Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co trzeba zwrócić uwagę przed wynajeciem sali ?

weselne domy slub forum bialystok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzyna

katarzyna
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2014 - 19:03

witam,
na co zwracaliscie szczególna uwage przy ogladaniu sali i podpisywaniu umowy ?
  • Michaelmt lubi to

#2 marzenka

marzenka
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 15 kwiecień 2014 - 12:00

Wystrój sali to chyba rzecz gustu, ale musisz dopytać o zapłatę za przedłuzenie wesela,
ilośc kelnerów odpowiednia do ilosci gosci, napoje ich rodzaj i czy sa ograniczenia,
ilosc dań i ich cena, oraz czy mamy mozliwośc decydowania jakie dania chcemy na swoim weselu, cena za talerzyk od dzieci czy jest znizka....
Alkohol czy będzie nasz czy z lokalu i czy nie bedziemy musieli płacic korkowego od wypitej butelki,
Co z jedzeniem, które zostało po weselu

Czy ciasta, torty sa wliczone w cene, czy kupowane we własnym zakresie
dekoracja, kaucja za stłuczki i szkody, termin rozliczania za meni
czy wielkośc sali będzie odpowiednia do ilosci gości czy nie bedzie za ciasno, albo za luzno przy małej ilosci osób przy ogromnej sali w trakcie zabawy sal bedzie swiecic pustkami,
Cena stołu wiejskiego, kawy, herbaty

Ustawienie stołów tak, aby dobry był kontakt z orkiestra, dj-em
Czy lokal dysponuje pokojami dla gości i pary Młodej
Jakośc Akustyki, zeby muzyka nie dudniła bo to wazne i rodzaj parkietu
Dostep do schowka z alkoholem z lodówką, bokówka na prezenty
klimatyzacja, agregat w razie braku swiatła.... itp. :) choć zazwyczaj właściciele sami tłumaczą, przeciez im najbardziej zalezy,aby klieci byli zadowoleni i przyciagneli nastepnych,to moim zdaniem takie najwazniejsze kwestie.
oj nazbierało sie tego:)
  • silver lubi to

#3 ulikk

ulikk
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 16 kwiecień 2014 - 12:16

cenne uwagi ;)
sama sie zastanawiam że o niektórych nie pomyślałam rezerwując sale ;)

ale dodałabym jeszcze że można podpytać salę czy pójdą na układ np zniżki na talerz dla zespołu, wiadomo że oni nie zjedzą tyle co nasi goście.

#4 kierowca

kierowca
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 13:03

Odradzam robienia wesel na dwóch oddzielnych salach, widziałem takich kilka :wub: goscie nie maja ochoty przeskakiwać z jednej sali do drugiej, najczęsciej zabawa jest do bani :( bo goscie są rozdzieleni, ale to nie wina zespołów czy dj. po prostu nie maja kontaktu i mozliwosci rozbawiania gosci jak ci siedza na innej sali gadu, gadu i wolą wódeczkę ;) o ile zespoły które maja instrumenty (typu akordeon czy sax ) to jeszcze sobie jakoś radzą, chociaż to nie jest łatwe, bo goscie maja wnosie co sie dzieje na innej sali i kazdy z gosci ciagnie na swoją :D
Marzenka zauważyłem, że jesteś chyba wyjatkiem pozytywnym :) bo pewnie mało kto zwraca uwagę na kwestię od strony akustycznej, wiekszosc patrzy na kwiatki i inne takie pierdoły, ale trzeba pamietać, że ze złą akustyką nawet najdroższy sprzet nie poradzi i będziemy narzekać na złą jakośc muzyki i zrzucać winę z niewiedzy na obsługe muzyczna, która niczemu nie jest winna, ale niestety za akustyke odpowiada sala

#5 Marta22

Marta22
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 maj 2014 - 17:42

Dobrze wiedzieć bo raczej skupiamy sie na wystroju i jedzeniu a o reszcie to już chyba nie myslimy

#6 silver

silver
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 11:58

Marzenka genialny post! Bardzo mi pomógł!

#7 KonyGWA22

KonyGWA22
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 14:52

A jakie macie przemyślenia na temat dzieci na weselu? Czy na przykład zatrudnienie takiego animatora: https://bogdanmichal...ieci-na-wesele/ to dobry pomysł? Pozdrawiam

Witam! :)

#8 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 12 luty 2018 - 15:02

A dzieci w jakim wieku masz konkretnie na myśli? Ja byłam jakiś czas temu na weselu w Warszawie, w Klubie Sosnowym i przygotowanych było całkiem sporo atrakcji dla kilkuletnich dzieci. Właściciele zaproponowali nam wynajęcie fotobudki i pomysł ten okazał się być naprawdę trafnym, bo dzieci bawiły się doskonale, bez jakiegokolwiek wyjątku. Jak coś to na http://www.klubsosnowy.pl/pl/  znajdziesz więcej informacji na temat organizacji wesel. ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: weselne, domy, slub, forum, bialystok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych