Skocz do zawartości

Zdjęcie

fotograf

ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolin

karolin
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 14:57

witam, poszukuję fotografa na slub, ktory odbedzie sie 12.07.2014 roku w Jasionowce. Kogo polecacie?

#2 muchozol

muchozol
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:28

Suchocka, Dryl, Kruk, Kuźma, Dębowski, Serafiński, Dworzański.....i Google ;)

#3 m&m

m&m
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:29

I na kogo się zdecydowałaś?

#4 zigi

zigi
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 09:53

ze wskazanych przez muchozola znam tylko jednego pana Dębowskiego... kawał dobrej roboty odwalił na ślubie i weselu mojej siostry, zdjęcia żywe, pełne emocji i bardzo pomysłowy plener. fotoalbum wykonany na bardzo dobrej jakości papierze, szybko oddne DVD i co ważne w dzisiejszych czasach - korzystne moim zdaniem bardzo warunki cenowe (wiem, bo sam jego usługi opłaciłem w formie prezentu ślubnego :D). szczerze polecam

#5 ewelina8472

ewelina8472
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 17:51

Ja również słyszałam o nim dobre opinie. Z własnego doświadczenia mogę polecić innego fotografa, który robił zdjęcia u mojego brata studio progrsiv troche mieli obawy, bo jest młody, ale zdjęcia i cena przemówiły do nich. Wszyscy wspominali go sympatycznie i dodatkowo dał siostrze takie karteczki ze stroną, gdzie znajomi mogą oglądać zdjęcia, super sprawa.

#6 shosh

shosh
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • MiejscowośćStargard Szczeciński, Białystok

Napisano 01 październik 2013 - 23:28

Ja osobiście polecam Piotra z packshot studio Latem tego roku robił ślub u mojej siostry, ja byłam świadkiem. Jesteśmy mega zadowoleni z fotografii jak i ogólnie z całej współpracy z Piotrem - młody, pozytywny i bardzo wesoły człowiek. Za rok biorę go na swoje wesele, jak nie ucieknę wcześniej sprzed ołtarza ;) Polecam zobaczyć jego portfolio, w tym zdjęcia reportażowe. Szczerze polecam

Kasia Zalewska

#7 Marcin1903

Marcin1903
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2013 - 22:17

Jeśli miałbym Ci kogoś polecic to ze spokojną głową polecam Ci Adama z pracowni fotograficznej PRYZMAT.
KIlkanaście lat (jak dobrze pamiętam ok. 13lat) w zawodzie: pełen profesjonalizm,kultura osobista, głowa przepełniona oryginalnymi pomysłami. Doradzi, pomoże, rozłąduje napięta atmosferę. Jak najbardziej polecam:)

#8 Marta

Marta
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 16:18

Jeśli nadal szukacie fotografa ślubnego, zerknijcie na stronę naszego znajomego fotografa Rafała Kopkowskiego.
Polecamy go z rodziną każdemu, bo zrobił cudny ślub mojej siostrze, a w czerwcu robi mój. Bardzo profesjonalny, dyskretny na ślubie, zdjęcia robi przepiękne i co ważne, niedrogo. NIe wiem jak to robi, ale z mojej siostry zrobił księżniczkę, a ze szwagra przystojniaka ;-)
Na Podlasiu robi bez dopłat za dojazd.
Pozdrawiam,
Marta

#9 marzenka

marzenka
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:19

Marta. Mozesz podać na pv jak to nie tajeminca ile bierze ten Pan za wesele?

#10 Kejek

Kejek
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 11:11

Niedługo być może, będziecie mogli korzystać z moich usług :) Mam Nikona D80... Intensywnie też uczę sięf otografować to co istotne. Poza tym zakupiłam kurs z photoshopa dzięki któremu uczę się kretywnych techni pracy z tym programem :)
...miejsce kobiety jest w kuchni... gdzie ma siedzieć sobie wygodnie, z nogami w górze, popijać wino i przyglądać się, jak jej mąż gotuje obiad.

#11 luna

luna
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 15:00

Fotografów jest dużo. Warto zobaczyć kilka opcji. Moja koleżanka miała ze swojego miasta genialnego fotografa. Zrobił jej mnóstwo zdjęć. Teraz musi kupować albumy (są ładne i dobrej jakości) i układać w nich zdjęcia.

#12 małgosia 12

małgosia 12
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:20

Jakieś propozycje?

#13 Micio

Micio

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisano 06 październik 2018 - 15:28

Fotografia ślubna to kontrowersyjny temat. Warto się nad tym zastanowić i znaleźć takiego fotografa, który spełni nasze oczekiwania. My wybraliśmy http://studiopaparazzi.pl/, okazało się, że to bardzo profesjonalny fotograf, który potrafi dobrze podejść do klienta i spełnić jego oczekiwania. 

#14 bonia

bonia
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 16 październik 2018 - 12:54

Trzeba też zaznaczyć, że fotograf ślubny jest raczej drogi. Nie każdego stać na taki wydatek. My planujemy zrezygnować z fotografa właśnie ze względu na budżet. Zdjęcia będą robić nasi bliscy i znajomi. Planujemy później wybrać te najładniejsze i stworzyć z nich fotoalbum :) Koleżanka polecała mi firmę https://fotojoker.pl/-robią bardzo solidne fotoalbumy, a ceny nie są wygórowane.

#15 szczerbatek

szczerbatek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 20 październik 2018 - 09:33

Bardzo lubię robić zdjęcia, niestety, tylko dla prywatnego użytku. Nie nadają się na wielkie wystawy ani nawet do ozdobienia ścian :)

#16 szariczka

szariczka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 październik 2018 - 15:41

www.remake-studio.pl - profesjonaliści o dużym dorobku artystycznym. Zajmują się również filmowaniem za pomocą dronu i są w tym najlepsi. Dojeżdżają w każde miejsce w Polsce. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych