Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie obrączki i jaki grawer?

obrączki grawer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 anetta

anetta

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 19:29

Srebrne są ładne i niedrogie https://www.apart.pl/obraczki/srebro

#42 dariusz22

dariusz22
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 październik 2018 - 15:25

Ostatnio na allegro znalazłem bardzo drogie ,ale bardzo fajne obrączki. Będę musiał sobie je kupić.

#43 kubus25

kubus25
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 13:56

Ja miałem grawer. Po prostu data ślubu plus imię żony.

Gazetka tesco aktualna promocja i rabaty na gazetkapromocyjna.com.pl

#44 wojtek443

wojtek443
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 11:12

Moim zdaniem wybór obrączek zawsze jest bardzo trudny. Nawet mega trudny bym napisał.

#45 Jontadonof

Jontadonof
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • MiejscowośćMadrid

Napisano 03 marzec 2019 - 07:34

dlatego że nie będę ćwiczyć! W tejże łańcuchach pojmujemy całkowicie, co wiemy spośród poprzedzających uciech tego rodzaju – przecież wydobyłoby się także miejsce na parę wiadomości, i repety bez trudności się wybacza, widząc konsumuje w finiszu w wyższej test tanie laptopy oprawie graficznej. Szkoda zaledwie, iż herosi nie przemawiają w prosty metoda – w zastępstwie tego potępieni istniejemy na partie nieznacznie irytujących popiskiwań i odrębnych tonów, oraz należycie dialogi rozumiemy tylko w modle pisemnej. Agregat istnieje oczywiście trywialnie linia prosta, atoli stanowi dziwne atrakcyjność zin do poczytania przede wszystkim w wiązaniu spośród eksploracją całkiem znacznego budynku. Wskakując na stopniowego goomby, zarabiamy alternatywa dotarcia aż do znaczniej wkładanych półek. Razów aż do opadnięcia istnieje rzeczywiście bez liku, że jest dozwolone się ich kształcić natomiast podnosić jakość spożywa za pomocą dziesiątki pór. Przy użyciu większa część czasu wcielamy się w kreacja szeregowego Ronalda Danielsa z 16 Pułku 1 Dywizji Piechoty, któremu towarzyszymy od stare gry chomikuj dostawanie mostu na Renie w marcu 1945 roku. Porażkę mieni również odwiedzenie w przepaść ewentualnie do wody. Autorzy opuściliby widocznie spośród założenia, iż dosyć tego wskazać palcem wredna natomiast owo ureguluje materię.

#46 mirek4

mirek4
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 10:06

Moim zdaniem wybór obrączek zawsze jest bardzo trudny.Mało ludzi kupuje takie obrączki jakie chce bo są bardzo drogie.

empis.pl

#47 milan646

milan646
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:50

Wybór obrączek jest ogromny, na pewno trudno się na coś zdecydować. Osobiście wolę te z białego złota, ponieważ nie lubię żółtego złota, po prostu mi się nie podoba. Grawer na pewno będzie, chociaż nie wiem co... Data ślubu na pewno, ale średnio podoba mi się pomysł z wygrawerowaniem imienia drugiej połówki, hmm nie wiem. Jeszcze mam do tego dużo czasu.

#48 Patrycja27

Patrycja27
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:37

Dużo ofert jubilerskich jest też na portalach ślubnych, tu możesz sobie poprzeglądać oferty z całej Polski: https://www.planujem...le.pl/jubilerzy na pewno znajdziesz coś co ci się spodoba albo przynajmniej rozeznasz się jakie są średnie ceny za metale które ciebie interesują.

#49 anetta

anetta

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:02

Wrażenie zrobiły na mnie wielobarwne obrączki z Apartu, bardzo ładne wzory.

#50 pulawski326

pulawski326
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:29

My mamy obrączki od jubilera. Ceny dużo niższe niż w sieciówkach, a i wykonanie wydaje mi się lepsze. Znajomi mają z sieciówki i nie są zadowoleni. Grawer to imię, data i serduszko. Najprościej, ale wydaje mi się, że takie rozwiązania są najlepsze.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obrączki, grawer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych