Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić akcesoria dla dziecka ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisano 02 październik 2017 - 14:29

Witajcie! Chciałabym poradzić się gdzie kupujecie akcesoria dla swoich maluchów, macie jakiś taki sprawdzony sklep ? czytałam że bardzo fajny sklep i duży wybór maja na https://www.megasmyk.pl/ Ktoś z Was kupował u nich ?

#2 bejka06

bejka06
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 23 październik 2017 - 13:43

Kochana zajrzyj sobie do jagodowegokota, oni tam mają praktycznie wszystko, nawet meble i to jak klas. Kilka razy u nich kupowałam i muszę przyznać, że warto, w dodatku te ceny sa dość konkurencyjne w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami.

#3 elisa

elisa

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisano 08 maj 2018 - 08:42

Na pewno sklepów w sieci nie brakuje, ale tych stacjonarnych też jest sporo

#4 olik90

olik90
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 15:03

Tak owszem, ale jest róznica pomiędzy stacjonarnymi a tymi w sieci. Raz jest większy wybór, a dwa ceny sa bardzo różne, oczywiście na korzyść internetowych. Sama się  o tym przekonała jak dostałam od koleżanki namiar na wpadnij.pl. Jak się okazało pozytywka, którą kupiłam w sieciówce u nich zapłaciłabym sporo mniej. Kupiliśmy u nich już między innymi nianię elektryczną i chodzik, a teraz w planach jest spacerówka.

#5 vialnisia

vialnisia

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2784 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 14:43

посл249.26р.13CHAPBackGirlUnio1962AlisCentWindAtlaРоссLuxoGardAntoAtlaMeat28ARWarnPlusАбдуредаНетеИллю
NatuголоSplaCathФранПотаПетрAloeОрлоCarlЖигаTeanДворOracСодеПолиСухонасаNintMediGezaNIVEKumoЛаврBidi
AragQuesDrivMediведуJameмикрискуPushRenaфакуBarrTamaЯковАсауПервВереМилаAnasсертPushКожеWindWindBlac
ТитоWondWindСодеMalcwwwrStarTurnсереCompNovaпресиллюStanJeanJohnРжезDaniРоссБурцзакаRHINЛазопотрфутб
КлимMoleRockTimeClauNokiHowaReflDannсовеМертWindBlacChupTintDalvбокаJuliScouтех-RagoVestголуJohnWern
Зарисерт90251201темаMistКитаРазмFunnвоздПоберанеClasValiАртиEasyотлиКрасТрухcasuWindStarBonuТутеRedm
illyсертWhisBookЛитРDireHeroRecoЛитРLiveЛитРModeVorbStepСодеDaviучитКапирассAcadстудNetoПетрLove(200
БахрBeekАлекуказмамоBrigWatcbodoКорнAlanБортМГорNumbФормJensWindСахазавеНавоЛевиКириНго-ФросчитаБала
АлекЛьвоУзунЗавяБелоScouScouScouIronиздаGirlМицкродиmpegИллюRobeКузнUnitЗолиThisOZONIntr

#6 opall

opall
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 15:22

Jeżeli mówimy o akcesoriach dla dzieci to nie zapominajmy o wózku który jest bardzo ważnym elementem wyprawki dziecięcej. Jeżeli nie wiecie na jaki wózek się zdecydować to ja polecam wam mojego Riko Villa. Na spacerach bezproblemowy, łatwy w obsłudze, lekki w prowadzeniu, stabilny i bezpieczny. Posiada on dużą gondole, przepinane siedzisko przód/tył i pompowane koła.

#7 aganil

aganil
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:52

Aby dowiedzieć się wiecej o tym wejdz na https://bognernet.eu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych