Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grecja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patrycja87

Patrycja87
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 23 luty 2015 - 23:45

A ja zdecydowanie polecam Grecję. Może wielu z was powie, iż nie jest to jakiś extra wyszukany pomysł na miejsce podróży poślubnej. Uwierzcie mi - ja również nie byłam. Przekonał mnie mój mąż. I za to mu dziękuję, bo zakochałam się w tym państwie. Byliśmy na Zakynthos. Wspaniałe miejsce, przepiękne widoki, pyszne dania regionalne, które mieliśmy okazje spróbować na długo pozostaną w pamięci - a raczej nie na długo bo w wakacje znowu Grecja. Noclegi też są tanie, szczególnie jak poszukacie w jakiejś wyszukiwarce http://www.edom.pl/n...jońskie-grecja/   :) Gorąco polecam Zakythos jak i całą Grecję :D

#2 Tamula

Tamula
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 25 luty 2015 - 10:56

Rownież mogę polecić ten kierunek, choć nie byłam tam w podróży poślubnej, ale na zwykłych wakacjach. Szczególnie upodobałam sobie archipelag Santorini. Tu możecie poczytać o atrakcjach tego miejsca: http://www.qtravel.p...ni-grecja-id227

W ogóle moim zdaniem w podróży poślubnej nie chodzi o to, aby być na siłę oryginalnym, ale żeby spędzić razem miło czas i odpocząć po weselu. A Grecja doskonale się do tego nadaje. No bo gdzie można lepiej odpocząć niż na piaszczystej plaży, przy ciepłym morzu. No i te widoki, zapierające dech w piersiach:

DYNAMICP1932639.jpg

#3 siedmil

siedmil
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 12:00

A ja na Polskę. nie ma piękniejszego kraju :)

#4 Kamylka Biera

Kamylka Biera
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:37

za to Grecja jest bardzo popularna przez naszych rodaków, sam byłem 3 razy tam i jakoś to miejsce mnie przyciąga ;p

Chwytaj chwile każdego dnia!

#5 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:40

Ja również polecam Grecję, a konkretnie Krete, miasto Hersonissos.

pozdrawiam

www.byedithphoto.com

#6 ollek

ollek
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 25 maj 2016 - 17:01

Grecja jest super zgadzam się :) ja bym postawiła na Ateny, nawet na weekend, można wykupić ofertę city break ateny już za 500 zł od osoby, a w tym przelot i noclegi, https://www.fru.pl/c...reak-ateny.html fajny pomysł gdy ktoś ma ograniczenia i czasowe i finansowe a chce zobaczyć coś innego :) 

#7 Moniamamaslo

Moniamamaslo
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 13:23

Ja planuję pojechać do Aten, ale prywatnie, bez biura podróży. Za dziecka miałam tam babcię (polka), teraz chce powspominać.

#8 bitka

bitka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 luty 2017 - 22:18

Oj tak, Grecja jest piękna! Taki wyjazd to duży wydatek, dlatego polecam Wam internetową wymianę walut, bo zawsze w internecie są lepsze przeliczniki, bardziej korzystne. My korzystamy z: https://ekantor.pl/

#9 elisa

elisa

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisano 12 październik 2017 - 09:11

Grecja to piękny kraj,a sama chętnie bym ją odwiedziła, szczególnie przez wzgląd na niesamowitą historię i liczne piękne ruiny

#10 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 14:50

Grecja jest na pewno całkiem interesującym i pięknym miejscem, przede wszystkim gdy nie miał ktoś okazji jeszcze w niej być. Zorganizowanie prywatnie takiej wycieczki jest jak najbardziej do zrobienia, więc polecam każdemu. Bardzo wygodnie podróżuje się dzisiaj pociągiem, szczególnie jeśli wybiera się ktoś większą grupą osób np. całą rodziną. Na stronce https://www.europodroze.pl/ możecie sprawdzić połączenia kolejowe pomiędzy różnymi miastami i od razu kupić bilet. Dzięki temu można dokładnie zaplanować każdy szczegół wyjazdu. ;)

#11 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 15:19

Zawsze mam problem z wyborem miejsca na wakacje. Nad polskim morzem bywam co roku i szczerze przyznam się, że mnie już znudziło, jest strasznie tłoczno. Zastanawiałam się czy nie lepiej wyjechać gdzieś dalej. Np. do  Santo Domingo Dominikana . Mąż nie neguje mojego wyboru, bo wie że jak ja się uprę to nie odpuszczę. Ktoś może był na Dominikanie? Chciała bym poznać opinie o tym pięknym miejscu.

#12 Gundogan

Gundogan
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 maj 2018 - 09:51

Bardzo dobre rozwiązanie ! Lubie egzotykę, więc dla mnie to straszna atrakcja 

#13 LipsPips

LipsPips
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:03

Santorini jest najlepszą wyspą! :)

#14 annapik

annapik
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 08:55

Oj tak - Grecja jest bardzo magiczna - cudowne miejsce na podróż poślubną :D 

#15 pantofel

pantofel
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 10:30

Myślę, że Grecja to jedno z najlepszych miejsc na wakacje :) Ciepło, woda przejrzysta, wspaniałe zabytki i jedzenie. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie na takiej wycieczce.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych