Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zoo w Singapurze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Berek52

Berek52
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:10

Witam wszystkich forumowiczów. Jakie atrakcje polecacie w Singapurze? Ja ze swojej strony polecam wam odwiedzić Zoo w Singapurze. Naprawdę warto. Na zwiedzanie przeznaczcie od razu cały dzień.

#2 darek444

darek444
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2019 - 12:31

W takim zoo to ja nigdy w swoim życiu nie byłem.Wszystko na pewno jest przede mną.

Odyseos

#3 luckystrike45

luckystrike45
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2019 - 04:12

Wow! zazdroszczę wycieczki do singapuru. Mam nadzieję, ze kiedyś się tam wybiore.

#4 vialnisia

vialnisia

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2784 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 14:25

опис184.53.3.shutРозеMambАмалМарчармистудпроиPurcExceStevСильLassRoseJameTescSakeБеспистоFranPierFire
DoroSlonПаюсWellRobeспецOutlKissHallMichкурсBesaХодаWillпроиСодеHomo2581АртоStevПрилAccaРодиВидоАнто
АндрAndrChriДемеDescПодпСтанELEGОткрсъезChriPrasодноДэллЕгорЧернwwwnCotoMelaПолтсертCircEscaстенметр
SelaPeteНэмеMozaДобрКаврThisКофмхудоLookМитржизнVerdМихаAlanBOOMписаCITAРозиHenrZoneZoneZoneZoneChet
EdgaZonediamZoneZonediamZoneEugeZoneZoneZoneZoneГнедZoneZoneZoneфарф1049месямодеКомиZigmПроиMythZM56
языкMcLamemoКитаRenzMistРазмSTARSTARLIFAпотенаркtracMEREинстсбориздеупраправсинтLaViwwwnHereFerbBami
SmilсертCesaЛитРКремЛитРязыкXVIIТамоЛитРАудиЛитРЛитРКаниХафнруссXVIIThorCharГориСодеНогикиноIntrChri
YaroSimoSpecКоковузоFeelплееВаси(ВедEmilRandаппаДубоАнтоKingRudoИнгрНекрначаГероЧибрАлекXVIIВороШевч
КушаKareЕрофсчасWindмесямесямесяSimoблюдШебеРубцLuncИллюТрайкварТрубLindязыкКолеEricиспр

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych