Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wieczór panieński

wieczór panieński ślub wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 adm-for

adm-for

Administrator

• Administrator
  • 24 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 12:12

Wasz wieczór panieński - czekamy na ciekawe historie i opowieści. Co sądzicie o tym zwyczaju?
  • ubiSUWet, U1203jal i Man1903jal lubią to
Białostockie Forum ślubne
Weselne porady i ciekawostki
Poleć innym forum slubne Białystok - www.forumslubne.bialystok.pl

#2 Eli

Eli
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 16:12

Ja swojego jeszcze nie przeżyłam, aczkolwiek było blisko. Uczestniczyłam w wieczorze kawalerskim mojej kuzynki i było odjazdowo, oczywiście zboczone prezenty, jakieś śmieszne sytuacje i zadania, które przyszła panna młoda miała obowiązek wykonać.

#3 Perła

Perła
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Data ślubu:10.2012

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:14

Ja bym chciała zwykłą i normalną imprezę w gronie koleżanek. Mam nadzieję, że żadnej nie przyjdzie do głowy jakiś pomysł ze striptizerem, czy czymś takim, bo na prawdę nie mam na to ochoty, nie bawią mnie takie zabawy.

#4 Maja

Maja
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 29 kwiecień 2012 - 09:58

Panie na wieczór panieński mogą wyjechać na weekend do SPA. Można połączyć przyjemne z pożytecznym .

#5 megana2

megana2
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2012 - 20:21

Witajcie.

Ja proponuję nauczyć się tańczyć aby na wieczorze panieńskim i na weselu wszystko poszło jak trzeba. ^_^

Dobrą okazją są organizowane przez Akademię Tańca AT z Krakowa (e-mail: taniec@naukatanca.com ; tel. 500 800 464) III Ogólnopolskie Weekendowe Warsztaty Discofox, które odbędą się w dniach 5-7 października 2012 roku w Murzasichle.

Miejsce:

Ośrodek Wczasowy Zbójnik
34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b

Więcej o warsztatach na stronie

Zapraszam i pozdrawiam Wszystkich! :rolleyes:

Magdalena

#6 Basia90

Basia90
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 17 październik 2012 - 21:52

daleko

#7 Gocha

Gocha
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 luty 2013 - 08:39

a co powiedziecie o Vipparty busie? był ktoś? na ile osób się opłaca go brać?

#8 borsuk

borsuk
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 sierpień 2013 - 20:32

a może lepiej i bardziej stylowo skorzystać z nysy, która jest w białym, mnie się bardziej podoba!

#9 iza98765

iza98765
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 październik 2013 - 10:26

Moim zdaniem świetnym pomysłem jest wypad do spa. Panna młoda się zrelaksuje i odpocznie zamiast mieć mega kaca. Byłam świadkową i pannę młodą zabrałam do hotelu Zalesie Mazur do spa, było naprawdę fajnie, odpoczęłyśmy. Skorzystałyśmy z całej masy zabiegów, wypiłyśmy wino. Moim zdaniem to najlepszy sposób na wieczór panieński.

#10 iza98765

iza98765
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 październik 2013 - 08:18

Zgadzam się z tobą w 100%. Ja również zdecydowałam się na wypad do spa, tylko, że ja byłam młodą. Wybrałam się ze świadkową do tego hotelu, o którym wspomniałaś. Mieszkam na Mazurach, nie chciałam daleko jeżdzi, a spa jest fantastyczne.

#11 nikaa

nikaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2013 - 09:00

Uwielbiam wieczory panienskie, choć swojego jeszczennie miała, ale myślę, że już niedługo:D
Co do samego wieczoru - bardzo mi się podoba pomysł wyjazdu do jakiegoś domu na weekedn, babskie pogaduchy, wyglupy itp. Ostatnio byłam w Warszawie na panienskim i to chyba była najlepsza impreza ever!Stolica oferuje bardzo wiele atrakcji, nie tylko nocny clubbing, ale także ... tancerzy erotycznych :D Muszę przyznać, że działo się. Młoda też była zachwycona.

#12 kajol

kajol
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 11:42

ja też będę mieć swój za kilka miesięcy i trochę się boję wyobraźni moich przyjaciółek, nie wiem czy chciałabym mieć tancerzy erotycznych :/

#13 luna

luna
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 17:42

Witam.
Swój wieczór panieński spędziłam bardzo wesoło. Najpierw z koleżankami poszłyśmy do salonu kosmetycznego warszawa Co tam się działo. Ludzie chyba myśleli, że znaleźli się w cyrku. A potrm poszłyśmy na małą imprezkę do klubu. Po drodze spotkaliśmy chłopaków. Szli akurat do tego samego klubu. Dziwne wieczór panieński i kawalerski w tym samym klubie. Powiem wam, że niby nie powinno tak być, ale my się bardzo fajnie bawiliśmy. ;)

#14 nikaa

nikaa
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 11:19

Wiele wieczorów kawalerskich i panienskich jest teraz ze sobą łączonych. Ja by swojegoe panienskiego jednak nie chciała spędzać ze swoim przyszłym mężem.

#15 NataliaG

NataliaG
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2014 - 22:39

Witam,

nasz wielki dzień coraz bliżej. Zaczynam przygotowywać wieczór panieński. Chciałabym zaprosić kilkanaście koleżanek. Jakie miejsca w Białymstoku polecacie na aktywne spędzenie babskiego wieczoru?

Pozdrawiam

#16 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 15 kwiecień 2014 - 11:54

dokładnie wyjazd do spa z kolezankami to fajny pomysl mozna wypocząć i relaksować się przed ślubem:)

#17 firletka

firletka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2014 - 18:01

wieczór panieńskie w spa, rewelacyjne rytualne masaże z pilingiem, sauna, deska serów, winko, posiaducha na tarasie w nocy, dookoła cisza, las. Dziękowałam przyjaciółkom za taki wspaniały wieczór

#18 cukiereczek13

cukiereczek13
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Miejscowośćbiałystok
  • Data ślubu:04.10.2014

Napisano 10 wrzesień 2014 - 06:48

Przede wszystkim wszystkie uczestniczki powinien odznaczać entuzjazm i dobry humor. Bez tego się nie obędzie. Dodatkowo bogata wyobraźnia i Panna Młoda będzieBAWIĆ SIĘDołączona grafikajak nigdy, bo właśnie o to tu chodzi, by sprawić jej niezapomniany wieczór.

Najważniejsza jest oprawa. Bez względu na to, który tani pomysł na wieczór panieńskiwybierzecie, ważne są szczegóły. Wszystko powinno być dokładnie przygotowane. W doborze kostiumów pomocne mogą okazać się lumpeksy. Fajnie jest wtedy, gdy angażują i przebierają się wszystkie uczestniczki, ale oczywiście najważniejsza jest Panna Młoda. Sprawcie, by w wieczór panieński czuła się wyjątkowa.

#19 Patrycja87

Patrycja87
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 25 maj 2015 - 18:00

Mój wymarzony wieczór panieński to zdecydowanie gdzieś za granicą :D Ostatnio znajoma organizowała i było na prawdę świetnie. Wybór padł na Hiszpanię. Koszty nie były takie drogie. Wystarczyło dobrze poszukać. Zdecydowanie przydatna okazała się strona edom. Polecam każdemu :)

#20 Tamula

Tamula
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 17:59

O, to to, ja też bym chciała za granicą w jakimś fajnym miejscu, ale szczerze wątpię. Byłam już na kilku wieczorach i prawie wszystkie to były imprezy w klubach i barach. Ja jakoś nie przepadam za taką rozrywką, dlatego najbardziej podobało mi się na ostatnim, gdzie byłyśmy po prostu w SPA: http://www.qtravel.p...17591?query=spa

Miejsce naprawdę fajne i też świetnie się bawiłyśmy, no i na weselu też pięknie wyglądałyśmy, a nie takie zapite i opuchnięte, jak po wieczorze w klubie.

Dla mnie to dużo fajniejsze niż tańce, tym bardziej, że po zabiegach byłyśmy na pysznej kolacji, a potem siedziałyśmy dość długo w pokoju i gadałyśmy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wieczór panieński, ślub, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych