Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sekacze,ciasta,torty

cukierniaciasta torty sekacze Białystok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 zocha20

zocha20
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2012 - 11:03

które dobre cukiernie polecacie w rozsadnej cenie i normalka,ze musza smakować gosciom.
  • Corpog43 lubi to

#2 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 28 maj 2012 - 17:52

Zocha.My na swoje wesele ciasta i tort zamawialismy w cukierni u Lecha w Łapach.Maja tam naprawde duzy wybór.

#3 monia.s

monia.s
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 08:16

A co sadzicie o ciastach z Kryszenia?

#4 justska

justska
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 22:19

Ja się o ciastach z Kryszenia nie wypowiem bo nie jadłam (za to słyszałam, że są dość drodzy). Jadłam natomiast ciasta i tort z cukierni Mel i muszę powiedzieć, że są bardzo dobre i pewnie sama też u nich zamówię... jak mi w końcu odpiszą na maila ;-)

#5 danka85

danka85
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 14:17

I co justka w koncu odpisali ci?

#6 Kasia75

Kasia75
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 19:15

Ja również o ciastach z Kryszenia nie słyszałam. Niesttey w tej kwestii nie pomogę.

#7 ManiaAko

ManiaAko
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 12:45

Z Kryszenia osobiście nie jadłam ale słyszałam że mają dobre torty ale z tego co wiem to drogie. Co do cukierni Mel to jadłam wiele razy. Bierzemy tam torty na urodziny, braliśmy na chrzciny. Torty są pyszne. Delikatne, z nutką owoców i masa nie jest ciężka. Na komunie brata braliśmy tort z cukierni Kinga. Torty tez pyszne. Tak jak w Melu delikatne. Chyba w Kindze mają większy wybór, z tego co wiem. Mam nadzieje że pomoglam :)

#8 justa1989

justa1989
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 19:09

Polecam torty Pss-u!

#9 Kasieńka

Kasieńka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 14:43

Moja kuzynka brała w ubiegłym roku tort z Hort-Cafe i była zadowolona. Zrobili jej to co sobie wymyśliła, pokryty był marcepanem i faktycznie nie był to jakiś lukier, żadnego problemu z krojeniem. Wszystko ręczna robota, kwiaty z czekolady jak żywe. Co do smaku to porzeczkowy i śmiet. czekoladowy lubię najbardziej. Na maile odpowiadają :) Pytałam ostatnio o tort na urodziny i dostałam odpowiedź
.

#10 ulikk

ulikk
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 20 marzec 2014 - 10:48

Ja kryszenia nie polecam :(
Ostatnio zamawiałam tort na konkretny dzień, godzinę i ok niby ładny super ale owoce byly zamrożone :(
W zeszłym roku zamawialiśmy tort w cukierni Rozwadowskiego i był smaczny !
Kinga i Mel jak najbardziej godne polecenia !

#11 moniczka

moniczka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 20 marzec 2014 - 14:47

Z czystym sumieniem polecam torty z Hort-Cafe - pyszne, duży wybór smaków, super dekoracje. Zamawiam u nich tort na wesele i pewnie ciasto też domówie bo dają na nie zniżkę jak się zamawia tort, muszę tylko ustalić z salą czy będę mogła.

#12 ulikk

ulikk
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 21 marzec 2014 - 09:03

a ile planujecie gram ciasta na osobę ? nie wystarczy tego co sale proponują?

#13 Hort-Cafe

Hort-Cafe
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2018 - 14:25

Chyba nie do końca wyznacznikiem jakości ciasta może być cena. Cena zależy nie tylko od cukierni ale od wykończenia ciasta. Tort w masie marcepanowej będzie miał inną cenę niż w nowoczesnym wykończeniu naked :) 

#14 Hort-Cafe

Hort-Cafe
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2018 - 14:27

a ile planujecie gram ciasta na osobę ? nie wystarczy tego co sale proponują?

Standardowo liczy się 100 gram na osobę, zazwyczaj tyle goście zjadają. 
Ale warto pamiętać, że jeśli podamy tort po obiedzie, to goście zjedzą go więcej niż kiedy będzie podany po północy. 

Pewnie @Ulikk już dawno po ślubie, ale może ta wiedza przyda się komuś innemu. 

#15 alicjaświetlik

alicjaświetlik
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 14:19

Zdecydowanie polecam Baristację. Rok temu miałam od nich tort na swoim weselu (z kremem klasycznym z wodą różaną i białą czekoladą), coś pysznego! Tort zszedł cały, a na poprawinach goście prosili o więcej. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych