Skocz do zawartości

Zdjęcie

Organizacja wesela.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szukerios

Szukerios
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:47

Cześć Mam do was pytanie, postanowiliśmy z narzeczonym zacząć organizację wesela no i właśnie, chciałbym dowiedzieć się czy wy załatwialiście wszystko na własną rękę czy korzystaliście z usług firm które oferują kompleksowa organizacja wesel kraków ? Właśnie przegląda internet i znalazłem taką: z tego co widzę oferują kompleksowe usługi w organizacji , robią wszystko za nas, czy takie coś jest dobrym rozwiązaniem według was? Jakie macie doświadczenia w tej sprawie? Będę wdzięczna za pomoc.

#2 michal22

michal22
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 07:59

Pól roku temu miałem wesele i sam wszystko organizowałam od orkiestry po transport. Może to panu dużo czasu zajmie , ale przynajmniej pan będzie wiedział że będzie wszystko dobrze.

#3 toddybrown

toddybrown
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 21:42

Robiliśmy wesele w Sali Rozdroże w Lubinie. Świetnie nam pomogli ze wszystkim, organizacja super. Sala duża, a na miejscu dostępne były pokoje dla gości. 

#4 nikodem222

nikodem222
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 08:23

Koszt całego wesela jest w granicach kilku tysięcy euro nawet.

#5 patrysia88

patrysia88
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 09:33

Wesele to dość duży koszt, myśmy nie oszczędzali, wesele nie zdarza się codziennie. Zaraz po oświadczynach szukaliśmy sali do wynajęcia. Znaleźliśmy idealna w Willi Opal w Grzybowie, miejsce świetne, bardzo przytulne. Jedzenie przepyszne, tak dobrego jeszcze nie jadłam na żadnej imprezie, bardzo bogaty wybór, no i menu mozna skomponować do indywidualnych potrzeb gości.  Poza tym miejsce jest bardzo dobrze zagospodarowane, mnóstwo atrakcji, jak plac zabaw dla dzieci, czy basen oraz knajpka z 50 gatunkami piw

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych