Skocz do zawartości

Zdjęcie

Restauracja Lipcowy Ogórd

Lipcowy ogród

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aga173

Aga173
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 10 wrzesień 2012 - 18:21

Słyszeliście może lub byliście kiedyś w restauracji Lipcowy ogród?
Sala bardzo mi się podoba, jest niedaleko mojego kościoła, menu też brzmi nieźle :) Ale nie chcę brać kota w worku...
Proszę o opinie :)
  • pryzopWet, U1203jal i Man1903jal lubią to

#2 CoffeeBeanStudios

CoffeeBeanStudios
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 17:45

Byłem 2 razy na weselu w Lipcowym Ogrodzie - ale służbowo a nie gościnnie :) Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane, ekipa krząta się szybko i uzupełnia niedobory na stołach. No i sala bardzo fotogeniczna ;)

#3 hu2bert

hu2bert
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:59

Słyszeliście może lub byliście kiedyś w restauracji Lipcowy ogród?
Sala bardzo mi się podoba, jest niedaleko mojego kościoła, menu też brzmi nieźle :) Ale nie chcę brać kota w worku...
Proszę o opinie :)

Hej Aga :)
Czy mogłabyś powiedzieć czy miałaś w końcu wesele w tej restauracji? No i jeśli tak to jak wypadło i jak oceniasz to miejsce?

#4 Martina

Martina
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:44

Nie byłam na weselu ale byłam na andrzejkach, było super, zabawa świetna, obsługa na wysokim poziomie i jedzenie przepyszne, moje wesele też się tam odbędzie, POLECAM !!!!

#5 matylda

matylda
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 20:54

Właśnie byłam na weselu tam bardzo dobra kuchnia i smaczne potrawy bawiliśmy sie dobrze jestem zadowolona chociaż ceny trochę wysokie, to druga restauracja w której dobrze się czułam jeszcze Mekong w Krakowie to też mój klimat i pyszne jedzenie a obsługa widać że szanuje gościa.

#6 fotomasz.pl

fotomasz.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 luty 2018 - 18:34

Mój prywatny nr 1 wśród białostockich sal weselnych. Obsługa, wystrój, potrawy - na najwyższym poziomie. Naprawdę, z imprezy na imprezę utwierdzam się w przekonaniu, że prowadzi to ktoś z głową, dbają o gości i dobry wizerunek, tu wrzucam przykładowy reportaż ślubny który zrealizowałem w Lipcowym Ogrodzie

Fotograf Ślubny Białystok - zapraszam Tomasz Hodun

#7 daniel66767

daniel66767
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:05

Ostatnio firmie sitte zleciłem założenie dla mnie strony internetowej o tematyce restauracji. Zobaczymy jak to wyjdzie.

#8 tarakan

tarakan
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 14:55

Dawno nie byłam w restauracji... A bardzo bym chciała. W końcu nie musiałabym urabiać się po łokcie w kuchni. No cóż, bywa i tak :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych