Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak urządzić sypialnię?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 mczay

mczay

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:14

Tak jak w tytule – w jaki sposób urządzić sypialnię, aby czuć się w niej komfortowo?

#2 pola99

pola99
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 10:02

A masz już remont za sobą, czy dopiero planujesz? A może chcesz zmienić tylko dekoracje? Tak czy siak myślę, że mogę polecić Ci takie rozwiązanie jak strona https://narzutydomowi.pl/ na której znajdziesz różne elementy dekoracyjne do swoje sypialni. Sama może się na coś skuszę.

#3 bills

bills
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 21:59

Dekoracje to jedno ale trzeba też wybrać powiedzmy taki motyw przewodni. w jakim stylu chciałbyś sypialnę, jakie kolory itd? ja bym ci doradziła teraz modne fiolety np czar prowansji z dulux kolory świata. piękny kolorek, dobrze komponuje się z jaśniejszymi, ciepłymi odcieniami 

#4 olik90

olik90
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:53

Moim zdaniem przede wszystkim sypialnia nie może być przytłoczona ilością przedmiotów i mebli, bo nie da się wtedy porządnie zrelaksować. Wszystko musi być z umiarem, owszem kolory są ważne, ale to raczej indywidualna sprawa, w ogóle wszystko musi do siebie pasować. My np wiemy, że w naszej sypialni zagoszczą drewniane meble z mebledkotor24.pl. oni maja to czego my szukamy, a zależy nam na ciepłym klimacie jakie daje naturalne drewno. Do takich mebli wiele ozdób nie trzeba, parę ramek ze zdjęciami, ładne oświetlenie i tekstylia, kilka kwiatków i będzie miło i komfortowo.

#5 Alexa555

Alexa555
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:07

Jak decydujecie się zrobić remont sami to polecam zakupić porządnej klasy narzędzia. Wtedy pójdzie Wam o wiele szybkiej. My tak z mężem zrobiliśmy i jesteśmy zadowoleni z efektów. Polecam te narzędzia https://www.elima24....estool-770.html. Nawet mój szwagier przyznał nam racje co do tych materiałów.

#6 mczay

mczay

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano 06 luty 2019 - 16:17

Ja swoją sypialnię urządziłam nowocześnie, meble zamówiłam designerskie od https://onemarket.pl...le-designerskiebo mieli takie które pasowały do tej aranżacji. Jestem z nich zadowolona, są dobrej jakości i sprawdzają się bez zarzutu. Polecam ten sklep, będziecie zadowoleni.

#7 miroslaw22223s

miroslaw22223s
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2019 - 09:58

Ja bardzo dobrze wiem że urządzenie sypialni zawsze jest bardzo trudne.Mało kto radzi się z tym teraz.

Call girls

#8 grajek

grajek
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:19

Moim zdaniem przede wszystkim sypialnia nie może być przytłoczona ilością przedmiotów i mebli, bo nie da się wtedy porządnie zrelaksować. Wszystko musi być z umiarem, owszem kolory są ważne, ale to raczej indywidualna sprawa, w ogóle wszystko musi do siebie pasować. My np wiemy, że w naszej sypialni zagoszczą drewniane meble z mebledkotor24.pl. oni maja to czego my szukamy, a zależy nam na ciepłym klimacie jakie daje naturalne drewno. Do takich mebli wiele ozdób nie trzeba, parę ramek ze zdjęciami, ładne oświetlenie i tekstylia, kilka kwiatków i będzie miło i komfortowo.

Drewno to bardzo fajna opcja, chociaż niestety droga najczęściej. 

#9 grajek

grajek
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:21

A co byście powiedzieli na taki dywan w sypialni:

dywan-obsession-norik-nor561-powder-pink

#10 mariusz3326767

mariusz3326767
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2019 - 07:25

Urządzenie sypialni zawsze jest bardzo trudne.Sam o tym naprawdę wiem bardzo dużo,ale nie będę tego mówił.

kredyt mieszkaniowy

#11 Agata01

Agata01
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 17:25

Faktycznie to niełatwe zadanie. Nam również sypialnia sprawiła najwięcej problemów. Myśleliśmy nawet o zatrudnieniu jakiegoś projektanta, ale poszukiwania, które prowadziliśmy na własną rękę w sieci opłaciły się. Na jakiejś stronie trafiłam na artykuł o sypialniach w stylu skandynawskim, zaczęłam czytać i weszłam na stronę sklepu, którego meble były na zdjęciach. Okazało się, że mają ekstra pomysły i porady. W dwa wieczory dzięki artykułom z ich bloga i ich inspiracjom zaplanowaliśmy wszystko. Dzis jesteśmy bardzo dumni ze swojej sypialni i tak samo z mebli od nich. Jak widać czasami warto poswięcić trochę czasui samemu coś zrobić.

#12 MinkaWinka

MinkaWinka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 11:42

Nasz dom to nasza oaza i dlatego bardzo ważne są wszelkie dekoracje, czy to w sypialni czy w salonie. Gdy ja dekorowałam wnętrze, myślałam o tym by było dla mnie przyjemne. Dużą rolę odgrały takie dodatki jak takie https://sztuczne-ros...racena-zielona/  roślinki. Wydaje mi się, ze nie od dziś wiadomo, ze zieleń uspokaja i warto pomyśleć o takich dodatkach podczas urządzania wnętrza. 

#13 Tinna

Tinna
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • MiejscowośćZielona Góra

Napisano 29 marzec 2019 - 18:57

Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie łóżko i wygodny materac. 

#14 malutka

malutka
  • Użytkownik
  • 62 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 13:49

A wiecie że są kwiaty poprawiające jakość naszego snu. Może warto przeczytać ten artykuł https://nianio.com.p...sz-lepiej-spac/

Ja już mam paprotkę i jeszcze pewnie coś dokupie. A poza tym to kwiaty będą ładna ozdoba sypialnie. Tylko pamiętajcie o tym artykule, bo nie każdy kwiat się nadaje do tego pomieszczenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych