Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dj

dj muzyka na wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikaa

mikaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 13:48

Witam.

Zdecydowaliśmy się, że zamiast zespołu wybierzemy dj-a. Jednak nikt nie przychodzi mi do głowy, a zależy mi na kimś kto poprowadzi dobrze nasze wesele i w dodatku posłucha się naszych próśb czy zaleceń. Ktoś kto naprawdę zrobi to tak jak chcemy, a nie po swojemu. cena nie gra roli

#2 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 14:54

Witam.

w dodatku posłucha się naszych próśb czy zaleceń. Ktoś kto naprawdę zrobi to tak jak chcemy, a nie po swojemu. cena nie gra roli

Radzę przemyślec ten temat, bo to oni znają się w sumie lepiej w tym co robią, Pamiętaj , że są goście o róznych gustach i jak zrobisz po swojemu na siłę to goscie mogą mieć pretensje do dj-a i szybko sie porozchodzą. Jak się zaprasza gosci to trzeba miec na uwadze i ich potrzeby.

#3 kierowca

kierowca
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 16:43

kocia ma rację.To tak jakbym jechał do mechanika i mówił mu jak ma naprawiać samochód :) dobry mechanik by odesłał mnie do diabła :) inny fachowiec z powodu braku pracy gdyby słuchał "rad klienta" (robił nie po swojemu) tak by mi naprawił,ze auto rozkraczyło by mi się w drodze.

#4 mikaa

mikaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:36

patrzę, że źle mnie zrozumieliście :)
chodziło mi o to, żeby robił po swojemu wszystko tylko jeśli dam mu kilka piosenek, które chciałabym aby były właśnie ze względu na gości starszych to aby je uwzględnił, a nie sobie to olał

#5 mikaa

mikaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:44

źle po prostu to napisałam, przecież nie będę mówiła dj jak ma wykonywać swoją pracę, chciałabym po prostu takiego, który będzie otwarty na propozycje i łatwo będzie się z nim współpracowało, bo przecież wiadomo, że starsi ludzie nie za bardzo chcą tańczyć do najnowszych hitów, tylko raczej do muzyki spokojniejszej. Chciałabym zrobić po prostu mini playliste piosenek, które chcę właśnie z tych starszych a nie playliste na całe wesele;p

#6 urszula

urszula
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 15:02

Zobacz dj. Grzegorczyka jest ok.

#7 estaf

estaf
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 12:23

Może  dj. Błażej ? Byłam na weselu gdzie grał i bylo super, sama też zamierzam go zaangażować na moje przyszle wesele. 

#8 irytato123

irytato123
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 12:00

Dj na weselu to na prawdę nie jest dobra opcja, chyba, że ktoś na prawdę to lubi, ale wątpię czy większości przypadnie do gustu.

#9 Sansa

Sansa
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 17:59

Na weselu lepszy jest chyba zespół. Zwykle grają urozmaiconą muzykę więc wszyscy goscie mogą sie bawić. 

Szukasz tekstów do zaproszeń? Wejdź na tekstyslubne.wordpress.com

#10 sakowiczowa

sakowiczowa
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:22.07.2017

Napisano 28 maj 2017 - 13:01

my będziemy mieli dja
dokładnie przeanalizowaliśmy za i przeciw.
wolimy oryginalne wykonania, bez długich przerw na jedzenie orkiestry i ich [zazwyczaj] pijany głos po pólnocy.
nie życzymy sobie wiejskich zabaw i śpiewającego "między stołami" wodzireja z jakąs harmonijką.
poza tym dj jest 3 razy tańszy od orkiestry.
tyle

#11 lidiaf

lidiaf
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:57

nie wiem czy już masz dj ale mogę polecić dwóćh fajnych gości z ełku

#12 Micio

Micio
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 22:53

Mi się spodobała oferta DJ-a http://www.akmusic.pl/podejście bardzo profesjonalne do klienta, można powiedzieć, że jest to najwyższa półka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych