Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotograf na ślub

ślub zdjęcia fotograf fotograf ślubny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysztofd

krzysztofd
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2015 - 15:19

Witam,

czy ktoś korzystał z usług Marek Podolczyński ? Słyszałem same pochlebne opinie i zastanawiamy się nad wyborem tego fotografa.

#2 mirek1313

mirek1313
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 18:44

nie znam człowieka, ale zdjęcia ładne a one przede wszystkim mają Ci się podobać ! sam musisz wybrać fotografa którego zdjęcia wydają Ci się odpowiednie - że takie własnie chcesz.

ja mogę polecić kacpra białobłockiego bo focił na moim ślubie i jestem bardzo zadowolony. kwestia gustu przede wszystkim

#3 iszeczka

iszeczka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 21:10

Nasze wesele z mężem fotografował Piotr Krajewski
Wszystko odbyło się tak jak się umówiliśmy przed weselem a zdjęcia nam się bardzo jak i rodzinie podobają. Także, fotograf ślubny pierwsza klasa ;) Pozdrawiamy !

#4 Funia Wu

Funia Wu
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 19:11

U mojej siostry zdjęcia robiła Kasia z Pozytywnego Studia Fotograficznego. Sprawdzony fotograf, dlatego mogę polecić z czystym sumieniem. U mnie też wkrótce będzie focić. Oprócz pozytywnego klimatu, dostaliśmy dużo dobrych rad. Bierzcie sprawdzonego fotografa, najlepiej z polecenia i koniecznie się z nim spotkajcie.

#5 Tom123

Tom123
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 kwiecień 2015 - 19:22

Niestety, nie znam...

#6 mervia

mervia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2015 - 15:11

Wybór fotografa trzeba dobrze przemyśleć ;)

Fotograf Rzeszów

#7 Natdiaa491

Natdiaa491
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2018 - 14:16

Zgadzam się że wybór fotografa musi być bardzo przemyślany i rozsądny. Dobrym wyjściem jeżeli fotograf może pochwalić się bogatym portfolio.

#8 real343

real343
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:01

Na pewno to jest dobry pomysł z tymi zdjęciami z drona tylko że trzeba to potrafić robić

#9 olczatka

olczatka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2018 - 11:57

Dlatego najlepiej wynająć do takich zdań profesjonalistów, a nie polegać na jakiś znajomych osobach, którzy fotografią się tylko interesują 

#10 Karol Bibułowicz

Karol Bibułowicz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano dziś, 12:43

Myślę, że zawsze należy wziąć pod uwagę profesjonalistów, którzy uwiecznią niepowtarzalne momenty - kilka z nich ;)

00001.jpg

00002.jpg

00003.jpg

00005.jpg

00009.jpg

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą na najwyższym poziomie w parze z przystępną ceną, to zapraszam:

https://web.facebook...rzymajChwilePL/

Pozdrawiam,

Karol

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ślub, zdjęcia, fotograf, fotograf ślubny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych