Skocz do zawartości

Zdjęcie

Targi, sale konferencyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ola88

ola88
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 22 październik 2018 - 12:16

Cześć, razem z moją firmą i kilkoma innymi, chcielibyśmy w Białymstoku zorganizować małe targi ślubne, na których goście mogliby zobaczyć naszą ofertę i wyroby (cukiernicze, zaproszenia, ozdoby... itd.). Szukamy hotelu, w którym odbywają się normalnie wesela, a przy okazji ma do zaoferowania sale konferencyjne. Czy ktoś mógłby nam coś polecić? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie

#2 valetta

valetta
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 23 październik 2018 - 12:38

Świetny pomysł, takie targi to świetna promocja dla małych firm z branży ślubnej. Obdzwoń kilka miejsc, na pewno wiele hoteli będzie chętnych, może same cos organizują w tym stylu i będziecie mogli się podczepić? Tutaj masz namiar na oferty hoteli z rejonu Mazur: http://www.namazurac...nferencyjne.pl/

#3 ANNA34

ANNA34
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 18:20

Cześć, razem z moją firmą i kilkoma innymi, chcielibyśmy w Białymstoku zorganizować małe targi ślubne, na których goście mogliby zobaczyć naszą ofertę i wyroby (cukiernicze, zaproszenia, ozdoby... itd.). Szukamy hotelu, w którym odbywają się normalnie wesela, a przy okazji ma do zaoferowania sale konferencyjne. Czy ktoś mógłby nam coś polecić? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie

Hej! Choć sama nie organizowałam nigdy targów, to byłam na takowych w 3 Trio. Bardzo polecam to miejsce. Wszystko było profesjonalnie wykonane. Sala konferencyjna, gdzie znajdowały się główne materiały, była świetnie przygotowana. Duża, jasna wyposażona w fajny sprzęt multimedialny. Z tego co wiem to jedne z lepszych sal konferencyjnych w tym mieście. Myślę, że świetnie się tam odnajdziecie z targami ślubnymi. W sali gdzie były organizowane te targi, na których byłam, było dużo miejsca na rozstawienie materiałów i na swobodne oglądanie przez osoby uczestniczące. Ceny wynajęcia sal konferencyjnych w tym obiekcie są dość niskie i na pewno nie nadwyrężą mocno budżetu. Co zaś tyczy się obsługi jaka tam panowała, to wszyscy byli bardzo pomocni i sympatyczni, aż chce się tam wracać. Jak zorganizujecie tam targi, to na pewno się wybiorę. Mam nadzieję, że pomogłam :)

#4 ardsrdundus

ardsrdundus

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 20:19

zacny watek na tym forum, mam nadzieje ze pojawia się nowe jak najszybciej https://www.ceneo.pl...Cooke_Lewis.htm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych