Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzony fotograf.

fotograf wesele zdjęcia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 basia24

basia24
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 marzec 2012 - 18:44

Nie bardzo orientuje się w tutejszych fotografach, wiec mam pytanie. Kogo sprawdzonego polecacie na wesela? byle nie był za drogi i robił przyzwoicie zdjęcia. Mam ograniczony budzet, wiec zalezy mi na cenie.Dziekuje.
  • oppolemug lubi to

#2 kwiatek

kwiatek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 marzec 2012 - 18:13

Basia24.A jaka cene przeznaczasz na zdjęcia tak bedzie łatwiej kogos polecic.

#3 basia24

basia24
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 13:39

mysle ze w kwocie tysiaca zl. znajde cos interesujacego.

#4 Trynity

Trynity
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 11:56

W kwocie do tysiąca złotych ciężko będzie znaleźć profesjonalnego fotografa, ze swojej strony mogę polecić: P. Marek Podolczyński

#5 Kasiulka

Kasiulka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:31

My korzystaliśmy z usług Pana Adama Trzcionki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bezproblemowa współpraca i zdjęcia bardzo fajne, nie pozostalo mi nic innego jak polecić fotografa:

#6 kropka

kropka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 18:43

Witam. chciałabym sie zapytac czy ktos korzystał z usług Roberta Karpowicza jako fotografa kamerzyste ? byłabym wdzieczna za odpowiedz

#7 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 13 wrzesień 2012 - 17:10

Chyba

czy ktos korzystał z usług Roberta Karpowicza jako fotografa kamerzyste ?

Chyba raczej mało znany, chociaz to nic nie znaczy, jak pracuje, najlepiej spotkac sie obejrzeć, porozmawiać i sama musisz podjąc decyzję, kazdemu co iinego sie podaba. :)

#8 paprotkaikredens

paprotkaikredens
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 17:50

witam,ostanio mielismy "przyjemność" współpracować z "artystą"-takim mianem określał się nasz fotograf P.Adam Bruczko "Pryzmat".Jest bardzo drogim fotografem,jego portfolio naprawde robi wrażenie, jednak jest przeciętnym "artystą" i nie polecamy go nikomu!W czasie sesji plenerowej wprowadza nerwową atmosferę.Na zdjęcia i album musieliśmy bardzo długo czekać,ponieważ miał "dużo" zamówień.Nieodbierał od nas telefonów,zbywał i był niemiły.

#9 Kaska

Kaska
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 10:25

Czy ktoś korzystał z usług pana Roberta Kruka?

Bogusława Buchowskiego? przyznam,ze ich prace najbardziej nam wpadły w gust,ale jak wygląda współpraca i realizacja?cos ktoś ? :)

#10 zwirek91

zwirek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • MiejscowośćWarszawa
  • Data ślubu:30.08.2014

Napisano 22 marzec 2015 - 19:13

Witajcie!

Chciałabym się wypowiedzieć na temat Pracowni Fotograficznej Pryzmat ( Adam Bruczko). Jestem naprawdę zdziwiona opinią użytkownika paprotkaikredens. Z Panem Adamem mieliśmy przyjemność współpracować na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku. Naprawdę nie mam pojęcia skąd zarzuty o nerwową atmosferę na plenerze. U nas plener udał się świetnie. Pan Adam wykazał się ogroooooomną cierpliwością do nas, a jesteśmy parą specyficzną i naprawdę mało kto potrafi z nami współpracować i nas okiełznać ;)) Dlatego tez martwiłam się o ten plener, ale okazało się że naprawde świetnie się bawiliśmy i napewno będziemy tą sesje miło wspominać przez długie lata. Dodatkowo Pan Adam sam zaproponował nam miejsce w którym czuliśmy się bardzo komfortowo podczas zdjęć. Jeśli chodzi o sam dzień ślubu, również mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Do tematu podszedł bardzo profesjonalnie, nie narzucał żadnych zachowań, podczas uroczystosci i wesela dosłownie nie było widać obiektywu :). Dzięki temu ujęcia wyszły bardzo naturalne i piękne. Na zdjęcia może faktycznie trzeba było trochę poczekać, ale naprawde WARTO! Efekt jest cudowny. Wszystkim zyczę takiej pamiątki :)

Ps. My osobiście nie mieliśmy problemu z kontaktem.

Pozdrawiam, Anetka B.

#11 Kaska

Kaska
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 07 maj 2015 - 16:19

Pan Bruczko z Pryzmatu robił  wesele u kuzynki, nie było żadnych problemów a jakośc zdjęc moim zdaniem są na wysokim poziomie.

#12 KamilaKami

KamilaKami
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 14:30

Wielu fotografów robi piękne zdjęcia :) Ja 3 miesiące temu miałam ślub i skorzystałam z usług pana Patryka Wolańskiego. Reportaż ze ślubu wyszedł super, nie podobają mi się jakieś pozowane rzeczy, a taki reportaż to super sprawa :)

#13 anasta.zja

anasta.zja
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:25.06.2016

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:57

Ja mam już wybranego fotografa. Postanowiłam wybrać z polecenia moich koleżanek które już się chajtnęły. Po ostrej selekcji zdjęć stanęło na Zakrzewskim i Rumińskim. Zdecydowaliśmy się na Kamila Rumińskiego, nam bardziej pasowały jego zdjęcia, a szczególnie te, które oglądaliśmy u znajomych:)

25.06.2016 - wyczekuje z niecierpliwością:)

#14 dzasta

dzasta
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Data ślubu:niedługo

Napisano 15 grudzień 2015 - 22:24

my z narzeczonym zdecydowaliśmy się na Tomka Tokarskiego z Ostrowii Mazowieckiej, robił zdjęcia na ślubie mojej koleżanki w Łapach i przypadło nam do gustu :)

#15 patrykwolanski

patrykwolanski
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 13:53

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Patryka Wolańskiego :)

#16 Agnieszka N.

Agnieszka N.
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 grudzień 2015 - 15:13

My również podpisaliśmy umowę z Panem Kamilem Rumińskim. Ma różne pakiety cenowe, na każdą kieszeń, a zdjęcia również robi fajne.

#17 roszczyk

roszczyk
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 09:54

My mamy już zamówionego fotografa z polecenia- panią Izę Maciejewską. Robiła zdjęcia na ślubie mojej kuzynki. Pani fotograf pochodzi aż z Łodzi ale zgodziła się przyjechać taki kawał do nas :) Widziałam zdjęcia jej autorstwa więc wiem co potrafi i muszę przyznać że ma talent i wyczucie do fotografii :) Jej zdjęcia można zobaczyć na stronie.

#18 Kinga

Kinga
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 20:41

Ja miałam też fotografa i kamerzystę od siostry. Fotograf i kamerzysta byli z jednej firmy dlatego nie było żadnych zgrzytów między nimi. Ekipa wiedziała jak i co robić a efekt był super. Podaje Wam namiary biuro@sdron.pl    690 050 049

#19 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 14:47

Polecam fotografa ślubnego www.byedithphoto.com. Edyta zrobiła nam piękne zdjęcia na weselu w plenerze. W tak ważnym dniu, cieszę się, że przez cały czas był ktoś kto potrafił rozładować atmosferę :)

#20 MartinaP

MartinaP
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 13:00

Po co szukać tak daleko, skoro można wybrać firmę, która jest z Białegostoku?
Polecam rozejrzeć się lokalnie, np. "Fotożeńcy"W moim mniemaniu zdjęcia robią bardzo dobre.
Zawsze łatwiej dogadać się z kimś kto jest na miejscu, no i nie trzeba doliczać pieniędzy za dojazd fotografa.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotograf, wesele, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych