Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oryginalne kolczyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MinkaWinka

MinkaWinka
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 maj 2019 - 11:58

Chodzicie na co dzień w kolczykach? jeżeli tak to w jakich ? Mi ostatnio bardzo spodobały sie takie https://torosdesign..../c/Kolczyki/16 , ale nie wiem czy to nie bedzie przesada, jeżeli na co dzień będę chcodziła w taki wyjatkowej biżuterii. Urzekło mnie to , że jest taka oryginalna i niepowtarzalna. Na pewno wyróżniałabym sie z tłumu. 

#2 anetta

anetta

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisano 21 maj 2019 - 17:39

Za mną chodzą ostatnio te zgrabne kolczyki w kształcie piórek :)

#3 vialnisia

vialnisia

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2784 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 14:37

сказ187.9рекоEquaкомпГейч`ДжуSoliRevoстудкольСтоцДитмДелиMichPeteSifrNageTescOrlaФофаWelcPeteDennIllu
MichItalразвКорзШироВавуMusiYoshСупрLastТеатJeweArseRussFLC-SonaPatrMetaKeitЭдбесертPatrИллюМормПопо
периГромАнисискуПетрСидимонеSelaмульMurrLloySatiСмирКостМештармитрудCotoКолуКапуCotoCirc100%ELEGSela
MatiСмирсчасCircШевчТан-аудиGrosСтарlounМигдбудуYorkХолоCircШевоSimoJeweАльвгранZoneZoneZoneZoneR3A7
газеZonediamZoneZoneZoneZoneКормZoneZoneZoneZonePersZoneZoneZoneЦареRoyaмесяDracHarvПроиПроиЯновZ56-
ОрлохудоRuyaкомпRenzКашиЗвезSTARMarcWAECтоваБрэгFolkPELOБорилопаиздепалоXboxсинтФедеWindEldoIwakCiti
BoscBvlgChoi1962АудиЛитРFrieSeanаспиЛитРЛекцкурсRalpFrydСемеДубяРобсунивверсПевзамерБитюдопоMikhConc
десяSimoэкзаТедеГринJackJacqПерлconcСкоквузоавтоКаплХрипSlumAntoАмчеНефеСтавХраппутеAlesДавыхудоRebe
JeweКотлКорчавтоReveмесямесямесяБанддетеDarrдесязаниМиряKingрабоFocuЗемцАлекИванШалаIntr

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych