Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niedrogi i dobry fotograf - ślub i plener

fotograf

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Merlinka

Merlinka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 23:37

Witam wszystkich,
poszukuję niedrogiego ale dobrego fotorgafa, który zrobiłby zdjęcia w czasie ślubu cywilnego i wesela oraz sesję plenerową ok 2-3 tyg pózniej. Nię chcę fotografowania przygotowań ślubnych, błogosławieństw i całej nocy z fotografem. Interesuje mnie tylko sama ceremonia w USC i kilka godzin na weselu ( na ok 70 osóB). Musimy liczyć się z kosztami, nie zamawiamy kamerzysty, ale profesjonalne zdjęcia chciałoby się mieć..
Czy znacie kogoś w przystępnej cenie, godnego polecenia?

#2 Marta1

Marta1
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 11:32

Sprawdz Studio Wideo Foto Robert Czerech z Białegostoku, jak dla mnie robi naturalne  zdjęcia bez sztucznych kolorów i cena na pewno przestępna.

#3 Funia Wu

Funia Wu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 20:18

Jeżeli chcesz mieć fajowego fotografa to polecam Kasię -Pozytywne Studio Fotograficzne. Sprawdzona, bo robiła zdjecia na ślubie mojej siostry i wkrótce bedzie na moim.

#4 kamil_foto

kamil_foto
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:54

Serdecznie zapraszam do siebie. Mam wolne terminy i niskie ceny, gdyż to mój pierwszy sezon w weselach. Ostatnie 10 lat zajmowałem się fotografią reporterską

Szukasz dobrego fotografa w jeszcze lepszej cenie? Zapraszam! - http://fotografia-slubna-bialystok.com

#5 Ewa Kopec

Ewa Kopec
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 10:55

Witam!

Zapraszam serdecznie, mam jeszcze kilka wolnych terminów.

#6 Beata 89

Beata 89
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2015 - 21:47

Witam! Polecam firmę Studio Zoom tv. Bardzo miła i dobra współpraca. Film i zdjęcia w ich wykonaniu to wspaniała pamiątka.

#7 anasta.zja

anasta.zja
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:25.06.2016

Napisano 26 sierpień 2015 - 23:02

Jeśli niedrogi i dobry, to wybierz tak jak i ja - Kamil Rumiński. Krótko, prosto i na temat.

25.06.2016 - wyczekuje z niecierpliwością:)

#8 krzysztof

krzysztof
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 14:43

Witam wszystkich,
poszukuję niedrogiego ale dobrego fotorgafa, który zrobiłby zdjęcia w czasie ślubu cywilnego i wesela oraz sesję plenerową ok 2-3 tyg pózniej. Nię chcę fotografowania przygotowań ślubnych, błogosławieństw i całej nocy z fotografem. Interesuje mnie tylko sama ceremonia w USC i kilka godzin na weselu ( na ok 70 osó B). Musimy liczyć się z kosztami, nie zamawiamy kamerzysty, ale profesjonalne zdjęcia chciałoby się mieć..
Czy znacie kogoś w przystępnej cenie, godnego polecenia?

boje się, że dobry i niedrogi nie chodzą często w parze.

drogi to pojęcie względne, ale na pewno godna polecenia jest Sulika Puszko

ostatnio kumpel mi pokazał zdjęcia ze swojego wesela, szczęka mi opadła i zacząłem mocno żałować że wcześniej się o nie nie dowiedziałem. mój fotograf był właśnie niedrogi ;)

#9 Martka

Martka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 13:06

Możesz też sprawdzić FOTOwiszniewski , fotografował cywilny u kolegi w Sokółce, strony chyba nie ma ale można go znaleźć na facebooku

#10 gujana

gujana
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 20:41

Ja polecam Piotra Sobolewskiego. Na prawdę fantastyczne zdjęcia robi no i przy okazji to przemiły człowiek. Na prawdę warto zatrudnić go jako fotografa :)

#11 małgosia 12

małgosia 12
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:22

Jakiego fotografa polecacie?

#12 ania110

ania110
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 16:03

Na portalu weselnapolska.pl znalazłam dobrego fotografa na swoje wesele :)

#13 Izunia100

Izunia100
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2017 - 20:48

Hej Merlinka,

Gdybyś mieszkała w Małopolsce, to z czystym sumieniem poleciłabym Ci Pawła Sommera. Koleś jest na prawdę PRO

#14 unique

unique
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 12:13

Jeżeli poszukujesz niedrogiego fotografa, ale z profesjonalnym wyszkoleniem i sprzętem to polecam Tomasza Brzozowskiego, z wielką pasją i zaangażowaniem http://tbfoto.pl/

#15 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:07

Naprawdę ktoś wierzy, że słowa dobry i niedrogi idą ze sobą w parze? Myślę, że na coś wypadałoby się tutaj zdecydować. Sama robiłam niedawno sesję plenerową i kierowałam się raczej doświadczeniem fotografów, a nie jak najniższą ceną. Krakowska firma Fotopress55 organizuje bardzo przemyślane i profesjonalne sesje, więc jeśli ktoś liczy na jakość, to jak najbardziej polecam - ceny też są rozsądne. Ich efekty ich usług zobaczycie na http://fotopress55.pl/. Na profesjonalizm zawsze warto postawić. ;)

#16 Karol Bibułowicz

Karol Bibułowicz
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:37

Witam,

jeśli ktoś poszukuje kogoś niedrogiego, z obszernym portfolio i zdjęciami doskonałej jakości, zapraszam do siebie. Moje referencje do sprawdzenia na FB. Jeśli ktoś jest zainteresowany prawdziwą fotografią ślubną, zapraszam do zapoznania z obszernymi skrótami ślubnymi (kilkadziesiąt skrótów po 60-120 zdjęć z każdego) w doskonałej jakości - robię topowym sprzętem Nikona. Oczywiście wszystko w przystępnej cenie, szczegóły tutaj:

https://www.facebook...rzymajChwilePL/

(skróty ślubne i opinie nt współpracy ze mną)

http://zatrzymajchwile.pl

(m. in. oferta wraz z cennikiem)

Zapraszam serdecznie,

Karol Bibułowicz

#17 keyTOmyHeart4

keyTOmyHeart4
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2017 - 11:55

Dobry fotograf na pewno będzie wiedział jak zrobić zdjęcia, żeby spełniły twoje oczekiwania ;) 

#18 bielik

bielik
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2017 - 20:28

Myślę, że warto zapoznać się z http://foto-agent.pl/ Przejrzałem ofertę bardzo dokładnie i wydaje się być ciekawa. Zgodzicie się ze mną? Jakie jest Wasze zdanie? Pytam, bo jak wiadomo gusta są różne.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotograf

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych