Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent ślubny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 nit

nit
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 20:44

Macie moze jakis patent na taka okazje??

#2 Carmen

Carmen
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 20:46

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej osoby będącej w stałym związku. Mnie natomiast zastanawia skąd się wzięła moda na dawanie drogich prezentów z tej okazji. Rozumiem jeszcze najbliższą rodzinę jednak jacyś znajomi nie powinni zapożyczać się specjalnie tylko żeby mieć swoje przysłowiowe "5 minut". Zresztą kupić coś oryginalnego wcale nie jest tak prosto ponieważ większość ludzi idzie zwyczajnie na łatwiznę. Udają się do pierwszego lepszego sklepu i biorą to co jest najpopularniejsze. Moim zdaniem trzeba szukać bardziej oryginalnych pomysłów na prezent, potrzeba do tego przejrzenia paru blogów. Ciekawym dodatkiem do całości może byc exploding box o którym możecie dowiedzieć się więcej chociażby tutaj - https://artyferia.pl...b-exploding-box

#3 giveme

giveme
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 07:58

No to ja powiem tak - zależy do kogo idziemy i jakie są oczekiwania młodej pary. Jeśli do mniej znanych ludzików, to może nawet i 200 zł włożymy w kopertkę i tyle, po wszystkim. Jeśli do kogoś bliskiego, to albo około 1000 zł dajemy, albo coś im kupujemy. Akurat dla brata to ja na Telewizory Android TV patrzę, ale nie wiem. Bo to jednak co najmniej 2-3 koła trzeba dać. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych