Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zorganizować pokaz fajerwerków na wesele?

pirotechnika fajerwerki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Superpower

Superpower
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 09:42

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawierającym ciekawe informacje o organizacji pokazu fajerwerków na weselu. Organizacja takiego pokazu to wcale nie taka trudna sprawa, bo wystarczy poznać kilka podstawowych reguł i zasad. Mówimy o pozwoleniach i cenach oraz dajemy rady jak po pokazie być nadal w dobrych relacjach z sąsiadami. Zapraszamy do lektury:

http://www.superpowe...erki-na-wesele/
  • CurtisKr lubi to

#2 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 10 wrzesień 2014 - 06:44

We wrześniu byłam na weselu na którym młodzi zorganizowali pokaz fajerwerków i powiem Wam szczerze, że goście jakoś specjalnie zachwyceni nie byli- ciężko ich było po pierwsze wyciągnąć na zewnątrz, a po drugie taki mini pokaz trwał 5 minutek (a kosztował 600 zl Dołączona grafika ) i zanim tak na prawdę się rozręcił to było już po! Myślę, że za tę cenę można by było zorganizować jakąś inną atrakcję... np pokaz tańca albo coś w tym stylu.

#3 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 10 wrzesień 2014 - 06:44

We wrześniu byłam na weselu na którym młodzi zorganizowali pokaz fajerwerków i powiem Wam szczerze, że goście jakoś specjalnie zachwyceni nie byli- ciężko ich było po pierwsze wyciągnąć na zewnątrz, a po drugie taki mini pokaz trwał 5 minutek (a kosztował 600 zl Dołączona grafika ) i zanim tak na prawdę się rozręcił to było już po! Myślę, że za tę cenę można by było zorganizować jakąś inną atrakcję... np pokaz tańca albo coś w tym stylu.

#4 polinka

polinka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 14:33

Również nie jestem zbytnio za pokazami fajerwerków. Fajerwerki są fajne raz w roku - na sylwestra. A na weselu lepiej zadbać o dobrą muzykę, smaczne jedzienie i dobrą organizację, to wystarczy, żeby goście dobrze się bawili.

#5 Superpower

Superpower
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 26 luty 2015 - 15:57

Fajerwerki na weselu to kapitalna sprawa :)  zapraszamy do obejrzenia pokazu weselnego : 

#6 Golderka

Golderka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 16:37

Mam podobne zdanie. Coraz więcej osób decyduje się na ten pokaz, jednak tak czy inaczej, szkoda pieniędzy ;]

#7 zwirek91

zwirek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MiejscowośćWarszawa
  • Data ślubu:30.08.2014

Napisano 22 marzec 2015 - 20:06

Dokladnie, u mnie na weselu również nie było fajerwerków a wszysycy bawili się super. Kwestia dobrej organizacji, zespołu no i oczywiscie gości ;)

#8 anasta.zja

anasta.zja
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:25.06.2016

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:45

Mi się marzą fajerwerki, ale... zobaczymy.

25.06.2016 - wyczekuje z niecierpliwością:)

#9 Karol

Karol
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 19:48

U mnie na weselu pokaz fajerwerków był zaskoczeniem dla wszystkich i potem nawet moja małżonka przyznała mi rację że warto było :) a w dzisiejszych czasach taki pokaz to nie problem bo jest od tego specjalna firma która zajmuje się tym kompleksowo że nawet pozwolenia sami załatwiają http://www.clickpyroart.pl/wesela.htmlgenialna sprawa bo masz kolejną atrakcje i nie musisz się o nią martwić bo specjaliści się wszystkim zajmą.

#10 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:22.07.2017

Napisano 28 maj 2017 - 12:54

Super wyglądają takie pokazy fajerwerków. Jak byłam na weselu u przyjaciółki to ona miała taki pokaz. I tak mi się to spodobało że i na moim weselu musi być taki huczny występ. Fajerwerki nie tylko dają dużo huku, hałasu, ale i są radością dla oka.

#11 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:59

W dupach się poprzewracało :D

#12 Pirotechicy

Pirotechicy
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 10:37

Jeśli chodzi o pirotechnikę, wspaniale wyglądają również szpalery fontann czy zwykłe zimne ognie. Ja bym chciała mieć coś takiego na własnym weselu.

#13 mirek334a

mirek334a
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 07:40

Ja bym fajerwerków na wesele nie dawał bo nie wiadomo jak to się skończy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych