Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podróż poślubna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 konnek20

konnek20
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 16:39

Witam wszystkich, jako że do ślubu jeszcze mam trochę czasu, postanowiłem wcześniej zaplanować podróż poślubną(wiadomo będzie teraz taniej) I tu pytanie czy Włochy, tutaj wypatrzyłem ofertę https://eximtours.pl...wlochy-sardynia - to dobre miejsce na taką podróż chodzi mi dokładnie koniec września?? Czy to nie jest trochę zła pora na taki urlop? Dajcie znać co o tym myślicie

#2 Martanka

Martanka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 maj 2018 - 21:03

Rzeczywiście może to być bardzo dobry pomysł, tylko pytanie co z kosztami, bo na pewno będzie to sporo kosztować. Jeśli szukalibyście jakiejś pożyczki to ze swojej strony mogę Wam podrzucić stronkę recenzjepozyczek.pl/, sama planuje z niej skorzystać, bo wydaje się naprawdę dobrym rozwiązaniem podczas szukania różnych ofert firm pożyczkowych ;) Co do pogody, możesz być spokojna ! We wrześniu tam jeszcze jest dużo słońca

#3 Nadia

Nadia
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 14 maj 2018 - 16:02

Moim zdaniem początek września to jeszcze dobra pora na Włochy. My braliśmy ślub pod koniec sierpnia, a właśnie na we wrześniu zapakowaliśmy się w korando i pojechaliśmy do Bibione, po drodze jeszcze zwiedzaliśmy no i jeden dzień przeznaczyliśmy na Wenecję. Było świetnie, taniej bo poza sezonem no i mniej ludzi wszędzie.

#4 jakub44r

jakub44r
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 maj 2018 - 09:39

Sam na początku września do Włoch bym nie jechał.

Na początku września najlepiej pojechać do Hiszpanii według mnie.

#5 pola.de

pola.de
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 09:29

Moim zdaniem miejsce wybrałeś na prawdę dobre. Przepiękne krajobrazy!

#6 Solipsyzm

Solipsyzm
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 12:56

Mnie się bardzo marzy podróż poślubna do Tajlandii, ale niestety nie wiem co z tego wyjdzie, trochę dużo takie coś kosztuje :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych