych znajomych, osób niepublicznych) które nie życzyły sobie aby ich wizerunek widniał (nasz również) na portalu oglądanym przez setki, tysiące ludzi. Po naszej interwencji bezczelnie śmiał powiedzieć, że trzeba było poprosić o usunięcie a nie unosić się nerwami. To my mamy prosić o usunięcie filmu??? który nie powinien w ogóle znaleźć się na portalu bez naszej zgody czy owy DJ nie powinien był absolutnie wrzucać do wglądu tysięcy ludzi filmu z imprezy zamkniętej prywatnej co zrobił bezprawnie. Jak ktoś powinien był kogoś o coś poprosić to DJ nas o pozwolenie wrzucenia naszej sfilmowanej imprezy na portal, gdzie doskonale widoczne były twarze wszystkich gości. Pewność siebie tego Pana kiedyś zgubi, dziś trafił na ugodowych ludzi jutro znajdzie się osoba, która tego tak nie pozostawi i zawalczy o odszkodowanie w sądzie.
To nie koniec tej historii odnośnie zachowania owego DJ;a, jednakże mogłaby być to niekończąca się historia. NIE POLECAMY!

I proponuję tak cwanym DJ'om przeczytać ,,Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych '' za nim wrzucą bez zgody zainteresowanych film na jakikolwiek portal PONIEWAŻ TAKIE SYTUACJE MOGĄ ZAKOŃCZYĆ SIĘ NA SALI SĄDOWEJ.

#9 barbarka

barbarka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 maj 2012 - 08:29

nie sądzę aby komus chciało sie ciagac po sadach,chyba ze jest pazerny i nic nie ma do roboty , tylko po co od razu wywlekac to po forach?,wiecej mozna zdziałac ugodowo.

#10 janny

janny
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 15:08

A my szczerze polecamy dj Wojtka Grodzkiego, którego wybraliśmy też na nasze wesele.
I mamy pytanie do Helki - czy bawiłaś się kiedyś u niego na weselu? Spotkaliśmy się z samymi pozytywnymi opiniami na jego temat i ciekawi jesteśmy, co dokładnie nie pasowało?
My byliśmy z narzeczonym na ostatkach i imprezie sylwestrowej w Santanie, gdzie grał Wojtek i chyba nigdy się tak nie wytańczyliśmy:-), parkiet pełny na maxa. A 2 tygodnie temu bawiliśmy się w Pięciu Dębach na weselu prowadzonym przez Wojtka - chłopak jest genialny!:) Ruszył i starych i młodych:-) Biesiada najlepsza, na jakiej byliśmy - śpiewaliśmy w dwóch drużynach i wyszedł z tego niezły ubaw;) Ostatecznie do wyboru Wojtka przekonało nas to, że cały czas ma kontakt z Młodymi, z gośćmi, z resztą myślę, że kto bawił się na jakiejś jego imprezie, ten wie, my w każdym razie polecamy od serca i obiecujemy zdać relację w przyszłym roku:-)

#11 emma

emma
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 09:58

A ja od siebie Bałtyka nie polecam - wiem, że dużo osób sobie go chwali ale na weselu znajomych popisu nie dał. Piosenki puszczał z lat młodzieńczych mojej babci, a hity typu "dzieci wesoło wybiegły ze szkoły" to raczej nie na takie imprezy. Coś tam starał się rozkręcać imprezę, coś tam mówił, podśpiewywał do piosenki co wg.mnie nie powinno mieć miejsca. Jakoś tak nieudanie mu to wyszło i on sam sprawiał wrażenie jakby nie był na swoim miejscu. Może ta moja ocena jest zbyt surowa ale jestem zdania, że najważniejsza na weselu jest muzyka bo jak nawet jedzenie mniej smaczne lub sala mniej piękna to muzyką można nadrobić wszytsko.

#12 Aga173

Aga173
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 13:36

A ja od siebie Bałtyka nie polecam - wiem, że dużo osób sobie go chwali ale na weselu znajomych popisu nie dał. Piosenki puszczał z lat młodzieńczych mojej babci, a hity typu "dzieci wesoło wybiegły ze szkoły" to raczej nie na takie imprezy. Coś tam starał się rozkręcać imprezę, coś tam mówił, podśpiewywał do piosenki co wg.mnie nie powinno mieć miejsca. Jakoś tak nieudanie mu to wyszło i on sam sprawiał wrażenie jakby nie był na swoim miejscu. Może ta moja ocena jest zbyt surowa ale jestem zdania, że najważniejsza na weselu jest muzyka bo jak nawet jedzenie mniej smaczne lub sala mniej piękna to muzyką można nadrobić wszytsko.

Co do tego Bałtyka, to ogladając Amadeo właścicielka na nasze pytanie czy zna jakiegoś dobrego dj zapytała się nas czy znamy Bałtyka. Powiedziałam, że coś tam słyszeliśmy o nim, na co ona odrzekła nam, ze jest znany w Białymstoku i drogi i że można znaleźć kogoś lepszego i tanszego...
Ona chyba wie co mówi :)

#13 nowalka23

nowalka23
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2013 - 21:27

A czy ktoś bawił się na imprezie z djem markiem dawidziukiem? proszę o pomoc bo nigdzie nie ma ani jednej opinii

#14 Kazik

Kazik
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2013 - 09:24

Dawidziuk to disco polo i to w najgorszym wykonaniu. Czasem zdarza mu się napić na imprezie, wówczas włacza piosenki gość co go przywiózł.

Szczerze polecam Dee Jay PC i DJ Łukasza z Nowego Miasta.

Grają fajna muzykę, maja zajebiste rekwizyty, konkursy, sprzęt bomba, prowadzą animacje podczas imprezy, ubaw po pachy.

Nikt z gości się nie nudzi.

#15 AniaMania

AniaMania
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 07 luty 2013 - 12:45

Dawidziuk to disco polo i to w najgorszym wykonaniu. Czasem zdarza mu się napić na imprezie, wówczas włacza piosenki gość co go przywiózł.

Szczerze polecam Dee Jay PC i DJ Łukasza z Nowego Miasta.

Grają fajna muzykę, maja zajebiste rekwizyty, konkursy, sprzęt bomba, prowadzą animacje podczas imprezy, ubaw po pachy.

Nikt z gości się nie nudzi.

jaaasne... najlepiej kogos po prostu zmieszac z błotem (chocby to była prawda, mysle ze w internecie zadna opinia nie jest obiektywna, bo nie do sprawdzenia) , a swoje wychwalac pod niebiosa, cos mi tu smierdzi kryptoreklamą panie pc czy inny Łukaszu (pewnie abstynenci...). absolutnie nie popieram obrzucania błotem i mysle ze takie wpisy powinny byc usuwane kogokolwiek by dotyczyly (a takich kwiatkow na forum jest i to nie jeden). podejrzewam ,ze zawsze to jednak bardzo przykre uczucie zostac tak potraktowanym. Niewazne czy sie zasluguje czy nie. swoja droga co trzeba zrobic,zeby zostac tak potraktowanym... jezeli moj wpis kogos obraza to prosze go usunac ale i inne wpisy tego typu rowniez. pozdrawiam

#16 CrazyGirl

CrazyGirl
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2013 - 11:00

Z tymi dj-ami to jest tak, że albo zanudzają albo się obijają No dla mnie głupotą jest aby płacić cżłowiekowi za puszczanie muzyki, a potem on i tak sobie idzie Już lepiej wziąc jakiś przyzwoity zespół

#17 natasza

natasza
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 13 luty 2013 - 11:52

Kazik Napisz gdzie{sala} i kiedy {data} miałes swoje wesele ?

#18 M_onia

M_onia
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 15:49

Może jakies opinie o dj Bart?

#19 cyferka1

cyferka1
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 09:39

NIE POLECAM DJ KRUK'a Z BIAŁEGOSTOKU
Umawia się z parą młodą ( tylko pozory współpracy) aby zaproponowali,przygotowali listę swoich utworów, które miałyby być zagrane - a prawda jest taka, że później połowy tych utworów nie usłyszy się.
W trakcie zabawy WESELNEJ nie uwzględnia próśb gości jak ktoś sobie zażyczy dany utwór etc.
Ponadto nagrywa, kameruje zabawę tj. wesele - imprezę prywatną ( mówiąc na wstępie (spotkaniu przed imprezą), że to tylko dla siebie, do pokazania przyszłym interesantom ( klientom) w domu) jednak potwierdził swoim kolejnym wyczynem , jakim jest bezczelnym .. (pozostawię dla siebie jak takiego Pana określiliśmy). W naszym przypadku bez naszej zgody wrzucił 3 filmy z wesela, które odnaleźliśmy przez przypadek po roku czasu od wesela na portalu YouTube i nie trwały 3 minuty tylko do 22 minut, na którym było grono naszych znajomych, osób niepublicznych) które nie życzyły sobie aby ich wizerunek widniał (nasz również) na portalu oglądanym przez setki, tysiące ludzi. Po naszej interwencji bezczelnie śmiał powiedzieć, że trzeba było poprosić o usunięcie a nie unosić się nerwami. To my mamy prosić o usunięcie filmu??? który nie powinien w ogóle znaleźć się na portalu bez naszej zgody czy owy DJ nie powinien był absolutnie wrzucać do wglądu tysięcy ludzi filmu z imprezy zamkniętej prywatnej co zrobił bezprawnie. Jak ktoś powinien był kogoś o coś poprosić to DJ nas o pozwolenie wrzucenia naszej sfilmowanej imprezy na portal, gdzie doskonale widoczne były twarze wszystkich gości. Pewność siebie tego Pana kiedyś zgubi, dziś trafił na ugodowych ludzi jutro znajdzie się osoba, która tego tak nie pozostawi i zawalczy o odszkodowanie w sądzie.
To nie koniec tej historii odnośnie zachowania owego DJ;a, jednakże mogłaby być to niekończąca się historia. NIE POLECAMY!

I proponuję tak cwanym DJ'om przeczytać ,,Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych '' za nim wrzucą bez zgody zainteresowanych film na jakikolwiek portal PONIEWAŻ TAKIE SYTUACJE MOGĄ ZAKOŃCZYĆ SIĘ NA SALI SĄDOWEJ.

Prawa autorskiego nie złamał gdyż sam kręcił i nie przekazał praw autorskich do "utworu" innym. Publikacja wizerunku to już inna sprawa choć pełno w necie filmów z wesel i za bardzo nikt nie robi z tego afery. Można było zwrócić mu uwagę na sali by nie filmował, trochę to dziwne, że DJ kręci -choć może są już tacy co dorabiają sobie filmując ;). Jeżeli nie będzie chciał usunąć filmu na Waszą prośbę można założyć mu sprawę. Co do puszczania kawałków pod każdego z gości to już przesada -to nie koncert życzeń. Z pewnością większość DJi ma jakąś koncepcję co do przebiegu zabawy i musi jakoś tam program ogarnąć (toasty, biesiada, podziękowania, oczepiny, gorące dania itd). Najlepiej brać kogoś kto się sprawdził np. u znajomych - styl oczywiscie pozostaje choć każde wesele jest niepowtarzalne.

#20 Wiesio

Wiesio
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 22:17

Z tymi dj-ami to jest tak, że albo zanudzają albo się obijają No dla mnie głupotą jest aby płacić cżłowiekowi za puszczanie muzyki, a potem on i tak sobie idzie Już lepiej wziąc jakiś przyzwoity zespół

też tak uważam, tylko by repertuar był dobrze dobrany. Byleby nie dwa parapety i disco polo non stop

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezenter, muzyka, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych