Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno mieszkania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 krist554

krist554
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 20:01

Decydujesz się na kupno własnego mieszkania?  Zależy ci na tym, aby było tańsze od ceny zaproponowanej przez sprzedającego? W takim przypadku przygotuj się na negocjacje.Jeśli chcesz się dowiedzieć jak w czasie Zakup mieszkania. Jak negocjować ze sprzedawcą? to poczytajcie sobie to.

#2 artona

artona
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 11:36

Mam trochę inne do tego podejście bo rozważam zakup mieszkania ale nowego, od dewelopera więc sama sobie wybiorę najlepszą ofertę w miejscu które mnie najbardziej interesuje, a konkurencja jest duża więc z targowaniem raczej nie problemu. Najbardziej mi się podoba osiedle Nowy Targówek jeśli chodzi o stolicę, od razu brałam pod uwagę tą stronę Wisły a to osiedle jest blisko SKM i wkrótce będzie tu też stacja metra więc komunikacja jest  idealna z centrum miasta

#3 bills

bills
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 20:35

Jeśli chodzi o negocjacje to ja na tym totalnie się nie znam. Trzeba mieć jednak jakieś doświadczenie i trochę umiejętności. Poszłam na łatwiznę i skorzystałam z pomocy agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, który przejął na siebie wszystkie czynności. Akurat przy sprzedaży mieszkania, ale w przypadku kupna sytuacja pewnie wygląda podobnie. Ja generalnie jestem zadowolona ze współpracy i szczerze polecam tego pośrednika. To jest telefon do niego 603 195 624 , zostawiam bo na pewno się przyda osobom, które sprzedają lub chcą kupić mieszkanie w Stolicy

#4 Micio

Micio

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 12:15

Nie jest to łatwy temat, jednak strona http://www.przytulny...e-mieszkaniowe/  i artykuły na nie znajdujące się z pewnością trochę Ci pomoże w ogarnięciu tematu, przynajmniej z grubsza 

#5 poli

poli
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:55

My się teraz z rodziną przenosimy pod miasto, konkretnie pod Poznaniem bo kupujemy mieszkanie na tym osiedlu: http://www.osiedlebiale.pl/ w Baranowie. Po kilkunastu latach mamy już dosyć mieszkania w dużym mieście i chcemy trochę spokoju.

#6 elisa

elisa

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:40

Kupowanie mieszkania nie jest łatwe ani też proste, a patrząc na to, jak plasują się ceny mieszkań to też i mało kogo na to stać. Każdy, kto jednak planuje podobny zakup powinien wcześniej zapoznać się z tematem kredytów mieszkaniowych i hipotecznych: http://podsuwam.pl/k...musisz-wiedziec bo wbrew pozorom nie jest to to samo, a ludzie mylą je ze sobą.

#7 kajtek

kajtek
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 09:15

Mieszkanie to tylko w dużym mieście kupujcie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych