Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zespół The Silvers

zespół białystok wesele muzyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MK2016

MK2016
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 21:23

Witajcie Kochani

Właśnie jesteśmy w trakcie organizacji naszego ślubu na następny rok i zastanawiamy się nad zespołem "The Silvers" z Białegostoku. Czy grał u kogoś z Państwa, albo czy ktoś miał okazję uczestniczyć w weselu, gdzie grał ten zespół? Bylibyśmy wdzięczni za opinię na jego temat

Pozdrawiamy !

#2 natasza

natasza
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 12:02

nie bawiłam się,ale słyszałam od znajomych że są niezli :)

#3 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:26

Swietny zespół miałam okazje być na weselu. super głosy. ale  prowadzenie mało weselne. mimo wszystko polecam!!

#4 Agnieszka N.

Agnieszka N.
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 20:30

Myśmy zamówili Ich na nasze wesele w lipcu 2016. Ciężko było znaleźć coś na youtubie, bazowaliśmy się tylko na ich stronie no i na terminach poszczególnych zespołów. Liderka zespołu, która jest wokalistką, wydawała się być miła, no i jest rzeczowa.

#5 Josia

Josia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:48

Serdecznie dziękujemy Zespołowi za wspaniałą zabawę na naszym weselu. nie mogliśmy lepiej wybrać! Goście bawili się wspaniale aż brakowało im tchu :D Wszyscy pytali skąd wzięliśmy tak świetny zespół! Polecamy w 100%. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy abyście zawsze tak świetnie grali <3

#6 dominik333

dominik333
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 08:37

Ten zespół według mnie jest po prostu zabójczy,Sam go chyba wybiorę na moje wesele które będzie za jakieś dwa lata.

meble

#7 eloeloja

eloeloja
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:15

Kurcze konkurencja jest duża, jest coraz więcej osób które znają się na muzycy i chętnie zagrają na ślubie....

labambetle.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zespół, białystok, wesele, muzyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych