Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czerwona suknia slubna

Suknie slubne forum podlaskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Justynka

Justynka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 08:18

Zawsze marzyłam aby do slubu isc w czerwonym kolorze, ale czy to gosciom sie spodoba i czy nie wezma tego jako ekstrawagancję? co o tym sądzicie dziewczyny ?

#2 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 07:44

Ja osobiscie bym sie nie odwazyła, choc kolor piekny,ale to twoje wesele twój wybór i masz sie czuc jak księżniczka :) a czy wezmą to za jakies dziwactwo? na pewno parę "ciotek"bedzie za plecami plotkowało, ale twoi przyjaciele na pewno będa za tobą. Jezeli marzyłas o takim kolorze to nie patrz na nic.

#3 justska

justska
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 22:16

Wow, czerwona suknia to całkiem spora ekstrawagancja ;-) Choć myślę, że z roku na rok panny młode są coraz odważniejsze i wprowadzają coraz więcej nowinek. Kolorowe buty do sukni są już prawie na porządku dziennym :) Myślę, że jeśli ostatecznie nie zdecydujesz się jednak na czerwoną suknię to warto jednak zostać przy czerwonych dodatkach jak: buty, kwiaty (również we włosach), może jakaś szarfa na sukni itd. Byłby to taki kolor przewodni Twojego ślubu i wesela. Ja np. mam problem z wyborem koloru przewodniego swojego wesela. Podobają mi się te wszystkie pastelowe pistacjowe zielenie ale skąd ja wezmę takie kwiaty? ech.. Ciężkie to życie przyszłej panny młodej ;-)

#4 Justynka

Justynka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 16:18

warto jednak zostać przy czerwonych dodatkach jak: buty, kwiaty (również we włosach), może jakaś szarfa na sukni itd. Byłby to taki kolor przewodni Twojego ślubu i wesela.

zastanowe sie nad takim rozwiazaniem,ale kurcze ta czerwona sukienka mnie tak kreci

#5 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 14:21

To jak z ta czerwoną suknia bedzie? Bo ciekawos babska mnie zzera ;)

#6 Beata_S

Beata_S
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:05

to będzie twoje wesele ty masz się czuć dobrze a goście mają się dobrze bawić.

#7 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 18:13

Ja sie boję nawet butów kolorowych założyć, choc bardzo bym chciała :)

#8 Mała Mi

Mała Mi
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 09:45

Zawsze marzyłam aby do slubu isc w czerwonym kolorze, ale czy to gosciom sie spodoba i czy nie wezma tego jako ekstrawagancję? co o tym sądzicie dziewczyny ?

To zależy jakich masz gości. Jeżeli w większości strasi konserwatywni ludzie to broń Boże takiej nie zakładaj. Ale jeżeli będą to jacyś nowocześni znajomi to fajnie to będzie wyglądać.

#9 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 15 maj 2014 - 10:17

pewnie goscie obgadają ale zrób jak uważasz :)

#10 matylda

matylda
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 22:40

Też bym chciała w czerwonej pójść ale połowa rodziny by ze ślubu wyszła chyba więc ja raczej klasycznie się ubiorę ale jak za rok będe świadkową to sobie taką ekstra czerwoną sukienkę z sugarfree sprawie niech się patrzą. Bo niby to nasz jeden jedyny dzień a i tak większość spraw pod rodzinę się robi.

#11 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 30 marzec 2015 - 07:17

ja rowniez klasycznie ale strasznie mi sie podoba

#12 polli

polli
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 18:10

Ja bym sie nie zebrała na odwagę:)

#13 Chochołka

Chochołka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 21:51

To chyba nie jest dobry pomysł, ewentualnie na ślub cywilny, bo w kościele to chyba nie przjedzie ;) Niezależnie jednak od koloru pamiętaj, że najważniejsze jest by dobrze dobrać sukienkę do Twojej figury, dobre wskazówki znajdziesz na http://wedly.pl/jak-...enke-do-figury/ :)

#14 Kamalka

Kamalka
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 13:00

Dziewczyny a jak zapatrujecie się na pomysł ubrania sie do ślubu w garsonkę? :) 

Większość psychologów uważa, że wrogość to wysublimowany pociąg seksualny.

#15 Tamula

Tamula
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 05:49

No nie wiem czy jest to dobry wybór. Garsonki były modne może z 15 lat temu... Aktualnie nie są już na topie.Czasami widze jakieś starsze panie które mają je na sobie, jednak nie widziałabym w tym na pewno młodszej dziewczyny :) Jestem zdania, ze o wiele lepiej jest nałożyć na siebe jakaś fajną modną kiecke a nie ubierać sie w jakieś przestarzałe garsonki.....
Zerknij sobie tutaj:

Na stronie jest fajny wpis o tym jaka sukienkę na wesele wybrać . I jak dobrac do niej dodatki :) 

#16 melania

melania
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:47

Pomysł dosyć oryginalny, ale jeśli tylko Tobie się podoba to dlaczego nie :)

#17 Renata91

Renata91
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2019 - 13:30

Ciekawy pomysł, zdecydowanie dla odważnych pewnych siebie kobiet ;) Ja odważyłam się tylko na kolorowe buty i wybrałam chabrowe szpilki :) Jeśli szukacie fajnych szpilek damskich w atrakcyjnych cenach to ja swoje kupiłam tutaj - https://attaria.pl/szpilki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych