Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieczór panieński

wieczór panieński ślub wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 imeara88

imeara88
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 21:51

Ja miałam nejlepszy wieczór panieński! Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć

#22 anasta.zja

anasta.zja
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • MiejscowośćBiałystok
  • Data ślubu:25.06.2016

Napisano 26 sierpień 2015 - 22:50

Ja zorganizuje tak jak moje koleżanki. Wyjazd gdzieś niedaleko, typu Giżycko?Olsztyn i piękna imprezka ze znajomymi laskami:)

25.06.2016 - wyczekuje z niecierpliwością:)

#23 specyk

specyk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 październik 2015 - 21:03

Dziewczyny, a co powiecie na małą dawkę adrenaliny na wieczór panieński w Białymstoku: przejścia trasy linowej parku linowego w Fastach, później rozgrywka paintballowa na polu paintballowym w Dzikich, na koniec wspólne ognisko? Fajna opcja na rozpoczęcie wieczoru, po zabawie zawsze można udać się dalej lub zostać na miejscu :)

#24 Kamylka Biera

Kamylka Biera
  • Użytkownik
  • 53 postów
  • MiejscowośćBiałystok

Napisano 25 listopad 2015 - 12:13

ja bym, bardziej poszla w impreze bo wkoncu to ostatnia wolnosc i wolna impreza :)

Chwytaj chwile każdego dnia!

#25 kulturaosobista

kulturaosobista
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:49

Bez przesady że ostatnia wolność ;) Obrączka to nie GPS, my po ślubie chodziliśmy i nadal często chodzimy na imprezy osobno, szczególnie do naszych nie wspólnych znajomych.

#26 ubiSUWet

ubiSUWet
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 13:21

Myślę, że wiele z powyższych wypowiedzi są trafne. Z częścią się nie zgadzam, ale wynika to raczej z moich osobistych przekonań, aniżeli samej treści wypowiedzi.

http://gliwice.nasze...odpowiedz-67479

#27 Kejek

Kejek
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:06

Nie zapomnijcie również o prezencie dla przyszłej panny młodej.Warto byłoby jej podarować coś co będzie mogło przypomnieć jej o tym dniu. Proponowałabym jakiś śmieszny gadżet:

http://www.goodies.p...eczor-panienski

Ewentualnie coś do wystroju wnętrza. Cudowne sa świece yankee Candle i Kringle Candle. Mam po kilka słojów. Obie firmy mają najlepsze świece pod slońcem. Jak się je pali to w przeciwieństwie do innych świec w całym domu czuć zapach.

picket-fence.jpg

...miejsce kobiety jest w kuchni... gdzie ma siedzieć sobie wygodnie, z nogami w górze, popijać wino i przyglądać się, jak jej mąż gotuje obiad.

#28 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 12:22

Wieczór panieński w SPA to rewelacyjny pomysł :) świetna zabawa no i znakomite odprężenie przed tym wyjątkowym dniem ślubu :) Niektóre SPA jak np. J'adore Instytut mają specjalną ofertę wieczorów panieńskich  - przykład pod adresem http://jadoreinstytu...anienski-w-spa/ 

#29 Kawka12

Kawka12
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 12:40

Fajna atrakcja na wieczor panienski sa drinki w parze od vaporti. Alkohol, ktory sie wdycha jest czyms nowym, moja siosta na moim panienskim zalatwila i to bylo cos odjazdowego :D Wczesniej mialysmy kurs tanca towarzyskiego :) 

#30 KarinaEr

KarinaEr
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 14:18

Mój wieczór będzie z pewnością niezapomniany 1f642.png zaczęłyśmy w domu od różnych sprośnych gierek, a później stroiłyśmy się wszystkie i niespodziewanie podjechała limka zapewniona przez klub boulevard w którym zorganizowana była dla mnie imprezka. Zrobiłyśmy rundkę godzinną po mieście, w środku pooblewałyśmy się w środku szampanem haha 1f600.png ... Dotarłyśmy na miejsce w świetnych nastrojach, a tam wielkie WOW ! pierwszy raz spotkałam się z taką organizacją klubu co do wieczoru panieńskiego..a przerobiłam ich trochę - przed ślubami koleżanek, przyjaciółki i sióstr... limuzyna z szampanem zapewniona przez klub, na miejscu piękna loża przystrojona specjalnie dla mnie (to też zasługa klubu) . Na stoliku owoce, deski pełne pysznych smakołyków, alkohol... no ii tańczący dla mnie chippendales 1f600.png fantastycznie ! miałyśmy taki ubaw i mega zabawę, że cały czas z dziewczynami wracamy wspomnieniami do tego wieczory 1f609.png chociaż był nie tak dawno to z pewnością wrażenia pozostaną na bardzo długo 1f642.png tęsknię ! 1f61e.png 1f61c.png

#31 dino00

dino00
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • MiejscowośćKowalowy

Napisano 13 styczeń 2017 - 12:17

Wieczór panieński powinien być niezapomniany dla przyszłej panny młodej. Osoby organizujące go muszą pamiętać, że ma on zostać w pamięci i musi być wyjątkowy. Warto zadbać w tym dniu o jakąś niezapomnianą atrakcję ale niekoniecznie występ tanczących panów, bo nie wszystkie dziewczyny to lubią.

#32 Kalisi

Kalisi
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 21:15

Fajnie wybrać się do spa lub zorganizować wesołą imprezkę w gronie koleżanek.

www.parka.com.pl - cudowne zaproszenia ślubne

#33 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 10:54

A co powiecie na wieczór panieński spędzony na torze gokartowym? Zazwyczaj bawić się można doskonale przez dość długi czas, a dodatkowo jest to dość rzadko spotykany pomysł, więc na pewno na długo zostanie w pamięci. Ja polecam wizytę na torze gokartowym Kartingowy Narodowy - http://kartingowynarodowy.pl/, ponieważ w sezonie jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjny odkryty tor. ;)

#34 esttt

esttt
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:02

jak to dobrze, że trafiłam na to forum. Muszę zorganizować wieczór panieński, a do tej pory myślałam, że to właśnie tylko impreza w klubie. Pomysł ze SPA jest rewelacyjny i myślę, że się przyjmie :)

#35 sttarka

sttarka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 maj 2017 - 11:32

Mój wieczór panieński, a raczej dzień, zaczął się od wizyty w poznańskim Good Time Day Spa. Poszłyśmy z dziewczynami na masażyk z kamieniami ( ja wolałam masaż wygładzający i odżywczy z peelingiem) później makijaż z manicure na wieczorne szaleństwo. Wyszłyśmy z salonu zrelaksowane, rozpromienione (przed wyjściem zapisałam się jeszcze na  http://www.goodtimed...iet-panna-mloda żeby pozbyć się przed weselnego stresu) i poszłyśmy na drinkową imprezkę do lokalu gdzie wcześniej zarezerwowałam stolik. Oj działo się, działo! Szalałyśmy do białego rana, nie mogłyśmy uwierzyć, że noc tak szybko minęła. Wybawiłyśmy się za wszystkie czasy :) Lubimy się bawić, tańczyć i tak też chciałyśmy spędzić mój panieński wieczór. I udało się :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wieczór panieński, ślub, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych