Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierścionki firmy Yes, kruk, apart czy inne?

pierścionki zaręczynowe yes kruk apart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 loki

loki
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 11:54

Witam.
Mam pomóc bratu w wyborze pierścionka zaręczynowego. Nie wiem czy doradzić mu którąś z dużych sieci jubilerskich, czy jakiś mały zakład. Wielkie sieci mają duży wybór modeli i rozmiarów, ale znowu w małym warsztacie łatwiej trafić jakiś nietuzinkowy wzór. Ja sama mam pierścionek zaręczynowy Yes. Ale nie mam jakiegoś parcia na firmowe pierścionki zaręczynowe. Jakie Wy macie pierścionki zaręczynowe?

#2 kwiatek

kwiatek
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 marzec 2012 - 18:20

Apart jest drogi ja raczej skłaniam się w stronę bardziej w mniejszych zakładaow jubilerskich, będzie taniej i mozna wymyslec cos oryginalnego, chyba ze ci nie zalezy na kasie to w aparcie znajdziesz cos od reki .

#3 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 10:55

Jak tanio to może na Kawaleryjskiej na stoiskach ze złotem.

#4 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 18:29

My swoje obrączki zamawialismy u Nalewajki na ul Lipowej w Białymstoku.

#5 Paulina

Paulina
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 12:26

Odradzam Apart, płaci się ogromną cenę, i nie wiadomo w sumie za co.

#6 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:02

Masz racje te ceny to maja kosmiczne, oni chyba to odbijaja na klijentach z tego wzgledu ze płaca wysokie ceny za lokale,ale w sumie to co to kogo obchodzi.

#7 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 18:19

Ja mam z szafirem z Apartu, lubię go bo to taki kawalek nieba na moim palcu :) teraz tylko musimy do niego obraczkę dopasować.

#8 truskawka

truskawka
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 08:20

Apatrt jest faktycznie drogi,ale ma swoich klientów, kiedys moja kolezanka pracowała opowiadała,ze byli i tacy, co bizuterie nawet za 100 ty zł zamawiali.Szok.

#9 ewel01

ewel01
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 07:56

a mi się wydaje, że w pierścionku chodzi o to żeby był dany z wielkiej miłości i nieważne czy to kruk, apart czy stragan na kawaleryjskiej, metki i ceny pierścionka i tak nie nosisz przy sobie . Jak dla mnie mógł by to być nawet kapsel od tymbarka jak bym wiedziała , że jestem tą jedyną i wyśnioną...:)

#10 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:21

Tez tak uwazam, pierscionek to tylko dodatek a już wyjatkowo drogi to często cheć zaimponowania drugiej osobie,a przeciez aby wyrazic swoje uczucia wystarczy tylko serce i az serce ,nic wiecej :)

#11 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 21:50

Dla mnie też pierscionek to symbol i to ile kosztował nie jest istotne. Mój nie był kosmicznie drogi, kosztował coś koło 600 zł.Pewnie, że i droższe były w Aparcie ale ja chciałam ten z szafirem i diamentami,ale skromny.

#12 Justynka

Justynka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 06 październik 2012 - 08:46

Ja nawet nie wiem ile mój kosztował bo mi i tak by nie powiedział, ale dla mnie i tak jest najpiekniejszy i ma szczególny symbol w moim zyciu.

#13 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 17 październik 2012 - 21:48

Ja wiem ile, bo go na stronie Apartu oglądałam :) to moje cudo
Dołączona grafika

#14 rysia90

rysia90
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 13:04

Ja wiem ile, bo go na stronie Apartu oglądałam :) to moje cudo
Dołączona grafika

o mój Boże, przpiękny

#15 Kejek

Kejek
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 28 luty 2014 - 17:29

Moim zdaniem warto jest sobie przejrzeć również pierścionki innych firm.
Fajny jest ten: http://www.skapiec.p...05/comp/8587904#from78859 i nawet dość niedrogi. Jak widać w porównaniu można go zakupić już za niecałe 360 zł ;)
Chociaż i tak lepiej jest się dopytać o gust dziewczyny.
Najważniejsze to to aby jej się podobał.
...miejsce kobiety jest w kuchni... gdzie ma siedzieć sobie wygodnie, z nogami w górze, popijać wino i przyglądać się, jak jej mąż gotuje obiad.

#16 liliana

liliana
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 12:15

Zgadzam się z przedmówcami. Mniejsze zakłady jubilerskie proponują fajne wyroby za dużo niższą cenę. Polecam gjgold. Jeszcze nie mają strony internetowej, ale można do nich zadzwonić ( 503 919 979). Ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

#17 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:52

Ja jestem zdecydowanie za Apartem. Nie chce robić tu reklamy ale ja osobiscie mam zareczynowy i obraczke stamtad i mimo ze minelo troszke czasu nadal ladnie blyszczy nie porysowało sie. Jezeli chodzi o yes to mają dość brzydki kolor tego złota taki sztuczny jakby ruskie:/

#18 ulikk

ulikk
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 16 kwiecień 2014 - 14:43

Ja też mam pierścionek z Apartu ;)
ale obrączki zdecydowaliśmy się zakupić u złotnika na Rocha.

#19 Milena

Milena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:38

Ja dostałam zaręczynowy też Apart :) Lubię ich biżuterię.

#20 sosna

sosna
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 09:46

A ja się wyłamię :) Apart i inne sieciówki mają duże ceny. My kupowaliśmy w niewielkim zakładzie u nas w miescie- Obrączki wyszły nas połowe taniej niż w Aparcie, pierścionek zaręczynowy jak się ostatnio dowiedziałam też był tańszy :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych