Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak prowadzić dokumentację księgową?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pola99

pola99
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:31

Jak poprowadzić dokumentację księgową swojej firmy? Czy warto zająć się nią samodzielnie, czy też nie?

#2 pola99

pola99
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 08:30

Ja powiem szczerze, że chyba lepiej nie samemu, jeśli się na tym nie znamy. Nie wiem, z jakiej jesteś miejscowości konkretnie, ale sprawdź sobie opcję biuro rachunkowe Peter Green Mają super usługi dla różnych firm i zawsze możesz się dogadać.

#3 valetta

valetta

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 14:57

Poczytajcie sobie też o Tax Care. W dobie internetu jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Wszystko załatwiamy przez internet więc dostęp do panelu użytkownika mamy z każdego miejsca na świecie. Abonament miesięczny zaczyna się od 99 zł i moim zdaniem to super korzystna opcja.

#4 jozef32

jozef32
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2019 - 09:59

W tym temacie znalazłem kilka bardzo ciekawych wpisów.Uważam ten temat za bardzo ciekawy.

elektromechanik pruszków

#5 Alexa555

Alexa555
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 14 luty 2019 - 13:37

Ja mam od tego swojego księgowego ale lubię też wszystkie dokumenty mieć ułożone tak żeby żadna kontrola się do mnie nie doczepiła. Preferuję segregatory itd. Znalazłam bardzo fajnie i w atrakcyjnej cenie https://calamus.pl/o...tow/segregatory. Ja wyznaję zasadę - porządek musi być.

#6 Kasienka

Kasienka
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:56

Moim zdaniem najlepiej byłoby w firmie wdrożyć nowoczesne systemy, na przykład takie, jakie oferuje firma http://www.primesoft.pl/. Dzięki takiemu oprogramowaniu można zarządzać dokumentami w firmie w wersji elektronicznej, a to może być naprawdę bardzo wygodne :) Polecam ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych