Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotobudka opinie

fotobudka białystok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 specyk

specyk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 20:25

Witam,

Proszę was o opinie na temat fotobudek na weselu? Czy gra jest warta świeczki i warto wydać trochę więcej na "atrakcję" w postaci fotobudki? W ofercie niektóre firmy posiadają również opcję z albumem. Fajna pamiątka na przyszłość, a i dla gości coś zostanie :) Jakie są wasze opinie? Na jaki czas braliście (o ile fotobudkę?)

Pozdrawiam

#2 kierowca

kierowca
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 18:51

Hmm... moim zdaniem  taka fotobudka rozprasza dobra zabawę  i zamiast bawic z para młodą, goscie uciekaja z parkietu robic fotki, w efekcie taka fotobudka jest wiekszą atrakcą od pary młodej. Musicie zadać pytanie czy tego chcecie? osobiście mam mieszane uczucia.

#3 Kamalka

Kamalka
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 06:08

My zdecydowalismy się na fotobudkę i absolutnie nie uważam aby fotobudka rozpraszała zabawę. Wynajmujesz ją na ponad 4 godziny. W tym czasie spokojnie sobie stoi na sali oraz ludzie robią sobie zdjęcia.Jestem zadowolona. Album po weselu bardzo śmieszny. Super pamiątka na przyszłośc.

Mają tam dobre ceny, fotobudka daje możliwość wielu efektów zdjęciowych. Goście podchodzili sobie indywiduualnie przez całe wesele ( przecież wszyscy na raz nie bawią sie na parkiecie..). 

Większość psychologów uważa, że wrogość to wysublimowany pociąg seksualny.

#4 roszczyk

roszczyk
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 09:16

Byłam na dwóch weselach gdzie była fotobudka. Na jednym goście korzystali z niej, dobrze się bawili a młodzi mieli później świetną pamiątkę. Na drugim natomiast do fotobudki udało się kilkoro młodszych gości natomiast cała reszta siedziała przy stołach z myślą, że nie będą się wygłupiać. Młodzi musieli chodzić po sali i zapraszać a wręcz zaciągać gości do fotobudki a przecież nie o to chodzi... Myślę więc, że ostotna jest tu średnia wieku gości i ich podejście do tego typu rozrywek.

#5 dzasta

dzasta
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Data ślubu:niedługo

Napisano 15 grudzień 2015 - 22:15

ja na swoim weselu chcę ją mieć! moja przyjaciółka miała na swoim weselu i wyszły super zdjęcia :) dziadkowie w ogóle nie krępowali się robić sobie zdjęć, super sprawa!

#6 marynarz

marynarz
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:53

Jak najbardziej polecam ale sprawdź zawsze ofertę fotobudki. Jedne są bardziej zaawansowane a inne mniej. Np. fotobudka http://www.mimofoto.pl

ma w swojej cenie animatora a także pozwala na ustawienie dowolnego tła dzięki usłudze green screen. Oprócz tego dodatkowo można wynająć drink-bar z barmanem, który oferuje gościom drinki. Dzisiejsze fotobudki są naprawdę ciekawe :)

#7 umma

umma
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 11:52

Uważam, że lepiej jest postawić na profesjonalnego fotografa, niż bawić się w tego typu 'gadżety'. Choć nie ukrywam, że foto-budka, z tego co się orientuję, zbiera coraz więcej pozytywnych recenzji i jest chodliwym towarem na rynku weselno-ślubnym.

Jednak jak pisałam, do Mnie ten pomysł nie przemawia.

#8 fendo

fendo
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2016 - 15:32

Na moim weselu była fotobudka: http://kapitanbudka.pl/  i przyznam, że się naprawdę sprawdziła, a goście bardzo chętnie robili sobie w niej zdjęcia. Warto ją wziąć, bo zdjęcia naprawdę wyszły pięknie.

#9 Daszka

Daszka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 15:53

Ja też miałam fotobudkę z firmy http://abrakadabrafotobudka.pl. Mogę z całym przekonaniem ich polecić. Uważam, że to właśnie fajny gadżet na wesele. Fotograf oczywiście też być musi, ale fotobudka na pewno jest ciekawym dodatkiem, mogącym rozruszać towarzystwo. Na pewno pomaga ona zintegrować się rodzinom, dzięki czemu ta się lepiej między sobą dogaduje ;). U mnie przynajmniej tak było.

#10 rampa

rampa
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 01 luty 2017 - 08:03

Mowa o czymś takim, zgadza się - http://www.foto4fun.com.pl

Byliśmy na jednym weselu, na jakim to organizowano i przynajmniej według naszej oceny to był świetny pomysł.

Ludzie naprawdę się świetnie przy tym bawili, interesowali się, a chyba głównie o coś takiego chodzi, prawda?

#11 Jezykowa87

Jezykowa87
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2017 - 23:48

Fotobudka to fajna sprawa :) nie raz u znajomych na weselu widziałam takie cuda i całkiem fajnie umilało to wszystkim czas :) tylko ważne zeby ją postawić w widocznym miejscu aby każdy ją widział!

#12 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisano 18 luty 2017 - 11:16

Fotobudka to fajna atrakcja dla gości, ale nie rezygnowałabym ze zwykłego fotografa i klasycznej sesji zdjęciowej :) Zabawa w fotobudce okej - też jakaś pamiątka, ale sesja w plenerze i zdjęcia w kościele czy urzędzie są jeszcze ważniejsze :) Warto wybrać takiego fotografa, który ma w ofercie i sesje zdjęciowe takie tradycyjne i właśnie fotobudkę - przykład z Kielc - http://zatrzymacchwi...erta/fotobudka/

#13 małgosia 12

małgosia 12
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:19

Kogo polecacie ?

#14 Studio 49

Studio 49
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 10:38

Korzystając z okazji i bezpośrednio zadanego pytania, napiszę że polecam siebie :)

Jestem właścicielem takiej fotobudki. Kupionej w lutym tego roku, więc produkt jest "brand NEW"
Dodatkowo fotograf ślubny i właściciel studia graficzno-fotograficznego.

Właściwie dopiero wchodzę na rynek fotobudek i jestem spóźniony co najmniej dobry rok. 
Posiadam dobrze doinwestowaną fotobudkę o naprawdę eleganckim i mało spotykanym wyglądzie i wykończeniu, która będzie bardzo ładnym dopełnieniem każdego przyjęcia okolicznościowego.
Bardzo dbam o szczegóły i oryginalność. Znajomość fotografii pozwala mi dodatkowo dostosować oświetlenie i jakość wykonanych przez fotobudkę zdjęć do każdych potrzeb i wymagań klienta.
Dodatkowo jeżeli terminy nie będą kolidowały i osobiście będę ją obsługiwał w roli animatora to najczęściej pewnie para młoda dostanie ode mnie pakiet kilkunastu dodatkowych zdjęć wykonanych "z boku" zupełnie w gratisie.

Niestety muszę posługiwać się opisami i wysyłką indywidualnych ofert gdyż strona www.studio49.pl jest obecnie w przebudowie - proszę o wyrozumiałość.

Odpowiem Wam z chęcią na każde zadane pytanie.

Możliwości naszej fotobudki są takie, jakich dokładnie oczekujecie.
Jako że prowadzę studio graficzne, projekty na indywidualne drukowane paski zdjęciowe zawsze będą na najwyższym graficznym poziomie.
Wygląd fotobudki - premium+, część gadżetów indywidualnie projektowane i wykonywane, 
Daję klientom raczej więcej niż za to co płacą i chętnie dokładam od siebie, pomysłów, czasu i zaangażowania.

Pamiętajcie, oprócz fotobudki (co może zakupić i oferować każdy) liczy się także dodatkowa znajomość fotografii aby z ustawień wycisnąć maksymalnie najlepszą jakość obrazu, następnie znajomość grafiki + wrażliwość i walory estetyczne co by ładnie przygotować odpowiednie tła do druku i całościowy spójny koncept wszystkich elementów. Dzięki temu finalnie otrzymacie coś, z czego naprawdę szczerze będziecie zadowoleni na długie lata - profesjonalny produkt i usługę którego oczekuje każdy klient.

Pozdrawiam i czekam na Wasze pytania

Jesteśmy z Pisza, ale dojedziemy z chęcią na każdą imprezę.
Białystok jest na wyciągnięcie ręki. Dojedziemy gratis przy wynajmie dłuższym niż 2 godz.

507245700_4_1000x700_najbardziej-orygina

507245700_5_1000x700_najbardziej-orygina

#15 minerwa90

minerwa90
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 05 maj 2017 - 08:35

My akurat nie skorzystaliśmy z foto budki, bo to dodatkowy koszt , ale trochę żałujemy bo to zawsze jest jakaś dodatkowa atrakcja :)

#16 Salvador

Salvador
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 maj 2017 - 20:11

No może być to fajny pomysł i atrakcja dla gości

#17 Emily

Emily
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 13 luty 2018 - 11:21

Na moim weselu była fotobudka i większość gości bardzo chwaliła ten pomysł, my też jesteśmy zadowoleni, bo dzięki temu powstała piękna księga gości ze zdjęciami, a tak śmiesznych  radosnych fotek nigdy nie udałoby nam się zrobić samemu. Na sto osób tylko dwie pary nie podeszły, żeby zrobić sobie zdjęcie, a większość gości robiła je kilkakrotnie, więc uważam, że to na prawdę świetna atrakcja.

#18 Kasienka

Kasienka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 21:04

Ja słyszałam, że teraz fotobudki są już wypierane przez fotolustra. Spotkaliście się kiedyś z takimi na weselu? Ja jeszcze nie, ale widziałam coś takiego w internecie i muszę Wam powiedzieć, że takie fotolustro rzeczywiście dużo ładniej się prezentuje i pasuje do sali weselnej. A z tego, co się zorientowałam, kosztuje podobnie jak fotobudka ;) 

#19 ligus

ligus
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:46

Lubię fotobudki! Nigdy mi nie wyszło jeszcze ładne zdjęcie, raczej tylko takie z których należy się śmiać. A że śmiech to zdrowie - z całego serca polecam. Piękna pamiątka po weselu. Bardzo nostalgiczna :P

#20 ola88

ola88
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 07:36

Ja też popieram fotobudki na weselach. Goście zawsze się świetnie bawią robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dobrą opcję widziałam ostatnio na stronie https://freakfotobudka.pl/pl/. Po imprezie dostajemy nasze zdjęcia na pendrive, mamy też możliwość zamówienia wyjątkowego albumu z naszymi zdjęciami. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych