Skocz do zawartości

Zdjęcie

remont w domu

remont dom kuchnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bitka

bitka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:14

Witam tuż po weselu zaplanowaliśmy generalny remont w naszym mieszkaniu. Szukam dobrego sklepu, w którym można kupić

blaty kamienne, Warszawa lub okolica. Czy ktoś może coś polecić?

#2 Loria

Loria
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:48

A masz już jakiś ogólny pomysł na swoje mieszkanie? Co konkretnie chcecie remontować? Jeśli będziesz potrzebować pomocy, to służę pomocą, bo trochę znam się na urządzaniu wnętrz. A jeśli nie chcesz moich porad, to może pomocna okaże się wiedza dostępna pod adresem http://krakowska31.pl/. Znajdziesz tam całkiem sporo interesujących informacji, które być może do czegoś Cię zainspirują. :)

#3 olik90

olik90
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:07

Czy mają blaty kamienne to nie pamietam, ale skoro piszesz, że planujecie ogólny remont mieszkania, to zakładam, że w rachubę wchodzą w ogóle meble. Mogę Ci powiedzieć, że my swoje zamierzamy kupić na gdmmeble.com Mają spory wybór i w rozsądnych cenach, a z tego co mówią znajomi, którzy ciągle coś u nich kupują meble sa bardzo dobre. Naszym pierwszym zakupem będzie łóżko i szafa do naszej sypialni

#4 dino00

dino00
  • Użytkownik
  • 44 postów
  • MiejscowośćKowalowy

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:54

Szukam sprawdzonego sklepu do kupienia płyt meblowych.. Znacie jakieś? Ostatnio znajoma poleciła http://www.plyta-meb.../plyty-meblowe/ ponieważ mają ogromny wybór kolorów i wzorów.

#5 Kasienka

Kasienka
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 09:08

Skoro już mowa o remoncie domu, to chciałam Was zapytać, jakie są Waszym zdaniem najlepsze blaty do kuchni. Wolicie blaty drewniane, czy kamienne, takie jak na przykład można zamówić na www.thust.pl? Mi szczerze powiedziawszy bardziej podobają się właśnie takie blaty z kamienia naturalnego, wydaje mi się również, że są one łatwiejsze do utrzymania w czystości i bardziej wytrzymałe. A Wy macie w swoich kuchniach np. blaty marmurowe gub blaty granitowe?

#6 elisa

elisa

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:24

W internecie mozna wszystko znaleźć, na pewno warto jest skorzystać z podpowiedzi wujka google.

#7 szyszunka77

szyszunka77

Zawodowy weselnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 14:44

Niedawno przechodziłam dokładnie to samo :) Została nam jeszcze kuchnia do zrobienia i mam także dylemat :) Zastanawiam się nad lodówką jaka wybrać , w zabudowie czy też nie ? Co radzicie ? Jaki model wybrać najlepiej jesli chcę pod zabudowę ? Wyczytałam tutaj jakie modele są najlepsze https://aniaradzi.pl...zycie-energii/ tylko nie umiem się zdecydować, może mi poradzicie ?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, dom, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych