Skocz do zawartości

Zdjęcie

DJ na wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolina234

karolina234
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 16:06

Szukam Dj'a na moje wesele, które odbędzie się w okolicach września 2017, zależy mi na jakimś dobrym dj'u, który zagra muzykę z lat 80' 90'

#2 Zając

Zając
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2018 - 17:13

Ja radziłbym Ci skorzystać raczej z jakiegoś zespołu lub orkiestry. Dj na weselu to nie jest dobre rozwiązanie moim zdaniem

#3 Emily

Emily
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 14:19

Na moim weselu był Dj i zabawa była przednia, byłam też na kilku innych weselach z Dj-em i nigdy nikt nie narzekał, za to zespoły trafiały się bardzo różne... Najlepiej posłuchać gdzieś zespołu zanim sie na niego zdecydujemy.

#4 Martanka

Martanka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 maj 2018 - 20:58

Kto co lubi, ja tam jestem tradycjonalistką i wolę orkiestrę lub zespół 

#5 jakub44r

jakub44r
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 maj 2018 - 09:42

Coraz częściej teraz ludzie biorą DJ na wesele.

Sam bym na swoje wesele DJ nie brałbym , ale co osoba to inne zdanie w tej sprawie tak naprawdę.

#6 ligus

ligus
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:47

Oj, nie byłam jeszcze na weselu z naprawdę dobrym DJ-em. Raz już było bardzo blisko, ale biedny, na prośbę gości, przełączył się na disco polo. Uległ presji tłumu, a miał ambicje, oj miał. Cała nadzieja w tym, że polskie trendy muzyczne zmienią kierunek.

#7 Kasia1727

Kasia1727
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 10:24

Wg mnie DJ na weselu to bardzo dobra sprawa. Zagra (albo powinien zagrać) to co chcemy, a zespół nie da rady wszystkiego zagrać. Oczywiście do indywidualna decyzja, ale u mnie DJ się sprawdził i wszyscy byli zadowoleni :)

Jeśli chodzi o DJ, który zagra muzykę z lat 80', 90', to polecam DJ Michała Romanowskiego - pełen profesjonalizm i dopasowanie do klienta. Jeśli młodzi nie chcą disco-polo, to po prostu go nie ma. Jeśli chcą bardzo mało, to jest bardzo mało. Polecam!

#8 pargola

pargola
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 październik 2018 - 13:04

Z zespołami weselnymi mam problem, że zawsze w ich repertuarze musi się znaleźć disco polo i niektóre aranżacje są takie od czapy, co jest irytujące, bo może to nawet zepsuć jakąś piosenkę, której lubimy słuchać. A z DJ-em jedyny problem dotyczy remixów i zgody na wykorzystywanie utworów, ale w znacznej części będą to oryginalne wersje, które doskonale się zna. Ostatnie wesela, na jakich byłam, były z DJ-em i wszyscy się bawili do białego rana.

#9 Izajasz54

Izajasz54
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 17:09

Moim zdaniem na wesele nadaje się zespół. DJ jest zbyt nowoczesny i nie każdej osobie sie to podoba.

____

osuszanie budynków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych