Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzony fotograf.

fotograf wesele zdjęcia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 limonka

limonka
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 18:07

My szukamy fotografa od grudnia i już mamy dosć. ofert jest mnóstwo ale mało kto robi naprawdę świetne zdjęcia :( Póki co najbardziej podoba mi się oferta tego studio z Łodzi

Będę jeszcze szukać przez tydzień a jak nic nie znajdę to zgłoszę się do Słoneko. Zależy mi na naprawdę dobrych zdjęciach zarówno z wesela jak i pleneru.

#22 Martyna87

Martyna87
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 04 luty 2016 - 10:01

Ja osobiście polecam cykady dwóch fotografów, zajmują się właśnie fotografią ślubną i są z Białegostoku. Nam zdjęcia się podobały, kontakt też fajny, cena niewygórowana, a wesela fotografują na dwa aparaty - byli dosłownie wszędzie.

#23 Iwona Asnyk

Iwona Asnyk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2016 - 13:44

A ja polecę Kacpra Białobłockiego 100% profesjonalista. Od momentu spotkania i podpisania umowy do samej realizacji zlecenia świetnie się dogadywaliśmy. Cena może trochę wysoka ale za jakość trzeba płacić i nie żałujemy ani złotówki wydanej na fotografa. A fotoalbum jaki od firmy Pana Kacpra dostaliśmy to po prostu cudo!!

Polecam wszystkim

#24 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisano 22 luty 2016 - 12:13

Zauważyłam taką tendencję, że coraz więcej par decyduje się na ślub nad morzem - na plaży jak w filmach, albo w górach - w takim typowo góralskim stylu? Co o tym sądzicie? Gdyby ktoś pisał się na takie rozwiązanie i szukał foto wideo w Zakopanem to polecam Aeonbrand - kamerzysta Zakopane

#25 marynarz

marynarz
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 maj 2016 - 19:58

Bardzo dobrą sprawą są dzisiaj portale na których można dosłownie przebierać w ofertach fotografów. Np na stronie http://www.fotografia-slubna.pl/

jest wiele ofert różnych specjalistów z całego kraju. Wiadomo, że każdy fotograf ma np. inny kadr, naświetlenie, sposób obróbki itp. a tutaj możecie sprawdzić ich portfolio, co mają do zaoferowania no i oczywiście przedyskutować cenę itp. Takie portale dzisiaj bardzo pomagają, bo kiedy ja brałem ślub to niestety nic takiego nie było ;)

#26 SylwiaW

SylwiaW
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 14:59

My z mężem korzystaliśmy z usług weselnakamera.pl Świetne podejście, a zdjęcia zachwycające. Nikt takich nie ma :) Polecamy w stu procentach.

#27 alwodoh

alwodoh
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2017 - 07:21

witam,ostanio mielismy "przyjemność" współpracować z "artystą"-takim mianem określał się nasz fotograf P.Adam Bruczko "Pryzmat".Jest bardzo drogim fotografem,jego portfolio naprawde robi wrażenie, jednak jest przeciętnym "artystą" i nie polecamy go nikomu!W czasie sesji plenerowej wprowadza nerwową atmosferę.Na zdjęcia i album musieliśmy bardzo długo czekać,ponieważ miał "dużo" zamówień.Nieodbierał od nas telefonów,zbywał i był niemiły.

W pełni się zgadzam, szkoda nerwów

#28 magda_nowak95

magda_nowak95
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 08:48

Jeśli chodzi o fotografa to tylko z http://www.gdziewesele.pl/:) Duży wybór, profesjonaliści :)

#29 Jandriso

Jandriso
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:40

Witam, a czy korzystał ktoś z was może z tego fotografa:  http://abartkowski.pl/ jakies opinie?  Będę bardzo wdzięczny o wszelkie opinie, bo jak wiadomo wybór fotografa to nie jest taka prosta sprawa. 

#30 KamilRuminski

KamilRuminski
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 12:40

Dziękuję i ja także zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami ślubnymi.
Pozdrawiam. Kamil Rumiński

#31 Karol Bibułowicz

Karol Bibułowicz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:45

Witam,

chciałbym się polecić osobom poszukującym sprawdzonej osoby, robiącej topowym sprzętem, a jednocześnie przystępnej cenowo. Moje referencje do sprawdzenia w linkach poniżej na FB. Zapraszam również do zapoznania z obszernymi skrótami ślubnymi (kilkadziesiąt skrótów po 60-120 zdjęć z każdego) w doskonałej jakości:

https://www.facebook...rzymajChwilePL/

(skróty ślubne i opinie nt współpracy ze mną)

http://zatrzymajchwile.pl

(m. in. oferta wraz z cennikiem)

Zapraszam serdecznie,

Karol Bibułowicz

#32 MagdaW

MagdaW
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 08:46

Kiedy stoisz przed wyborem fotografa, pierwsze na co musisz zwrócić uwagę, to jego portfolio. Łatwo teraz o lustrzankę, więc dużo osób bez doświadczenia rzuca się na głęboką wodę licząc, że szybko zrobią sobie portfolio czyimś kosztem. <_<Czasem mogą to być utalentowani ludzie, ale czasem nie, a chyba nie chcesz ryzykować tego w najważniejszym dniu swojego życia(no, jednym z najważniejszych :D) Zwróć uwagę, żeby było jak najwięcej zdjęć w ruchu, to pokazuje fach fotografa, bo takie zdjęcia najtrudniej zrobić, a jeśli ma ich dużo w portfolio, to o czymś świadczy :) Do robienia zdjęć w ruchu nadaje się  fotobudka. Razem z tż pozwoliliśmy sobie na taki dodatkowy bajer na ślub, byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Najlepszą jej częścią było to, że wszyscy mieli dzieci z głowy hi hi hi :D Bardzo dużo czasu spędziły w fotobudce, praktycznie w ogóle nie wołali "maaamo"  :lol:

#33 fotomasz.pl

fotomasz.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:04

Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio/bloga poświęconego fotografii ślubnej.

Doświadczenie w całej Polsce, realizacje zagraniczne.

Interesujące reportaże, wyjątkowe sesje plenerowe.

Tomasz Hodun

www.fotomasz.pl

fotograf-bialystok.jpg

Fotograf Ślubny Białystok - zapraszam Tomasz Hodun

#34 Engerka

Engerka
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 21:10

A myśleliście o ujęciach z powietrza za pomocą drona? Pierwszy raz się z tym spotkałam na weselu kuzynki. Każdy był zdziwiony, ale zdjęcia naprawdę robią świetne wrażenie.Szczególnie, że na takich zdjęciach każdy jest ujęty, więc stanowią naprawdę super pamiątkę z tego ważnego wydarzenia. Takie usługi można zamówić na https://www.lataniedronem.pl/ Widać, że jest to coraz popularniejsze i chyba jakbym miała wybierać, to zamiast standardowego fotografa, zdecydowałabym się też na tego typu usługi.

#35 Karol Bibułowicz

Karol Bibułowicz
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 23 maj 2018 - 12:51

Szukając sprawdzonego fotografa proszę zwracać uwagę, od kiedy działa na rynku, ponieważ zdarzają się tematy, iż fotograf gdzieś znika, zmienia stronę/fanpage, a pary czekają na zdjęcia miesiącami. Wylewnie też piszą o materiale, który otrzymują... Druga sprawa, to opinie - fotograf, który oferuje niezmienną jakość, przyjemną współpracę i działanie zgodne z planem - to wszystko odbija się w komentarzach nt współpracy. Zainteresowanych klasyczną fotografią ślubną na wysokim poziomie z przystępną ceną, zapraszam do przeczytania kilku opinii:

https://web.facebook...wilePL/reviews/

Dla zainteresowanych wspomnę, że na sesje plenerowe zapewniam różne wianki. W ofercie również dron, duży napis LOVE, "Pan Fotobudka", fotoalbumy i inne ;)

00001.jpg

00002.jpg

00003.jpg

00005.jpg

00009.jpg

#36 Ali

Ali

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 21:53

Naszymi zdjęciami zajął się http://studiopaparazzi.pl/, ten fotograf Białystok dobrze sobie radzi, zrobił nam sporo unikalnych zdjęć z pomysłem, co w obecnych czasach jest wręcz rzadkością. 

#37 Engerka

Engerka
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 17:05

To jest racja, wybór fotografa to jedna z kluczowych spraw przy przygotowaniu ślubu i wesela. Już nie raz widziałam, że niektóre zdjęcia z takich uroczystości nie przedstawiają nic nadzwyczajnego, zero pomysłu, kompozycji i wyczucia, a przecież takie fotki mają być naszą pamiątką, do nich będziemy powracać, chwalić się nimi.. Trzeba więc zadbać o to, by było czym się chwalić. ;) Ważne jest portfolio fotografa i to jeden z czynników, którymi warto się kierować. Jeżeli dobrze traficie, to zdjęcia będą wyglądały jak te najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2017. Piękne, magiczne i widać, że robione z pasją.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotograf, wesele, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych