Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mercedes S;)

mercedes s białystok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 olazajkowska

olazajkowska
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 11:17

Wraz z obecnym mężem wybraliśmy mercedesa S klase z tego roku!! Auto super wyposażone we wszystko czego dusza zapragnie a i tak podczas podróży odkrywałam to co nowe gadżety...lecz najbardziej przypadło mi do gustu lusterko w podsufitce (mogłam skontrolować stan makijażu:) Męża interesowały głównie przyspieszenie i sprawy techniczne lecz mnie urzekło wnętrze pachnace skórą i luksusem no i rozmiary tego auta z tyłu mąż był w stanie założyć nogę na nogę nie dotykając oparcia przedniego fotela a świadek z przodu miał miejsca pod dostatkiem.PS kierowca kulturalny, uśmiechnięty... i potrafił nas rozweselić

#2 Kamalka

Kamalka
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 11:23

Ale wynajem takiego auta raczej tani nie jest co nie? 

Większość psychologów uważa, że wrogość to wysublimowany pociąg seksualny.

#3 Tamula

Tamula
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 12:15

Niekoniecznie musi być to takie drogie jak Ci się wydaje... Jest wiele wypożyczxalni, w których można wynajać sobie taki nowoczesny samochód w dobrej cenie. I to z kierowca ! Na przykład w Avisie:

http://www.avis.pl/

Nie jest to stricte wypożyczalnia samchodów ślubnych ale normalna wypożyczalnia niemniej mają w ofercie takie nowe samochody w lepszych cenach .Wynajmowałam tam swego czasu samochód na swój ślub i jestem zadowolona bo auto w dobrym stanie, nowe. Sami dostaliśmy tylko dekorację. 

#4 krzysztof_moloch

krzysztof_moloch
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2016 - 14:20

Zgadzam się, to nie jest bardzo drogie, dlatego polecam się bardziej postarać, ja uwielbiam stare samochody, moja żona tak samo, na tą specjalną chwilę wybrałem Mercedesa-Benz 130H, było przepięknie.

#5 Auto-Weselne

Auto-Weselne
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • MiejscowośćDąbrowa Górnicza

Napisano 28 kwiecień 2016 - 11:53

Moim zdaniem Passat CC jest dobrą opcją. :) Bardzo eleganckie auto, a w dodatku wygodne i ekskluzywne.

#6 czapek

czapek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 09:40

Widziałem wczoraj S63 z V8 Biturbo. Ale by narobiło szumu :D

#7 cisza

cisza
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 luty 2017 - 23:32

Pieniądze, które przeznaczyliśmy na ślub, rozeszły się bardzo szybko i właściwie nie wiemy, kiedy. Popularność płatności online i kart płatniczych sprawiła, że nie widać ciągłego fizycznego ubytku pieniądza. Dla ukochanego na wypożyczenie wymarzonego auta musieliśmy wziąć małą pożyczkę wonga, ale zaraz po ślubie spłaciliśmy.

#8 oewonga

oewonga
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 17:28

Pieniądze, które przeznaczyliśmy na ślub, rozeszły się bardzo szybko i właściwie nie wiemy, kiedy. Popularność płatności online i kart płatniczych sprawiła, że nie widać ciągłego fizycznego ubytku pieniądza. Dla ukochanego na wypożyczenie wymarzonego auta musieliśmy wziąć małą pożyczkę wonga, ale zaraz po ślubie spłaciliśmy.

Witam! Cisza, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. W wonga.com mamy standardową pożyczkę do 60 dni, a jej maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 5000 zł, którą można spłacić w 18 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=bialystok.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#9 matheo

matheo
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 09:25

Ja też bym raczej celował w wypożyczalnie, wyjdzie tanio oraz będziemy mogli udać się samochodem w dowolne miejsce. Jeśli chodzi o samą wypożyczalnię to ja korzystałem z oferty CAR-RENTAL.PL https://car-rental.pl/ i jestem zadowolony. 

#10 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 18:24

A widzieliście sobie na tej stronie jakie są samochody do ślubu ? logo.jpg  mają wiele aut zabytkowych na ślub są bardzo śliczne mi najbardziej podoba się zabytkowy Cadillac w kolorze czerwonym. I jeśli się zdecyduję to na ten nie na żaden inny ten ma w sobie to coś że bardzo zwrócił na mnie uwagę.

#11 trenerek

trenerek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 20:20

Taki samochód zapewnia niesamowity komfort podróżowania więc na pewno umilił wam czas podróży

#12 Ali

Ali

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisano 09 maj 2018 - 13:23

Jak zbytnio nie siedzisz w tym temacie, to wspieraj się portalami motoryzacyjnymi, na nich naprawdę jest wiele informacji, w ten sposób nie popełnisz złego wyboru - http://www.fastcars....yjny-lublin/ :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych