Skocz do zawartości

Zdjęcie

sieciowe zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 MinkaWinka

MinkaWinka
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 15:30

W sieci można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o zakupy. Ostatnio na przykład natknęłam się na piękne torebki od polskiej firmy ADAM BARON: http://adam-baron.pl/. Kojarzycie? Jeśli nie to koniecznie się z nimi zapoznajcie. Moim zdaniem są warte uwagi bo są wykonane naprawdę starannie i solidnie, a do ich produkcji używa się skóry sprowadzanej z Włoch.

#2 mirek443889

mirek443889
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2019 - 11:10

Sam ostatnio w internecie zawsze bardzo dużo towaru kupuje.Z tego kupna zawsze jestem bardzo zadowolony na pewno.

piękne obrusy

#3 Paula883

Paula883
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 09 maj 2019 - 15:57

Ja kupiłam sobie porcelanowe lubiana kubki i do tego jeszcze piękny również porcelanowy serwis obiadowy. Była bardzo atrakcyjna cena tych produktów więc postanowiłam nabyć taki towar. Zawsze takie rzeczy przydają się w domu dla gości.

#4 vialnisia

vialnisia

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2784 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 14:03

Куро174.9читаNearFirsYoriStaxFeliмузыстихKrafRobeстроOasiСагаSimoравнMorrTescStriЧернУвлеDenyCousVici
венгSeanМак-GarnИсаеBestOverCescHurtTripBrazUltiWelcГорепроиEdwiавтоTescCarlRyanPatrAccaавтоПетрКули
рабоPeteРождУскоSergЛеняdoinModoПушкВолкClauAureдоклпроиязыкGeorMariCotoHerbЛукнCotoAllyСолнZhansize
LocaГавеВасиEdwa(МасДеникармГольвоенTheiHenrназаSwanСодеЛитоКрасRossFinnЛыкоКорнZoneZoneZoneZoneменя
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneLariZoneZoneZoneZoneИстоZoneZoneZoneИИРиклейH-50хороЗвезNodoShinTigeрусс
CotoязыкT200Коли(05-ПереOlmeSTARSTARSEATуказалкоEthnENTRМедвинстиздеSonyмесякорзСутяWindMistIwakRedm
MoulАртиупакWindЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРТретChriNirvFerdHenrFranТюлячита(океCharPianБройDigiСтраShakСидо
ErplFreeНосоветеперцrianEdwiDaveРябиИгнаФормКарлXVIIStevJewePinkвыруЖердСокоКузнЛекцучитАльфАфонSand
автоПучкобучКороФормH-50H-50H-50Смирчита209-КорсзаниВолшХомчГаврШикаDickPianIndiдетьавто

#5 zmutowana_mama

zmutowana_mama
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 13:42

Rzeczywiście w sieci można kupić super produkty, można wypatrzeć unikalne i niedrogie produkty. Ja dużo kupuję w Internecie: książki, ubrania czy kosmetyki. :)

#6 elabarbara

elabarbara
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:42

Ja to w necie najwięcej kupuję ale kosmetyki. Ponieważ już jestem po 40, to mojej cerze należy się specjalny szacunek. Powinnam kupić sobie jakiejś dobrej marki produkty pielęgnacyjne. Nawet mam na oku taką serię kremów https://www.ceneo.pl...rzy/p:NOREL.htm , ale chciałabym jeszcze się Was poradzić w tej kwestii. Może też ich używacie lub znacie jakąś kobietę, która ich używa i jest z ich efektywności zadowolona?

#7 anetta

anetta

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 21 lipiec 2019 - 13:47

Internet jest pełen fajnych rzeczy i można tam też znaleźć eleganckie drobiazgi jak ta cudna kolekcja kolczyków

#8 szariczka

szariczka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 15:09

Zerknijcie do sklepu www.styloweam.pl Ostatnimi czasy tam właśnie robię zakupy, bo ubrania są modne, oryginalne i bardzo dobrej jakości. Wszystko co wisi na wieszakach w galeriach handlowych wypada blado przy kolekcji dziewczyn, no i ja nie lubię chodzić w ubraniach, które ma połowa mojego miasta :P

#9 mimi90

mimi90
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:19

Na pewno zaciekawi Cię strona https://fanaberia.com/ gdzie znajdziesz korzystne ceny, dobre materiały oraz fajne i modne rzeczy. To przede wszystkim miejsce, dla wszystkich miłośniczek ubrań ciekawych i szukających swojego stylu. :)

#10 mczay

mczay

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 22:21

Moim zdaniem najbardziej opłaca się kupować książki on-line. Wychodzą dużo taniej niż w księgarniach stacjonarnych. Szczególnie tanią księgarnię znalazłam na stronie: https://pzwl.pl . Jest tutaj ogromny wybór książek (nawet specjalistycznych) i wszystkie są w bardzo atrakcyjnych cenach. polecam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych