Skocz do zawartości

Zdjęcie

Atrakcje weselne

atrakcje weselne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asia

Asia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2012 - 21:35

Jakie atrakcje polecacie dla gości na weselu.
  • pryzopWet i Man1903jal lubią to

#2 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 październik 2012 - 08:33

To co mi przychodzi do głowy to; pokaz barmański, Iluzjonista, puszczanie lampionów, pokaz taneczny.

#3 Asia

Asia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2012 - 11:57

ktoś ma jeszcze jakies pomysły :)

#4 kierowca

kierowca
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 02 październik 2012 - 10:04

Jak bedziesz miała dobry zabawowy zespół nie jakis sztywiacki i gosci wesołych nie jakis nudziarzy, to wierz mi nie potrzeba zadnych zbednych atrakcji.Juz samo wesele, Para Młoda i dobra zabawa powinna być atrakcją. Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych wesel bez zbednych sztucznych pokazów. które bardziej nudza niz bawia, no ale "róbta co chceta".

#5 Beata_S

Beata_S
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 05 październik 2012 - 16:12

Dobrze kierowca pisze. Jak goście weselni są rozrywkowi to z pewnością weselnicy nie będą się nudzić. Ważne jest też aby zespół który gra, grał fajną muzykę.

#6 Justynka

Justynka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 06 październik 2012 - 08:41

Dobrze kierowca pisze. Jak goście weselni są rozrywkowi to z pewnością weselnicy nie będą się nudzić. Ważne jest też aby zespół który gra, grał fajną muzykę.

Nie tylko grał, ale potrafił tez umiejetnie porwać i rozbawiać wszystkich goscii to zabawy to dla mnie ma ogromnie znaczenie.

#7 1985kamila1985

1985kamila1985
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 październik 2012 - 15:49

Ostatnio byłam na weseleu na którym były pokazy tańca brzucha, wiem ze wystepy były z max dance w białymstoku. Mozna zapytac ;)

#8 Monika

Monika
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 01 luty 2013 - 18:18

U nas na weselu pokaz tańczył i uczył nas pierwszego tańca Grzesiek z Feniksa. POLECAM pełny profesjonalizm

#9 Kinga84

Kinga84
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 19:53

Bardzo ciekawym akcentem który można wprowadzić na każdym weselu sa pokazy barmańskie. U mojej siostry sie sprawdziło i sama też chętnie skorzystam z tego rodzaju dodatku.
Firma BarCocktail którą wynajeła moja siostra była po prostu niesamowita. Spektakularne show, zabawni ludzie, dużo różnych ciekawostek, naprawde super atmosfera. Wszyscy znakomicie sie bawili dzięki czemu wesele zapadnie długo długo w pamięci.

Polecam :)

#10 luna

luna
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 16:03

A co powiecie na DJ zamiast zespołu weselnego? Jedni mówią, że to kicha a inni że fajna atrakcja. Co myślicie? Ja myślę czy nie wybrać DJ Mento z Krakowa czy ktoś o nim słyszał? Fajną z atrakcji jest również nietypowy pierwszy taniec a także puszczanie lampionów szczęścia.

#11 Miczka

Miczka
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 11:05

A co powiecie na DJ zamiast zespołu weselnego? Jedni mówią, że to kicha a inni że fajna atrakcja. Co myślicie? Ja myślę czy nie wybrać DJ Mento z Krakowa czy ktoś o nim słyszał? Fajną z atrakcji jest również nietypowy pierwszy taniec a także puszczanie lampionów szczęścia.

Lampiony to jest ciekawa opcja, ale obawiam się, że po ostatnich akcjach trzeba starać się o pozwolenie, żeby je puścić w świat.

#12 anulka

anulka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 grudzień 2013 - 16:57

Koleżanka miała jakiegoś dj-a z (albo spod) Rzeszowa, miał być cud i miód, a wyszła kicha, nic nie umiał poprowadzić. Najlepsza atrakcja to trochę dobrego jedzenia, zespół który nie przymula i jakieś względnie fajne towarzystwo do zabawy :P

Do tego fajne są czekoladowe fontanny, wiejski stół albo drinkbar

#13 Mantra Teatr Ognia

Mantra Teatr Ognia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2014 - 11:16

Zastanawiasz się czym zaskoczyć gości weselnych? Szukasz oryginalnego prezentu dla Pary Młodej? Oferujemy pokazy tańca z ogniem na najwyższym poziomie!
Jesteśmy grupą młodych lecz doświadczonych artystów związanych z branżą fireshow od ponad 5 lat. Wykonane przez ten czas pokazy nie tylko na przyjęciach weselnych, ale także na imprezach plenerowych, konkursach czy pokazach w telewizji, pozwoliły zdobyć nam doświadczenie i dopasować się do oczekiwań każdego klienta. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i dokładamy wszelkich starań, aby pokaz pozostał w pamięci Pary Młodej jak i gości weselnych na długo.
Dynamiczne układy do żywiołowej muzyki, współgrającej z zabawowym klimatem wesela pozwala gościom nie tylko oglądać fireshow, ale także bawić się razem z tancerzami. Do standardowo wykorzystywanego sprzętu podczas pokazów tańca z ogniem takiego jak liny, poi, wachlarze czy kije mamy w ofercie płonącą skakankę, hula hop czy serce, przy którym Para Młoda może zostać sfotografowana. Aby urozmaicić nasze pokazy używamy nie tylko standardowych iskier, ale również fajerwerków. Ogień, pirotechnika i odpowiednio dobrana muzyka spowodują, że widowisko zostanie w pamięci na długo!
Zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej i obejrzenia filmów w zakładce "wideo".

Teatr Tańca z Ogniem MANTRA

Znajdź nas na facebooku i bądź na bieżąco!
FACEBOOK

#14 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 11 marzec 2014 - 14:01

Fontanna czekoladowa uważam, że to fajna atrakcja bez najmnijeszego sensu jest wynajmowanie iluzjonisty pokaz taneczny itp gdyż zauważyłam, że w tym czasie część gości siada a reszta się rozleniwia i ciężko ich potem wyciągnąć na parkiet

#15 Martyna

Martyna
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 15:09

U nas fontanna będzie, ale popisów nie chcieliśmy.

#16 dela

dela
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 08:58

Ile kosztuje fontanna?

#17 ulikk

ulikk
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 02 lipiec 2014 - 08:55

a co myślicie o tych fotobudkach ? ostatnio chyba coraz bardziej popularne to się robi

#18 Milena

Milena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 14:50

Od kilku lat już są modne.

#19 Martyna

Martyna
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 15:32

Ja nie chciałam.

#20 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 10 wrzesień 2014 - 06:54

ako osoba, która widziała nie jedno wesele, wiem, że warto poświęcić nieco więcej uwagi małym przyjęciom, aby właśnie nie było zwyczajnie, nudno, krótko i za mało uroczyście.

Pamiętajcie, to WASZ DZIEŃ, stajecie się rodziną i warto ten dzień spędzić wyjątkowo, a jak to zrobić, aby właśnie tak było? Warto postawić na oryginalność i zadbać o szczegóły- bo diabeł tkwi właśnie w nich.

Dołączona grafika

Poniżej kilka propozycji jak możecie świętować Wasz wyjątkowy dzień, w sposób oryginalny i na pewno niezapomniany.

1) Mały drewniany, zabytkowy kościółek, mieszczący zaledwie kilkanaście osób, a potem przyjęcie pięknym w ogrodzie, po gołym niebem. Czy

2) W Polsce jest wiele nietypowych miejsc gdzie można zorganizować coś innego niż typowo zasiadane wesele. Przyjęcie może odbyć się w formie bufetowej, a gdzie na zewnątrz goście będą mieli zorganizowane miejsce do zabawy i różne atrakcje. Może jakiej małe rejsy łódką? Albo gra w lotki?

3) Jeśli kochacie np. góry, możecie wynająć dom, w którym zorganizujecie wraz z zaproszonymi goście całe przyjęcie i dekoracje, tak jak zrobiła to znana mi para. Wszyscy zaproszeni goście pomagali w organizacji miejsca zaślubin jak również w przygotowaniu dekoracji.

4) Kiedyś rozmawiałam z parą młodą, która w ogóle nie chciała robić przyjęcia weselnego, mieli zupełnie inny pomysł. Ślub cywilny, na który zaprosili rodziców, chrzestnych i dziadków, potem obiad obowiązkowo z pysznym tortem w pobliskiej restauracji, a późnym wieczorem, a raczej nocną wynajęli swój ulubiony klub gdzie świętowali wraz ze swoimi znajomymi aż do białego rana.

5) Jeśli wasz budżet jest większy możecie zaprosić swoich bliskich za granice i wziąć ślub np. gdzieś w Hiszpanii czy we Włoszech.

Nie każda Młoda Para dobrze czuje się gdy jest w Może nie chcecie zapraszać wujów których nie widzieliście 20 lat, może dla was najważniejsze jest to że weźmiecie ślub i będziecie ze sobą na zawsze? Obojętnie jaki jest powód, dla którego chcecie zorganizować małe przyjęcie ważne, że zrobicie to po swojemu i zgodnie ze swoim zdaniem ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych