Skocz do zawartości

Zdjęcie

język angielski biznesowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patrycja87

Patrycja87
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 08 marzec 2015 - 17:49

Sprawdźcie ofertę szkoły językowej lemon. Ideał dla biznesu.

logo_chrome.png

język angielski biznesowy

#2 Ali

Ali

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 22:02

Anielskiego to ja mogę własnoręcznie nauczyć się z kursów http://biznesmamy.pl...p?f=133&t=5407 

#3 Frilop25

Frilop25
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:55

Czym się różni angielski biznesowy od normalnego angielskiego?

#4 mczay

mczay
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 21 maj 2018 - 23:41

Myślę, że język angielski dobrze jest poznawać od podstaw – oczywiście nauka słówek biznesowych jest ważna, jednakże dobrze byłoby zacząć od początku, aby podczas rozmów biznesowych nie spalić się ze wstydu... Szukając szkoły językowej, w której moglibyśmy odbyć kurs języka angielskiego, dobrze jest skorzystać z oferty szkoły językowej https://www.speak-up...i-dla-doroslych

#5 Kasienka

Kasienka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:31

Warto znać język obcy na zaawansowanym poziomie, jeśli na przykład chcemy wyjechać do pracy za granice lub pracować na terenie Polski, ale u zagranicznego pracodawcy. Sama odczułam to na własnej skórze - kiedy zdobyłam certyfikat językowy dużo łatwiej było mi znaleźć taką pracę. Żeby zdobyć taki certyfikat wystarczy zdać egzamin językowy, na przykład https://lincoln.edu....roficiency-cpe/ - polecam, jest to jedna z lepszych inwestycji we własną przyszłość ;) 

#6 tadeusz22

tadeusz22
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 07:37

Chyba ktoś jak jest biznesmenem to musi znać bardzo dobrze język angielski. Inaczej jest zmuszony do tłumacza według mnie.

#7 Lalaland

Lalaland
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:16

Korzystaliście z takiego kursu angielski dla firm w Warszawie ? Coraz więcej firm organizuje takie zajęcia językowe dla swoich pracowników. Fajnie, że daja im mozliwość nauki. Angielski dla firm w Warszawie to idealna opcja dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

#8 lech8878

lech8878
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:29

Znam biznesmenów co w ogóle języków nie znają i jak jadą za granicę to biorą tłumacza.

#9 Adka

Adka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:43

Korzystaliście z takiego kursu angielski dla firm w Warszawie ? Coraz więcej firm organizuje takie zajęcia językowe dla swoich pracowników. Fajnie, że daja im mozliwość nauki. Angielski dla firm w Warszawie to idealna opcja dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Ja brałam udział w takim kursie organizowanym przez warszawski oddział Berlitz. Zajęcia odbywały się w siedzibie naszej firmy, prowadzone były przez bardzo fajnych i profesjonalnych ludzi. Ogólnie uważam, że warto zainwestować w angielski biznesowy - podnoszenie kwalifikacji pracowników jest zawsze w cenie, szczególnie jeśli chodzi o języki :)

#10 valetta

valetta
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 11:44

Polecam też rzucić okiem na angielski zielona góra. Oni mają w ofercie najróżniejsze kursy językowe więc jest możliwość, że zajmują się również angielskim biznesowym. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz do nich przedzwonić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych