Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie paznokcie na ślub?

paznkocie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 09 grudzień 2014 - 07:33

Hej jakie polecicie paznokcie na slub myslicie ze neutralan hybryda z wzrokami moze byc czy tradycyjny frencz?

#2 poli

poli
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 12:03

Ja miałam hybrydę w kolorze takiego jasnego, pastelowego różu, jak dobrze pamiętam to jeden z kolorów z tej linii Semilac. Trzymała mi się potem ładnie jeszcze przez ponad 2 tygodnie :).

#3 Sansa

Sansa
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:01

Według mnie paznokcie powinny pasować do bukietu. Wszystkie dodatki powinny zresztą być w tym samym deseniu. 

Szukasz tekstów do zaproszeń? Wejdź na tekstyslubne.wordpress.com

#4 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 15:47

Moja znajoma miała zwykły przeźroczysty lakier z połyskującymi drobinkami, coś co pewnie można i w rossmannie dorwać  :D Zresztą, zobacz na https://www.qpony.pl/rossmannczy nie ma promocji teraz na lakiery  :) Chociaż zastanawiam się jakby wyglądały czerwone paznokcie do sukni ślubnej... hm.

#5 KamilaKami

KamilaKami
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 17 październik 2016 - 13:58

Ja polecam  kilka tygodni przed ślubem stosować olejek kukurydziany na paznokcie i skórki - http://olej-kukurydziany.pl. Zobaczysz, że w dniu ślubu Twoje paznokcie będą super ;)

#6 krolak

krolak
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:24

Na pewno nie sztuczne, to widać z daleka i mnie razi w oczy. Nawet jeśli są starannie i profesjonalnie zrobione:/ Najlepiej zadbać o własne, a kolor to już kwestia gustu:)

#7 Kalisi

Kalisi
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 02 luty 2017 - 18:06

Myślę że żelowe lub hybrydowe w pastelowych kolorach, na necie można znaleźć mnóstwo różnych pięknych wzorów.

www.parka.com.pl - cudowne zaproszenia ślubne

#8 cisza

cisza
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 luty 2017 - 00:00

Z hybrydą będziesz mieć spokój, semilac taka jak koleżanka pisała wcześniej ma piękne i uniwersalne kolekcje. Wzorki też są ok, jak suknia skromna.

#9 Kalisi

Kalisi
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 luty 2017 - 20:29

Tradycyjny french jest zawsze elegancki i ładny.

www.parka.com.pl - cudowne zaproszenia ślubne

#10 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 03 maj 2017 - 08:01

popieram

#11 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:22.07.2017

Napisano 10 maj 2017 - 18:47

Zastanawiam się czy pomalować panokcie na klasyczną, stonowaną czerwień. Nigdy nie przepadałam za frenchem i zawsze mam kolor na paznokciach, boję się że przy jasnych będę czuła się nieswojo ale z drugiej strony nie wiem czy wypada. Widziałam już taką kombinację i bardzo mi się podobała, a wy co sądzicie? Oczywiście paznokcie mam swoje bo tipsów bym w życiu nie założyła

#12 elisa

elisa

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisano 17 maj 2017 - 06:50

Ja bym poszła w minimalizm. Najlepiej pomalować neutralnie. Czerwone paznokcie do ślubu? Nigdy w życiu!

#13 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 19 maj 2017 - 18:25

czerwone pazury to bez względu na okoliczności szczyt bezguścia, naprawdę

#14 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 28 maj 2017 - 12:30

Kościół to jednak nie pójście na imprezę czy zakupy że mogę wyglądać jak na festyn. A czy wtedy powinnam mieć wiązankę z czerwonymi dodatkami? Marzy mi się fiolet ale to zupełnie inna bajka wtedy...

#15 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:30

a do czego ten fiolet by Ci pasował??

#16 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 18 czerwiec 2017 - 14:34

Miałabym wiązankę fioletową i jakiś kwiatek we włosach.

#17 grappp

grappp
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:32

mimo, że na co dzień lubię wyraźne kolory, wręcz neonowe to na ślub najbardziej mi pasują klasyczne nude. Dłoń wygląda elegancko i nie ma obawy, że za 20 lat ktoś oglądając zdjęcia stwierdzi, że były strasznie remizowe

#18 Michaelroons

Michaelroons
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 17:54

1xa1
1xa1

1xa1
1xa1

#19 ElkaKk

ElkaKk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:11

Ja dopiero jestem na początku planowania wesela i ślubu bo dopiero za rok będzie ten ważny dzień. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są klasyczne paznokcie nude nawiązujące do bukietu czy koloru przewodniego.

#20 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 09:48

Ja długo szukałam kosmetyczki która wykona mi hybrydy, bo chciała bym żeby moje paznokcie w tak ważnym dniu dla mnie były piękne. Moja świadkowa już nawet zarezerwowała mi miejsce u kosmetyczki w salonie Body Bar https://www.bodybar.com.pl/ . I zastanawiam się jeszcze czy u nich od razu nie zamówić sobie wizyty by zrobili mi też makijaż ślubny. Wszystko bym miała w jednym dniu już zrobione.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: paznkocie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych