Skocz do zawartości

Zdjęcie

Barman

barman wesele alkohol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gabrycha

Gabrycha
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Data ślubu:2013

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:31

Chciałabym u siebie na weselu mieć barmana, żeby robił drinki. Wiem, że wtedy budżet mojego wesela pójdzie w górę, ale jest to nowość, i nikt z moich znajomych jeszcze nie miał "tego typu atrakcji" . Można by podejść do barmana, zamówić drinka na jakiego ma się ochotę i każdy by był zadowolony. Jeżeli bym miała "pół-otwarty" barek, czy nie było by jakiś wymyślnych trunków tylko takie, które by pasowały do wszystkiego, i można wiele by drinków robić to może koszty nie byłyby aż tak wysokie? Orientuje się ktoś ? Pomóżcie mi :P

#2 basia24

basia24
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 16:13

W sumie to nie jest taki zły pomysł. Byłam na takim wesele gdzie były serwowane drinki,z tego co przypominam to zamawiała je raczej młodziez niz starsi,oni wola tradycyjna wódzie niz takie wynalazki :) . ale w sumie poszło mniej wódki kosztem drinków.

#3 andzelika222

andzelika222
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2012 - 13:34

A znacie jakas sprawdzona firmę z bystrym i kultyralnym barmanem? Chodzi mi o to aby goscie nie czekali godzinami na drinka.

#4 luiza

luiza
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 06:33

Z tymi drinkami to jest tak: jak jest sporo młodziezy to moze i warto,ale jak przeważja osoby starsze to tez tak uważam ze bardziej wódeczka im smakuje a i od tez cieżko sie ruszyć :)

#5 kocia baba.

kocia baba.
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 18:39

W takie upały drinki i zimne piwo pewnie maja wieksze powodzenie od wódeczki ;)

#6 justska

justska
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 lipiec 2012 - 22:35

Ja dostałam kilka ofert od takich barmanów i z tego co pamiętam to kosztuje to ok 1000zł plus trzeba kupić alkohol, soki, cytryny itd. Ale żadnego sprawdzonego nie mam ani nawet nie widziałam jeszcze na żywo na żadnym weselu ;)

#7 plivka

plivka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 18:34

Ja byłam kiedyś na weselu gdzie był essenza drink bar czy coś takiego Powodzenie wśród gości było duże chociaż niektórzy jednak woleli czystą ;)

#8 kowal Prezenty PODKOWA

kowal Prezenty PODKOWA
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 12 maj 2013 - 11:06

Prezenty Ślubne dla rodziny, siostry na Ślub!!!!!Prezent najszczęsliwszy , wieczny Podkowa kowalska - ręcznie,kuta z napisem kutym zobacz allegro schemat77 lub zadzwoń 796156993

#9 piekutowski_karol

piekutowski_karol
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2013 - 07:13

Ja z narzeczoną dwa tygodnie temu bylismy na weselu i drinki podawała firma malibu catering. Była karta menu ale bez problemu robili inne drinki na życzenie gości, dopasowywali się do gustów i smaku gości. Z tego co widziałem przyjechali ze swoim potężnym barem że na początku myślałem, że on na sali cały czas stoi. Zamówiliśmy ich na przyszły rok :)

#10 matylda

matylda
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 12:19

Fajnego barmana mieliśmy organizując przyjęcie w Mekongu w Krakowie gość si e znał na rzeczy i serwował takie drinki że glowa mała po z atym potrafił doradzić w sprawie alkoholu.

#11 racionale

racionale
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 17:31

Jest ich troche więc to żaden problem, ze swojej sstrony mogę polecic http://angeleffectbar.pl/

#12 miro443

miro443
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:50

Dobry barman zarabia około 5 tysięcy złoty ,a byle jacy barmani 1500 złoty.

żłobek niepubliczny Nowa Wieś

#13 Rodrq56

Rodrq56
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2019 - 12:31

Również zatrudniłam barmana, który raczył gości drinkami oraz zrobił pokaz barmański.

__

wróżby tarot online

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: barman, wesele, alkohol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych