Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarnogóra wycieczki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Norbert43

Norbert43
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:11

Zastanawialiście się dokąd najlepiej odbyć podróż poślubna? Ostatnio nie tylko ze względu na cenę coraz popularniejsze są kierunki Bałkańskie: Chorwacja, Czarnogóra itp. Sprawdzicie np. czarnogóra wycieczki. Jaki jest wasz wymarzony kierunek? 

#2 rawpower

rawpower
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 22:18

A to od kiedy Polska nie jest dobrym kierunkiem na ciekawa podroz? Przeciez jest cala masa miejsc do zobaczenia.

#3 cassandra

cassandra
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 21:24

Patrzac po moich znajomych moge dojsc do prostego wniosku .. co raz wiecej z nich wybiera sie wlasnie w podroz posluba nie tak jak to utarlo sie na jakies cieple wyspy, a jednak wybiera Polske. Po pierwsze to mozna zobaczyc bardzo duzo jak sie wybierze odpowiedni dla siebie rejon, po drugie bedzie o wiele taniej .. a zaoszczedzone pieniadze mozna zainwestowac w swoja przyszlosc :) Szczerze powiedziawszy to mi sie bardzo marzy podroz poslubna w Bieszczady. Dla mnie to jedno z najpiekniejszy miejsc jakie ma do zaoferowania nasz kraj. Bardzo lubie otwarta przestrzen poniewaz daje mi odczucie wolnosci .. ktorej jest tak malo w codziennym zyciu. Z drugiej strony szlak moze tez byc duzym wyzwaniem ktore mogloby byc nie jako proba dla nas jako pary :) Oprocz tego jednym z kluczowych miejsc bedzie takze solina .. czego konkretnie mozna tam doswiadczyc dobrze opisuje ten artykul https://bieszczady.land/solina/Moze ktos z Was byl tam na podobnej wycieczce .. ciekawia mnie opinie z pierwszej reki :) Pozdrawiam

#4 Aleksandra1501

Aleksandra1501
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 10:54

My także planujemy do Czarnogóry się wybrać. Gdyby nie pożyczka w AASA POLSKA to nie byłoby nas stać na taki miesiąc miodowy. Ale dzięki nim zrealizujemy swoje marzenie, a spłatę rozłożyliśmy na 24 miesiące. Tylko u nich takie korzystne warunki,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych