Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zespół NasTroje z Supraśla

zespół supraśl muzyka wesele nas troje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sierpniowa_mloda

sierpniowa_mloda
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 14:05

Szczerze odradzam wszystkim zespół NasTroje z Supraśla. Zespół za moje wesele wziął niecałe 2000zł, cena ok. Śpiewają całkiem nieźle, ale to koniec pozytywów. Zespół składa się z 3 osób, z których jeden pan zniknął w trakcie wesela na 2h. Do tego mieli ustalony wcześniej repertuar, miały być hity disco polo, stary polski rock, dawne i aktualne hity, natomiast grane było tylko i wyłącznie disco polo i to takie, którego nikt nie znał. Goście narzekali na muzykę. Ustalone było, że w trakcie wesela mają stronić od alkoholu, max 2 piwka na osobę dla ochłody. Natomiast ciągle słyszałam od gości, że panowie z zespołu kursują w tą i we wtą po piwo, dodatkowo prosili kelnerki o wódkę, której od nich nie dostali, a 2 dni po weselu okazało się, że uprosili 2 flaszki od kogoś z gości. Mieli grać do godziny 4, a już o 3 licząc na to, że nikt nie zwróci uwagi, puszczali muzykę z radia. Żałuję, że umówiłam się z nimi na rozliczenie pod koniec wesela. Gdybym teraz miała to zrobić, na pewno potrąciłabym i to dużo za wszelkie uchybienia, których było na prawdę dużo. Na prawdę szczerze wszystkim odradzam.

#2 kierowca

kierowca
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 16:27

Sorry że wtrące,ale zawsze trzeba wybierać firmy polecane sprawdzone przez innych z dobrą opinią na rynku, a nie kierować się tylko zbyt niska ceną i to dotyczy kazdej dziedziny, no ale już po herbacie :rolleyes:

Pozdrawiam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zespół, supraśl, muzyka, wesele, nas troje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych